[LSAK]Mojo Campbell

Maarinns
 Share

Recommended Posts

GWEOMW9.png

Pieteikuma veidlapa

Personīgā informācija

Vārds:Mojo
Uzvārds:Campbell

Dzimšanas dati:070900-22058

Dzimums:Vīrietis

Tautība:Afroamerikānis

Telefona Numurs:747255

Vakances Informācija

Iepriekšējās darba vietas:SF apsardzes firmā SFS.

Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķis un Konfiscētājs.
Jūsu pieredze šajā amatā:Esmu bijis labu laiku mehāniķis un daudz ar to esmu nodarbojies.
Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ):

Los Santos Tehnikums(2016-2012) 

Los Santos 3 Vidusskola (2009-2012)

Los Santos Rietumu Pamatskola (2001-2009)

Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Nēsmu bijis sodits.

Apliecību pārbaude

Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā!

Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:N/A

Motivācijas dati

Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Es domāju ,ka jums mani būtu jāpieņem šajā amatā ,jo katru dienu braucot ar savu auto ,redzu,ka ielas pilnas ar auto,kā lielākā daļa no tiem auto ir novietoti nepareizi ,vai ir sliktā stāvoklī ceļa vidū ,vēlos strādāt šajā amatā ,jo vēlos šo visu vērst par labu.Domāju ,ka jums mani būtu arī jāpieņem par mehāniķi,jo daudz saprotu par un ap auto un esmu ļoti labi izmācijies tehnikumā par mehāniķi,tapēc tas man nesagādās problēmas

Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi):Esmu Mojo Campbell,kurš nāk no Los Santosas bagātnieku rajona "Richmond",esmu 22 gadus vecs vīrietis ,kas cenšas atrast savu vietu virs saules.esmu 1.80m garš un esmu muskuļota persona.Esmu ļoti jautrs un komunikabls cilvēks ,kā arī reizēm bargs un agresīvs,bet tas ir tad ,ja mani nokaitina ,bet es nēsmu viegli aizkaitināms.Brīvajā laikā es nodarbojos ar daudz sporta,parasti es skrienu no rītiem krosu vai dodos uz Gantonas GYM,kur es cilāju hanteles un dauzu boksa maisu ,esmu izgājis boksa apmācībās un brīvā brīdī ar draugiem nedaudz paboksējamies.Mani lielākie vaļasprieki ir Voleibols ,kā arī Basketbols.Jau kopš pašas bērnības ir interesējušas automašīnas ,kā ar tām braucu pirms tiesību iegūšanas un tās remontēju un taisiju.

Paraksts M.Campbell

Mojo Campbell

(( OOC Dati ))

Vārds:Māris(Mārelis)

Vecums:15

Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Daudz apmeram 5h vai vairak ,dažreiz mazāk ,kāds garīgais ,vai atkarībā ko daru.

GWEOMW9.png

Sveicināti cienījamais Mojo Campbell kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz darba pārrunām, pēc kā tiks lemts, vai tiksiet pieņemts attiecīgajā amatā!

Ar cieņu, 
Los Santos Auto Konfiscētuves vadītāja vietnieks Jack Reed

• Flux locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share