Jump to content

a

Kiwix

Laimīgu Jauno gadu!

Recommended Posts

PLAYHARD.lv kolektīvs sveic visus lietotājus ar 2017. Gaiļa gada iestāšanos!
Šajā, jau aizvadītajā 2016. gadā esam pārdzīvojuši ļoti daudz, gan priecīgus mirkļus - mītus, gan bēdīgus brīžus. Bet pateikšu vienu lietu, tas mūs neaptur, mēs dzīvojam un vēl dzīvosim. Prieks par jaunajām sejām, kuras ieradās mūsu projektā tieši 2016.gadā, kā arī par lielo statistikas kāpumu visos mūsu piedāvātajos spēļu serveros, neapšaubāmi varam teikt, ka mūsu MTA serveru tīkls (MTA:RP / MTA:DayZ) ir vieni no vadošajiem, ja ne pat vadošajiem serveriem Latvijā, ko varu teikt arī par Cs 1.6 serveri, kurš ir izstūmis daudzus no virsotnēm un ierindojies kā viens no TOP DD2 serveriem Latvijā.
Būtu jāmin arī kaut kas par nākotni, bet mēs neesam ekstrasensi un nespējam to pareģot vai ne tā? Cerēsim, ka problēmu būs mazāk un laimīgo mirkļu vairāk, galu galā nejau projekts mūs satur visus šeit kopā, bet gan Jūs - draudzīgie lietotāji.
Vienu mēs apsolām - projekts nekur nepazudīs un kāpsim pāri visām grūtībām un lauzīsimies pa šo gaming ceļu uz priekšu, sasniedzot jaunas virsotnes. Prieks redzēt lietotājus, kuriem rūp arī projekta izaugsme un cenšas palīdzēt cik vien spēj mums.

Mazliet vērsīšos arī pie Jums dārgie lietotāji... Būtu patīkami, ja katrs ierakstītu kādu novēlējumu un patīkamu atmiņu no 2016.gada, kā arī varbūt ir kāda īpaša vēlme, ko vēlaties sagaidīt no projekta jaunajā 2017. gadā?

PLAYHARD skaitļos aizvadītā gada laikā:

[PH] Piereģistrējušies - 1183 (Pavisam portālā 3425 lietotāji)
[PH] Nosūtītās "PM" - 2304
[PH] Sarakstīti 28 072 posti (Pavisam 61 899)
[PH] Izveidoti 5344 topiki (Pavisam 8861)
[PH] Online rekords 324 (Lietotāji + viesi)
[CS] Dust2Land Psychostats uzskaitījis 22 752 šāvējus serverī.
[CS] Amxbanlistē izdarīti 1423 bani
[CS] Online šāvēju rekords 21/21
[MTA:RP] Online spēlētāju rekords 100/100
[MTA:DayZ] Online spēlētāju rekords 46/50
[TeamSpeak3] Online "runātāju" rekords 47/75

Lai jaunā gada plāni štimmē,
Un mīlestībā labi iet.
Un sirds, lai klapē valša ritmā,
Un naudas maks, lai neiet ciet!
LAIMĪGU JAUNO GADU!

newyear.png

Ehhh... Cienījamie playhard īpašnieki un lietotāji, novēlu jums vēl augstāku statistiku un daudz mazāk problēmu nekā bija 2016. Un baogi forši būtu ka pēc 20. gadiem es atcerētos par šo vietiņu un ienāktu palasīt kas un kā mainījies. :)

Hmm,atceros kā stundās parasti skolā skatījos jaunos topikus un serveru status,kā es dabūju smukus fragus  dd2 serverī,mta serverī nopirku cloveru un korveti,pirku dropu vienos naktī un visu nakti līdz rītam rpoju divas dienas no vietas.Novēlu tā tik turpināt ;) laimīgu.

Jā 2016. gads aizvadīts tagad pienācis 2017, Sveicu visus jaunajā gadā, gribēju pateikt, ka MTA:Dayz serveris mani piesaista, tur ir viss, kas nepieciešams un ja nav tad var ieteikt to un to realizē, es tiešām redzu, ka šis projekts uzlabojas, ticu ka šis projekts turēsies ilgi. Paldies visiem īpašniekiem un serveru uzturētājiem ( Administratoriem, ka arī moderatoriem)  =)

Šis gads nav no tiem labākajiem (man personīgajā dzīvē), taču runājot par Playhard.lv,esmu iedzīvojies un daudz/maz lietotāji mani pazīst un uzskata par sakarīgu ''bērnu''.Gada sākuma es pat nebūtu domājis,kad šādi progresēšu PH komūnā.

Ja runā par personīgo dzīvi,tad esmu sadziedējis savas brūces un esmu mācījies no kļūdām,ko novēlu katram lietotājam.(protams ne brūces,bet mācīties un izprast vairākas lietas saistībā ar dzīvi).

Šajā gadā esmu apņēmies savest sevi kārtībā un beidzot sākt nodarboties ar lietām ko tiešām jau gribēju iesākt pagājušo gadu :D 

NOVĒLU VISIEM LAIMĪGU JAUNO GADU UN SAŅEMIETIES PIEPILDĪT SAVUS SAPŅUS!

Dzīvē jau nekas īpaši nav mainijies, bet runājot par PlayHard, esmu ļoti progresējis. Gada sākumā mani vēl tā īsti neviena nepazina, bet tagad jau pazīst gandrīz visi lietotāji. Esmu ieguvis daudz jaunu draugu un esmu jautri pavadijis laiku. Daudz jautru mirkļu pavadīti kopā ar @GHOS, @Reperis Vodo4ka#, @Hosiks, @siena, @Motul Metriņš un vēl daudziem. Esmu lepns būt par administratoru vienā no vecākajiem un arī vadošajiem gaming komūniem Latvijā. Kā pirmo mērķi šim gadam sev nostādu xbox iegādi, kuru arī izpildīšu nākošās nedēļas beigās. 

Novēlu visiem laimīgu un izdevušos šo gadu.

Veiksmīgu Jums 2017 gadu. Lai ir panākumi. Lai nav tikai PH 100 playeri, bet gan 200...300.. 400 utt.

Šis gads gājis visādi. Prieks bija iepazīt jaunus draugus kā jau minēja @Haskys . Ir daudzi draugi kurus varētu nosaukt, bet slinkums :D Zinu, jaapņemās šo gadu bez slinkuma, tāpat kā visiem. 

Good Luck playhard spēlētāji un visi pārējie ;)

Veiksmi , jums 2017 . gadā .

Ļauj, lai prieks atmiņu kupenas bradā,
Uzticies brīnumam trauslam kā sniegs.
Prieka, veselības, mīlestības un patīkamu pārsteigumu pilnu Jauno Gadu!

Man , prieks ka šajā komunā ir draudzīgi cilvēki , kā @Haskys , @GHOS , @Hosiks, @LightScribe , @Wonderfull.l , un arī @Metinātājs The Berzoe , un arī citi .

Ar , cieņu @DUB ELEMENTS ! ;)

Ehh .. vēl viens gads ātri paskrējis. 
Šajā gadā ir piedzīvoti gan priecīgi, gan ne tik priecīgi brīži. Vēlos pateikt paldies @LightScribe par to, ka deva iespēju adminēt MTA:RP serverī. Kā arī vēlos pateikt paldies tiem kas bija kopā ar mani 2016. gadā un pavadīja labi laiku kopā ar mani, un arī, protams, playhard.lv dibinātājam @Kiwix.

Ko novēlēt nākošajā gadā? Lielākā daļā novēl lai viss izdotos, sapņi piepildītos un iecerētais izdotos. Pievienošos tiem pārējiem un novēlu visu labāko. Jauns gads, jauni piedzīvojumi.

Nu ko, es mazliet aizkavējos , bet novēlu šim komūnam plaukt un augt , nakts bija ļoti gara, tāpēc nesen tikkai attapos un vēlējos apsveikt jūs 2017 gadā. 

Laimi un vesalību šajā gadā , kā arī lai viss piepildās , kas ir iecerēts. :*:)

Guest
This topic is now closed to further replies.