Jump to content

a

Sign in to follow this  
Kiwix

Atpūta cauri

Recommended Posts

Sveiciens maziem un lieliem cilvēciņiem, bet katrā ziņā 1. Septembrī - zinību dienā!
Daudziem noteikti šī diena aizsākās ar bēdām un, iespējams, dusmām, par to, ka beidzot pienācis laiks pamest savu silto un mājīgo vietiņu un doties skolas gaitās, bet varbūt tieši pretēji, jo kāds ir iegādājies jaunu skolas somu, parūpējies par savu outfitu un gatavs doties meiču/džeku medības, vai arī vienkārši nomainījis mācību iestādi un vēlās iepazīt jaunus cilvēkus.
Arī man šī diena būs kā jauna lapaspuse manā dzīve, jo esmu ticis RTU budžetā un mani sagaida 3 mokpilni gadi studijās, līdz ar to nākamos 3 gadus būšu mazāk aktīvs PLAYHARDĀ (nekur nepazūdu, neuztraucās), bet pēc tam ar savu bakalaura grādu atgriezīšos pilnos apgriezienos un došu kādu finansiālu labumu šeit.
Par koju dzīvi gari neizteikšos, jo to daudzi gaida kā savu dzimšanas dienu, bet citi ar trīcošām rokām dosies uz kojām, kur palaidnības notiek ik sekundi, taču nav iemesla bēdāties, jo mēs (PLAYHARD) esam saprotoši un vēlamies jums palīdzēt uzsākt skolas / studiju gaitas uz jautras nots, tāpēc arī piedāvājam visiem lietotājiem iegūt bezmaksas VIP DD2 serverī uz vienu dienu, protams, tas nav daudz, bet nu tomēr labāk jau nekā nekas. Tas attiecās arī uz darba ļaudīm, nesatraucās vecāka gada gājuma cilvēki.
Šo VIP varēs iegūt tikai un vienīgi šodien (1.septembrī). Nesolu, ka VIP iedošu tagad un tūlīt, bet pa šo dienu piešķiršu Jums VIP, agrāk vai vēlāk, tas atkarīgs no mana 1.Septembra.
Tiem, kas nepaspēs saņemt savu VIP, tad nesatraucies, SMS sadaļā valda lielas atlaides, ieskrien un pačeko.

Anketa kā pieteikties uz VIP (Aizpildītu anketu sūtīt (Kiwix) uz PM):
NICKNAME:
Parole:

Vēl daži jaunumi par ko vēlos pastāstīt.. 
Tātad visbeidzot DD2 serveris ir pabeigts PILNĪBĀ un ir par visiem 100% gatavs tautas uzņemšanai, kura tur jau ir (haha).
Par servera aizsardzību un visādiem netīriem smurguļiem Jums nav jāuztraucas, jo mūsu adminu pulks ir viens no labākajiem uz doto brīdi visā PH eksistēšanas laikā, bet tas nenozīmē, ka mums to adminu būtu pietiekami, līdz ar to, ja esi spējīgs kandidēt uz acc, gaidu tavu pieteikumu!
Runājot par pluginiem - ir ielikti uzbrukumu aizsardzības plugini un populārākie gameplay plugini, lai varētu baudīt perfektu spēli, ko Jums sniedz PLAYHARD. Ne vienmēr var nodrošināt 101% aizsardzību, tāpēc, mazums, ja kādreiz notiek kāds misēklītis. 
Foruma dzīve? Jā forums kā jau forums, kāds kaut kur iepirž, kāds paņaud, bet cits tikai uzmanīgi lasa un savu viedokli nepauž. 
Bet nu nesūdzamies par aktivitāti forumā, protams, skaistāk būtu, ja taptu vairāk jautru rakstiņu ko lasīt tautai, bet nu tas ir Jūsu rokās, es neko piespiest nevaru, brīva valsts.
Vienīgais lūgums no mūsu puses - Lūdzu piedalāties un sekojat līdzi konkursiem, jo tur tiek tērēts mūsu laiks, mūsu nauda un citi līdzekļi, lai tikai Jums būtu labi!
Balvas ne vienmēr ir spīdošas un taustāmas lietas, bet reizi pa reizei ir iespēja iegūt steam spēles, VIP balvas un laika gaitā varēs laimēt arī reālu naudu!

Veiksmīgu un zinībām pilnu Jums šo nākamo mācību gadu! Ceram, ka izmocīsiet sekmīgi visus skolas priekšmetus un forumā uzturēsies gudras galvas!
Darba ļaudīm - pelnat iztiku un ne tikai iztiku, lai nav jādzīvo no mēneša algas līdz nākamajai algai. Darāt to, kas iet pie sirds un rūpējaties par saviem tuvajiem!

Ar cieņu,
PLAYHARD.lv Administrācija

best-financing-solution-business.jpg

Labots - Kumariks

Nu ir pizdec,pēc 2h skolā jābūt ;c atkla jau vis mācību gads,vasara tik ātri pagāja...

lāb veiksmi citiem :D ja kas,vasara sāksies pēc 9 mēnešiem

12 minutes ago, helloanddie said:

Sodien skolnieki atkal hlamaa, novemushies vazasies pa ielam, besi ara. jau 8 no rita prasija pie veikala lai ballantines noperku , lol

varbut izmantot izdevibu, un iet nahalavu iedzert? :DDDD

Šodien koijotos b2s uzstājas, ej dzer :D Vecrīgu gāzīs riņķī šodien.

da es tak jokojos, es vel uz antibiotikam seezhu, nevaru dzert :D bet kaitina tas nodzertaas rozhas kas uz ielaam bus :D

2 minutes ago, Kiwix said:

Šodien koijotos b2s uzstājas, ej dzer :D Vecrīgu gāzīs riņķī šodien.

Tas moments kad atgriezies kojās, un tā teikt satiec vecos labos korišus un neienāc PH un palaid garām free VIP. :D Bet nu nekā tāpat es to dd2 serveri apmeklēju var teikt tik pat bieži kā zobārstu. 

Edit: Un nē es nebiju tā nodzertā roža vnk pasēdējām (ar aliņu protams :D) .

Feins raksts, fam.

Es laikam esmu tas retais, kurš gaidīja skolu, lai mācītos, jo man personīgi apnika bezjēdzīgi izniekot laiku katru dienu ejot ārā, vai kādu reizi satusējot, vai jebkā savādāk. Tagad, skolas laikā, vismaz ir kāda rutīna - aizej uz skolu, atnāc mājās, izmācies, aizej uz treniņu/atpūties. Un te 80% playhardā ņaud, ka skola sākās. Lai nekā skarbāk neteiktu - JUMS TĀ NODERĒTU!

Bet nu jā, tiku RVT - 1.kurss automehāniķos, A1-1. Superīga grupa, superīga audzinātāja un 4 gadi solās būt pozitīvi. Tagad tikai cītīgi jāmācās.

Kārli, veiksmi Tev RTU gaitās, tā Tev noderēs, haha. Bet gan jau tiksi galā, neesi aunapiere. :)

8 hours ago, Mo Chill said:

Feins raksts, fam.

Es laikam esmu tas retais, kurš gaidīja skolu, lai mācītos, jo man personīgi apnika bezjēdzīgi izniekot laiku katru dienu ejot ārā, vai kādu reizi satusējot, vai jebkā savādāk. Tagad, skolas laikā, vismaz ir kāda rutīna - aizej uz skolu, atnāc mājās, izmācies, aizej uz treniņu/atpūties. Un te 80% playhardā ņaud, ka skola sākās. Lai nekā skarbāk neteiktu - JUMS TĀ NODERĒTU!

Bet nu jā, tiku RVT - 1.kurss automehāniķos, A1-1. Superīga grupa, superīga audzinātāja un 4 gadi solās būt pozitīvi. Tagad tikai cītīgi jāmācās.

Kārli, veiksmi Tev RTU gaitās, tā Tev noderēs, haha. Bet gan jau tiksi galā, neesi aunapiere. :)

Thanks vecais

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this