Jump to content

a

Sign in to follow this  
LightScribe

Pašiem sava turnīru lapa

Recommended Posts

Sveicināti? Ir jau 2 naktī, kad es šo rakstu un ticiet vai nē, bet man sāk nākt miegs.
Tagad mums ir pašiem sava turnīru lapa vai sadaļa, sauciet to kā gribiet, kas ir veidota no nulles un veidota, ja godīgi diezgan ilgu laiku dēļ pauzēm. Vizuāli nav nekas ideāls, bet nav arī galīgi zemē metama, jo neesmu nekāds grafiķis
Kā darbojas šī sistēma ? Turnīrus izveidot var tikai īpašnieks, administrators vai organizators (foruma grupas) pēc turnīra izveidošanas tas automātiski parādās un tiek izveidots turnīrs arī iekš challonge.com, lai varētu vienkāršāk pārvaldīt turnīru tabulu, tāpēc arī izmantojam viņu sniegto API tieši priekš tabulas. 1vs1 turnīriem var pieteikties neizveidojot komandu, lai pieteiktos pārējiem turnīriem ir nepieciešams izveidot komandu, kas pašlaik ir max vienkārši. Organizatoriem ir pašlaik iespēja izveidot četrus dažādu spēļu tipu turnīrus (CSGO, CS 1.6, DOTA2, LOL).
Noteikti jautāsiet kāda jēga pieteikties uz šiem turnīriem ? Atbilde ir pavisam vienkārša, būs iespēja laimēt balvas kā dāvanu kodus playhard.lv sms veikalā, pelnīt uzvaras kamandai, laimēt STEAM giftus vai skinus un pats galvenais izjust azarta garšu.
Pašlaik šī sistēma vēl tikai tiek pilnveidota, tāpēc nav pamata uztraukties, ja kaut kas vēl nestrādā vai iet galīgi greizi, tieši tāpēc viņa tiek palaista jau tagad, lai būtu max vienkārši kaut ko pārveidot kamēr nav viss pabeigts un pats galvenais par nepilnībām ziņot man. Pēc nākošā update jau varēs aplūkot visas komandu, katru komandu atsevišķi un labot savu komandu kā arī tiks pievienots, lai varētu rīkot MTA turnīrus.

Protams, visus jautājumus variet jautāt komentāros un tas arī būs viss, jo esmu par slinku, lai rakstītu pārāk daudz

http://playhard.lv/tournaments/

battlefield-4-game-250x250.jpg

Ideja ir ļoti laba un man šķiet ka foruma lietotāji izrādīs lielu interesi par šiem konkursiem, varbūt arī pats pameiģināšu uztaisīt kādu turnīru, bet nebūšu pats pirmais kas to darīs lai zinu kā viss norisinās un kas jāievēro rīkojot tādus turnīrus. Bet man ir viens neliels jautājums - Kā izpaudīsies MTA turnīri?

47 minutes ago, Melnraksts said:

Es arī vēlos noskaidrot, kas notiks MTA konkursā, ja tas ir rp

Nekāda sakara tur ar RP nebūs, būs pavisam cits serveris, kur tas norisināsies un būs visticamākais, ka tādi turnīri kā race vai shooting. Tas pats arī attiecas uz 1.6 tie netiks nekādā ziņā veidoti pašreizējos serveros :D
Pirmajos turnīrus vēl nebūs iespējams skatīties caur gotv, hltv vai twitch, bet nākamajos pavisam noteikti varēs skatīties norisi tiešsaistē, viss atkarīgs no tā vai vispār kādam būs vēlme piedalīties.

PS. var jau reģistrēties pirmajam turnīram :)

1 minute ago, LightScribe said:

Nekāda sakara tur ar RP nebūs, būs pavisam cits serveris, kur tas norisināsies un būs visticamākais, ka tādi turnīri kā race vai shooting. Tas pats arī attiecas uz 1.6 tie netiks nekādā ziņā veidoti pašreizējos serveros :D
Pirmajos turnīrus vēl nebūs iespējams skatīties caur gotv, hltv vai twitch, bet nākamajos pavisam noteikti varēs skatīties norisi tiešsaistē, viss atkarīgs no tā vai vispār kādam būs vēlme piedalīties.

PS. var jau reģistrēties pirmajam turnīram :)

Kas komentēs? :D

Būtu nice izveidot arī to saucamo TOP 3 komandām / individuālajiem spēlētājiem. Ķip kaut kādus "awards" pasniegt utt.
Esmu ar mieru uzrīkot kādreiz un novadīt kādu Cs 1.6 turnīru un pastāv arī liela iespēja, ka varu būt sponsors gan ar naudas, gan virtuālām balvām, bet ne vienmēr un ne katram turnīram, tikai tādiem lielajiem.  Sīkāk jau tu ar mani Light pa skype vari sazināties. 
Kā arī laba lieta būtu, ja par jaunizveidotiem konkursiem būtu kāds automātisks paziņojums forumā vai nu kādā topikā, vai visiem uz PM atnāk, vai vienkārši virs čata parādās logs - Sākusies pieteikšanās uz ......blablabla... Atvieglotu dzīvi entuziastiem, vairāk dalībniekus salasītu, ja būtu reklāma

P.S - Šī ģēla man baigi patīk ;) Labi pastrādāts.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this