Don 9Boz

Lietotājs
 • Ieraksti

  307
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  8

Don 9Boz last won the day on Februāris 18

Don 9Boz had the most liked content!

5 Sekotāji

Par Don 9Boz

 • Ranks
  Thug

Contact Methods

 • Skype
  sarmkis

Profile Information

 • Dzimums
  Dzimums
 • Dzīvesvieta
  Bompton

Profilu Apskatījuši

3 928 profila skatījumi
 1. [PLAYHARD] Aizsākums iekš šī komūna.

  Viss normāli, puika uzfilmē video, reklamē playhard, bezmazvai kliedz un sauc cilvēkus, cik viņam interesanti un patīk, bet protams šinī komūnā, tas viss tiks nodirsts un komentāri pārvētīsies, ka es esmu labāks rp'eris tu esi lowax, varējat purnam uzlikt thumbs up un lai turpina spēlēt un mācas, kautkad jau iemācīsies kārtīgi rp'ot, vismaz ir potenciāls, neviss kravas busiņš.
 2. Beta filmu saraksts V1

  Meh, ja vilktu pēc saviem uzskatiem, tad visas ir aizvietojamas izņemot Scarface, kā arī neiesaku skatīties imdb reitingus, tie ir diezgan shitty.
 3. Pasaules slavenais '' Ģimenes '' bistro

  Sakarā ar labo piedāvājumu, mēs mainam savas telpas, varat uzmeklēt mūs '' Hotel De Venecia '' telpās. Ar šo jauno iespēju, mums ir pavērušās un paplašinājušās iespējas, kā arī telpas, varēsiet izbaudīt maltīti skaistā skatā, ārpustelpām. Tēmu papildinājis '' Ģimenes Bistro '' īpašnieks, Santino Fibonacci.
 4. Hotel De Venecia

  Hotel De Venecia. Atrodamies Commerce, šeit jūs sagaidīs ļoti drošs auto pazemes parkings, jums palīdzēs uznest bagāžu un ir iespējams pasūtīt ēdienu numuriņā, no restorāna ar ko kopā dalam telpas '' Ģimenes Bistro '' kur jūs var apkalpot izcilā itāļu gaumē. Kontaktinformācija. Īpašnieks - Santino Fibonacci Tālrunis - 642442 Zvanīt pa norādīto tālruni, ja vēlaties rezervēt iepriekš kādu no istabām. - 642442 Pieejamo istabu izklāstījums un skatlogs. Viduvējā/Standarta istabiņa, pārdošanā par 7'500$.Viena istaba, divas guļamvietas, tualete,duša, liels TV.((Attēlus skatīt spoilerī)) Luksusa Istabiņa,pārdošanā 12'500$.Divas istabas, divas guļamvietas, viesistaba, tualete. Luksusa istabiņa 2, pārdošanā par 14'500$, trīs istabas, viesistaba, virtuve, guļamistaba, kā arī tualete. ((Izdomāju un sarunāju likt dzīvokļos pārdošanā, uzskatu šo vietu, kā labu iespēju kur spēlētāji var tikties un kopīgi uzrpot))
 5. Red County Lopu kautuve un Gaļas kombināts. Pie mums ir iespējams iegādāties un pasūtīt daudzveidu gaļas izstrādājumus, zvanot pa norādīto tālruni-642442 Kontaktinformācija. Īpašnieks-Santino Fibonacci Tālrunis-642442
 6. Commerce Juvelieru Veikals

  Commerce Juvelieru Veikals. Atrodamies aiz domes Ēkas. Tieši pie mums ir iespējams iegādāties glaunas rotaslietas, kā pulksteņus, gredzenus, ķēdītes, un vel pēc īpašiem pasūtījumiem. Kontaktinformācija. Īpašnieks-Santino Fibonacci Tālrunis-642442
 7. Sharpers, jauns ar vieglu galvu, patīk tavas roleplay idejas, ar to mednieku kad ņēmies un tagad arī uz reiseriem ir patīkami skatīties.OOC vairāk vai mazāk vari savaldīt savas dusmas un piedomāt pie tā ko raksti, neesmu redzējis dižos insultus no tevis, pārsvarā esi pozitīvs un pasmejies.
 8. Troļļo daudz, man šķiet, kad domā, kad tas ir smieklīgi or smth', man tik šķiet, kad tu neapzinies savu uzvedību tajā mirklī.Bet esi spējīg rp'ot kvalitatīvi un iejusties tēlā, kā pašreiz to dari, zem striktas vadības un disciplīnas vari arī netrollot, malacis.
 9. [Ieteikums] Naudas sistēma

  Vaj cik mīļi, kā abi spiežat viens otram laikus,no ic uz ooc un tā atpakaļ, un viņš vel neesot mgeris. Par tēmu, ''loģiski'' padomā cik tad mums tā pilsēta ir liela, tu saņem naudu pasīvi plus icly, icly nevari nopelnīt, tava problēma, nevari piesaistīt, tava problēma, dzīvē ir konkurence un arī tur ir konkurence, kāpēc tu uzskati, kad tev ir vienīgā ārstu prakse lielajā pilsētā?
 10. [Pieprasījums] Uzvalki

  nu katrā gadījumā bija succed uz /luck /chance.Atvainojos, ja kautkur kļūdījos tad, my bad.
 11. [Pieprasījums] Uzvalki

  Skrīno ir redzams, kā tiek uzpirkts apsargātājs un kā tiek viss veikts, visus ss'us nemetu, jo viņi ir veikti vairāk priekš f3 topika.Cik sapratu no tevis tad ar /luck apzīmē daudzumu, izkrita 31, tātad rpoju 31 viens uzvalks.
 12. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname:Santino Fibonacci Personas ,kuras tika iesaistītas:Mani frakcijas biedri, kas būs uz to mirkli Datums, Laiks, kad tika veikts:Tiklīdz tiks apstiprināts, tiks veikts Aprakstiet situāciju:Tātad, caur dokiem, vēlamies smuglot iekšā itāļu uzvalkus, kurus pēc tam pasīvi, nu, ja būs iespēja ic, tad arī ic, bet pasīvi pārdot. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem:Kad tiks apstiprināts, tad tiks veikts, tad arī pa pm ss nosūtīšu, kā veicam šo. logfile:n/a Materiāli, kurus vēlaties saņemt:Noteikti pietiktu ar kautkādiem pāris itemiem, kas varētu apzīmēt to, kad mums tā lieta fiziski ir, lai nerastos kaut kāds pg. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu:nu viņi noteikti nebūs custome made, tāpēc domāju viens uzvalks ap 1000$ 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus. Pieprasījumu var veikt gan kā par pasīvā veidā iegūtām precēm, gan pārdotām. Veicot pieprasījumu ir jaaizpilda visi augstāk prasītie punkti, pretējā gadījuma jūsu pieprasījums tiek noraidīts! Tēmu veidojam ar nosaukumu, [Pieprasījums] Frakcijas nosaukums. Tēmas publicēt šinī pašā sadaļā nevis sūtot administratoram PM, jo tādā gadījumā pieprasījums tā arī tiek noraidīts.
 13. ''Ģimenes'' bistro ir ļoti sens un iecienīts restorāns, to dibināja itāļu-amerikānis vārdā Karmains, kurš ieradās ASV agrajos 1920.gados.Tas ir nodots jau četrās paaudzēs un saglabājis savu spilgtumu Los Santos centrā ''Downtown''.Tajā ir iespējams paēst, gan telpās, gan saulainos rītos arī laukā.Tur jūs apkalpos labākie pavāri Los Santos un jūsu ausis izklaidēs skaista instrumentāla mūzika. Atrašānās vieta. Par mums. Kontaktinformācija. Īpašnieks - Santino Fibonacci Tālrunis(Zvanīt, ja vēlas rezervēt galdiņu iepriekš, vai veikt banketu) - 642442
 14. Nelegālie uzlabojumi.

  Žēl, kad pirms raksti ieteikumu neesi uzzinājis pilnīgi NEKO par serveri un kas tajā notiek pašreiz, abi divi pēdējie ieteikumi jau strādā un ar nelegālajiem adminiem visu var sarunāt un viss notiek.
 15. Idlewood Nights Klubs

  Par mums. Īpašnieks - De'Aron Knight Tālrunis - 623212 Pakalpojumi. Idlewood Nights klubs piedāvā izbaudīt nakts izprieces, dejošana, dzērienu kokteiļi ar mūsu bārmeņiem, izbaudīt skaļu un patīkamu mūziku ar mūsu DJ, kā arī protams skaistas meitenes.Ir iespējas arī izbaudīt vakaru mierīgi ar mīļoto vai draugiem, mūsu V.I.P. ložā, par kuras noreiķiniem privāti pie menedžera vai īpašnieka. Atrašanās vieta,telpas. Mūsu telpas atrodas pirmajā stāvā. V.I.P. -