Jump to content

a


Keks

MTA Administrators
 • Ieraksti

  235
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  8

Keks last won the day on Novembris 13

Keks had the most liked content!

2 Sekotāji

Par Keks

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Skype
  strankals4

Profile Information

 • InGame
  Tyrese Kendell
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2002 profila skatījumi
 1. Keks

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Tyrese Kendell Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 06-H-01 Datums un laiks: 10.12.2018 Ieslodzītā pilnais vārds: Ryan Sweze Ieslodzījuma iemesls: (6)02.Kontrolētas Substances Uzglabāšana Ar Nodomu To Pārdot, (6)06.Kontrolētas Substances Tirgošana, (4)13.Izbēgšana No Aresta. ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ x ] | Kādi: Tika konfiscēts nazis un Cannabis sēklas. ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 6 Stundas
 2. Keks

  [LSPD] Atskaites par konfiscēto priekšmetu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR KONFISCĒTO PRIEKŠMETU Virsnieka pilnais vārds: Tyrese Kendell Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 06-H-01 Datums un laiks: 10.12.2018, 23:30 ________________________________________ Konfiscētais priekšmets: Nazis, Cannabis Sative Daudzums:Nazis 1x, Cannabis 7x, jeb aptuveni 100 grami novāktas marihuannas. Konfiscēšanas iemesls: Ienāca izsaukums sakarā ar to, ka persona uz riteņa un ar zaļu rūtainu kreklu visiem piedāvā narkotikas, kas tika pārbaudīts. ________________________________________ Priekšmeta fotogrāfija: https://imgur.com/a/CZu3wrn Piezīmes:
 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 5. Keks

  SAYU

  Frakcija tiek aizsaldēta uz nenoteiktu laiku. Vēlāk nedaudz tiks pievienoti ekrānšāvieni ar pēdējiem notikumiem, kas noticis ar šo grupējumu.
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. Keks

  SAYU

  Tur ir tā, ka šie cilvēki ir piedalījušies jau mazajos dīlos un jau ir parādījuši uzticību, bet vēl nav uzticības tos ņemt uz nopietnākām situācijām un tāpēc iedevu kaut ko tādu, jo ja tiem neizdotos apzagt kaut ko standarta veida, tad kur es varēšu uzticēties uz nopietnākiem darbiem. Jeb šeit tā situācija visa bij vairāk bāzēta uz pārbaudi viņu nevis uz pamat nodarbošanos. Būtu labi, ja šos visus jautājumus rakstītu PM, lai nepiesārņot vienkārši topic ar tāda veida diskusijām.
 9. Keks

  SAYU

  Sakarā ar veikaliņa aplaupīšanu tie abi ir jauniņie un kā viens no pārbaudījumiem bij šis tāds mazais roleplay, lai uzpelnīties pašiem, jo pārējie organizācijas biedri neviens ar šādu nenodarbojas.
 10. Keks

  SAYU

  Nē tā bilde ir ielikta, jo IC pamanījām cilvēku adidas kostīmā un uztvērām, ka tas ir Serbs tāpēc arī tika veikta bilde nevis tāpēc, ka tā itāļu mafija, jo mēs par tādu vispaŗ neko IC nezinam un, ja ir nepieciešams es varu iemest logfailu, kur ir saruna par to vai redzēju to cilvēku adidas treniņtērpā. Cerams vairs nevienam nav nekādu iebildumu par to bildi.
 11. Keks

  Rollin 60's

  Tiek dotas 24 stundas, lai papildināts topic ar ekrānšāvieniem pretējā gadījumā tiks arhīvēts
 12. Apstiprināts sazinies ar mani IG un tiks izsniegta nozagtā summa.
×