Jump to content

a


Don 9Boz

Lietotājs
 • Content count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Don 9Boz last won the day on November 22 2018

Don 9Boz had the most liked content!

5 Followers

About Don 9Boz

 • Rank
  Thug
 • Birthday 12/05/2000

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums
 • Dzīvesvieta
  Bompton

Recent Profile Visitors

5260 profile views
 1. Don 9Boz

  Sveicam ECY, biedri!

  Sveicini draugs, tev vienmēr būs īpaša vieta manā rp sirdī un izaugsmē, biji viens no pirmajiem, kas ļāva man sevi pierādīt savā projektā, nebūtu tik tāli ticis bez tevis.
 2. Don 9Boz

  Restart

  tu laikam parak maz esi uzturejies sini komuna tradicija ir ka rr ik pec 5 gad.
 3. Don 9Boz

  Nelegālā lomu spēle.

  mudak
 4. Don 9Boz

  Ieteikums par IG mašīnām

  Kāds sakars ar max speed, dargajām rl max speed parsvarā ir vienlīdzīgs tāpat, protams ir savi super auto, kas izceļas ar max speed, bet daudzmaz ir vienlīdzība, handlings un uzrāviens ir galvenais iemesls arī uz ko vajadzētu skatīties.
 5. Don 9Boz

  Patriots, čau.

  čau, gm pieteikums incoming?
 6. Don 9Boz

  Ieteikums par adminstrāciju

  Tak +/- visus hidden adminus var atpazīst pēc vārdiem tāpat. Piemēram Haskys ar vārdu Harry Ackles spēlē jau no tā laika kad latvija vel atguva neatkārību. Par tēmu - Neuzskatu to kā vajadzību, tomēr, lvrp ļoti bieži var rasties situācijas, kad spēlētaji vienkārši nevēlas rpot ar ad ++, jeb pretēji, lūdzas lai spawno kautko. Ja ad++ grib rp'ot savu reizi, šis hidden noder.
 7. Don 9Boz

  Ieteikums, nelegālās sfēras administrācija.

  vajadzētu actually kādu, kas rubī to nelegālo, neviss tas Keks, viņam no nelegāla roleplay un to pārzināšnas nav ne smakas galvā.
 8. Don 9Boz

  Ieteikums sakarā ar F3.

  Vieglāk sakot, divus paneļus vajag korupcijas dēļ.
 9. Don 9Boz

  Belgrad eco ''ātrāk un lētāk''

  Belgrad eco ir San Andreas štata taksometru firma, kas aizvedīs jūs līdz galapunktam ātrāk un lētāk. Dibināta 2018/22/11. Dibinātāji Bojans Bogdanovič un Ruslans Kaģirovs. Dibināta ar mērķi lai uzturētu Los Santos iedzīvotājiem ērtu un kvalitatīvu pārvietošanos. Taksometru firma ar jauniem un ambicioziem vadītājiem, kuri ir parūpējušies lai klienti ir drošās rokās, pieredzējuši šoferi un sagatavotas braukšanas kārtībā esošās darba mašīnas. Mūsu firmai attīstoties mēs ar laiku spēsim piedāvāt vairāk veida taksometrus pēc nepieciešamības, ātrajos taksometros un standarta taksometros. Ātrā veida taksometrs tev palīdzēs steigšanās laikā nokļūt galamērķī ātrāk, ja tev kādreiz ir šāda problēma tas ir taksometrs tev. Arī ar laiku piedāvāsim busiņa veida taksometrus, kuru ietilpība ir lielāka arī bagāžas nodalījumu parametros. Mūsu taksometru laukums un HQ.
 10. Kautcik atīstījis rp pēdējā laikā, daudz esi prasījis palīdzību, kaut arī vienkāršos jautājumos, esi centīgs un apmierinošs lvrp'eris, labas lietas no tevis turpmāk vēlos sagaidīt.
 11. Don 9Boz

  [PLAYHARD] Aizsākums iekš šī komūna.

  Viss normāli, puika uzfilmē video, reklamē playhard, bezmazvai kliedz un sauc cilvēkus, cik viņam interesanti un patīk, bet protams šinī komūnā, tas viss tiks nodirsts un komentāri pārvētīsies, ka es esmu labāks rp'eris tu esi lowax, varējat purnam uzlikt thumbs up un lai turpina spēlēt un mācas, kautkad jau iemācīsies kārtīgi rp'ot, vismaz ir potenciāls, neviss kravas busiņš.
 12. Don 9Boz

  Beta filmu saraksts V1

  Meh, ja vilktu pēc saviem uzskatiem, tad visas ir aizvietojamas izņemot Scarface, kā arī neiesaku skatīties imdb reitingus, tie ir diezgan shitty.
 13. Don 9Boz

  Pasaules slavenais '' Ģimenes '' bistro

  Sakarā ar labo piedāvājumu, mēs mainam savas telpas, varat uzmeklēt mūs '' Hotel De Venecia '' telpās. Ar šo jauno iespēju, mums ir pavērušās un paplašinājušās iespējas, kā arī telpas, varēsiet izbaudīt maltīti skaistā skatā, ārpustelpām. Tēmu papildinājis '' Ģimenes Bistro '' īpašnieks, Santino Fibonacci.
 14. Don 9Boz

  Hotel De Venecia

  Hotel De Venecia. Atrodamies Commerce, šeit jūs sagaidīs ļoti drošs auto pazemes parkings, jums palīdzēs uznest bagāžu un ir iespējams pasūtīt ēdienu numuriņā, no restorāna ar ko kopā dalam telpas '' Ģimenes Bistro '' kur jūs var apkalpot izcilā itāļu gaumē. Kontaktinformācija. Īpašnieks - Santino Fibonacci Tālrunis - 642442 Zvanīt pa norādīto tālruni, ja vēlaties rezervēt iepriekš kādu no istabām. - 642442 Pieejamo istabu izklāstījums un skatlogs. Viduvējā/Standarta istabiņa, pārdošanā par 7'500$.Viena istaba, divas guļamvietas, tualete,duša, liels TV.((Attēlus skatīt spoilerī)) Luksusa Istabiņa,pārdošanā 12'500$.Divas istabas, divas guļamvietas, viesistaba, tualete. Luksusa istabiņa 2, pārdošanā par 14'500$, trīs istabas, viesistaba, virtuve, guļamistaba, kā arī tualete. ((Izdomāju un sarunāju likt dzīvokļos pārdošanā, uzskatu šo vietu, kā labu iespēju kur spēlētāji var tikties un kopīgi uzrpot))
 15. Red County Lopu kautuve un Gaļas kombināts. Pie mums ir iespējams iegādāties un pasūtīt daudzveidu gaļas izstrādājumus, zvanot pa norādīto tālruni-642442 Kontaktinformācija. Īpašnieks-Santino Fibonacci Tālrunis-642442
×