Jump to content

a

Sign in to follow this  
Kiwix

Pludmales ballīte

Recommended Posts

Jautāsiet kāpēc šāds tēmas nosaukums? Viss ir pavisam vienkārši - esam nolēmuši rīkot ko nebijušu pa nedēļas nogalēm, proti, DD2 gaļas vakari, tikai nevis ierastajā rutīna, kur visi šauj apnikušo dust`u, bet gan katru nedēļu kādu citu mapi. Šoreiz Jums būs tā laime atgriezties bērnībā, kad vēl CS bija katram uz datora un visiem patika pludmales ballīte fy_pool_day mapē. 
Kāpēc, kad, kur, cikos, cik ilgi? 
Ideja radusies, lai nebūtu tā apnicīgā rutīna, kad katru dienu, katru minūti un sekundi uz riņķi tikai šaujam dust2 mapi. Domāju, ka šīs pārmaiņas serverī sapulcēs ne tikai jaunas sejas, bet arī vecie oldschool`i labprāt nāks šaut.
Kad? - 4.12.2016 (Nākamā svētdiena)
Kur? - DD2.PLAYHARD.LV
Cikos? - 18:00
Cik ilgi? - 1-2h noteikti, ja būs vēlme, tad noteikti, ka ilgāk!

Šis būs pirmais šāds "gaļas vakars", tāpēc lūgums uz Jūsu atsaucību, lai ir motivācija ko šādu rīkot arī turpmāk. Pēc katra gaļas vakara, forumā tiks ielikta aptauja ar mapēm, par kurām būs jābalso. Uzvarējusī mape tiks šauta nākamās nedēļas gaļas vakarā.
P.S - Par balvām runājot - Pēc pirmā gaļas vakara visiem, kuri būs ieradušies serverī un pēc tam uzrakstījuši man PM forumā, ka vēlās saņemt VIP, iegūs to savā īpašumā uz 24stundām. Turpmāk gaidāmas iespējams vēl grandiozākas balvas, bet galu galā spēlējam jau sava prieka pēc nevis balvu dēļ.
P.S.S - Iztiksim bez palīgprogrammām un spēlēsim godīgu spēli :)

Nododat šo info saviem draugiem, jo būs interesanti!
Uz tikšanos! 

Untitled-2.png

Nu vot kāpēc vienmēr viss notiek man nepieejamā laikā? Es jau biju priecīgs ka beidzot būs iemesls ienākt ph un rekā 04.12  18:00 .. Jām nu neko darīt cerams ka nākošreiz laiks būs cits. :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this