Jump to content

a


Don 9Boz

Lietotājs
 • Ieraksti

  367
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  9

Don 9Boz last won the day on Novembris 22 2018

Don 9Boz had the most liked content!

5 Sekotāji

Par Don 9Boz

 • Ranks
  Thug
 • Dzimšanas diena 12/05/2000

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums
 • Dzīvesvieta
  Bompton

Profilu Apskatījuši

4651 profila skatījumi
 1. Don 9Boz

  Yakuza Group

  diemžēl pie plejhard lietotājiem viņš neko daudz neiemācīsies un ne visiem vecajiem ir griba un laiks apmācīt. Pašmācības ceļā arī var būt izaugsme un ļoti pozitīva, nerunā muļķības un neraksti kur tas nav nepieciešams.
 2. Don 9Boz

  [GM] Deffender

  pret, speriena bijam kopa viena stastava, ja tu tur izpalidzeji, bet tas nemaina faktu, ka loti biezi lietoji statusu sava laba un tas vel nav nekas salidzinot ar to, ka gaji ar apower sledzi durvis vala, pizdoji speletajiem diskus, forsus un ko vel ne, varbut esi mainijies, bet manas acis neesi to darijis.
 3. Don 9Boz

  Ieteikums par IG mašīnām

  Kāds sakars ar max speed, dargajām rl max speed parsvarā ir vienlīdzīgs tāpat, protams ir savi super auto, kas izceļas ar max speed, bet daudzmaz ir vienlīdzība, handlings un uzrāviens ir galvenais iemesls arī uz ko vajadzētu skatīties.
 4. Don 9Boz

  Patriots, čau.

  čau, gm pieteikums incoming?
 5. Don 9Boz

  Ieteikums par adminstrāciju

  Tak +/- visus hidden adminus var atpazīst pēc vārdiem tāpat. Piemēram Haskys ar vārdu Harry Ackles spēlē jau no tā laika kad latvija vel atguva neatkārību. Par tēmu - Neuzskatu to kā vajadzību, tomēr, lvrp ļoti bieži var rasties situācijas, kad spēlētaji vienkārši nevēlas rpot ar ad ++, jeb pretēji, lūdzas lai spawno kautko. Ja ad++ grib rp'ot savu reizi, šis hidden noder.
 6. Don 9Boz

  Ieteikums, nelegālās sfēras administrācija.

  vajadzētu actually kādu, kas rubī to nelegālo, neviss tas Keks, viņam no nelegāla roleplay un to pārzināšnas nav ne smakas galvā.
 7. Don 9Boz

  Ieteikums sakarā ar F3.

  Vieglāk sakot, divus paneļus vajag korupcijas dēļ.
 8. Belgrad eco ir San Andreas štata taksometru firma, kas aizvedīs jūs līdz galapunktam ātrāk un lētāk. Dibināta 2018/22/11. Dibinātāji Bojans Bogdanovič un Ruslans Kaģirovs. Dibināta ar mērķi lai uzturētu Los Santos iedzīvotājiem ērtu un kvalitatīvu pārvietošanos. Taksometru firma ar jauniem un ambicioziem vadītājiem, kuri ir parūpējušies lai klienti ir drošās rokās, pieredzējuši šoferi un sagatavotas braukšanas kārtībā esošās darba mašīnas. Mūsu firmai attīstoties mēs ar laiku spēsim piedāvāt vairāk veida taksometrus pēc nepieciešamības, ātrajos taksometros un standarta taksometros. Ātrā veida taksometrs tev palīdzēs steigšanās laikā nokļūt galamērķī ātrāk, ja tev kādreiz ir šāda problēma tas ir taksometrs tev. Arī ar laiku piedāvāsim busiņa veida taksometrus, kuru ietilpība ir lielāka arī bagāžas nodalījumu parametros. Mūsu taksometru laukums un HQ.
 9. Kautcik atīstījis rp pēdējā laikā, daudz esi prasījis palīdzību, kaut arī vienkāršos jautājumos, esi centīgs un apmierinošs lvrp'eris, labas lietas no tevis turpmāk vēlos sagaidīt.
×