Jump to content

a


Sign in to follow this  
Kiwix

Čau PH

Recommended Posts

Khm, mazliet palūgšu Jūsu uzmanības uz pāris minūtēm, kamēr izlasīsiet šo jauno ziņu, kuru esmu uzskribelējis. 
Esam gaiļa gadā nodzīvojuši jau vairāk kā vienu mēnesi, forši ne? Kā jau solīju savā Jaungada uzrunā, tad 2017. gads mūsu projektam būs notikumiem un apdeitiem pilns. 

Vienu no šiem solījumiem Jūs jau varat vērot sākumlapā, kurā ir mazliet pamainīti daži dizaina elementi, proti, logo un serveru monitori. Bet tas nav viss - visa mājaslapa ir pārlikta jeb pārkodēta uz citas bāzes ar nosaukumu "bootstrap", kas dod iespējas pilnvērtīgi baudīt mūsu web lapu caur mobiļņikiem, planšetēm, kā arī lieliem un maziem monitoriem. Vēl viena lieta, kas ir izdarīta - mājaslapa ir pārlikta uz https:// (Drošības sistēma) Tā kā tagad link`s ir https://playhard.lv .

Vēl viena ļoti iespaidīga lieta, ko esam ieviesuši projektā, ir CW Serveru sistēma, kurā Jums būs iespēja bezmaksas izīrēt CW serverus, lai uzrambātu kopā ar draugiem vai nopietniem pretiniekiem. Pagaidām ir tikai pieejami 4 cw serveri, bet vieta mums ir priekš 20, katrā ziņā, ja būs pieprasīti serveri, tad noteikti tiks pielikti vēl pāris klāt. (Sīkāk par šo visu skaties sadaļā CW Serveri). Un, protams, šai sistēmai klāt esam izveidojuši vēl vienu opciju, lai vieglāk būtu atrast sev pretiniekus, proti, CW Pieprasījumi. (Par šo arī sīkāk pašā sadaļā CW Pieprasījumi). Mēs it kā esam testējuši visu šo sistēmu un bugi nav, bet ja tādus manīsim, noteikti labosim. Būsim pateicīgi, ja forumā rakstīsiet ieteikumus, ko pielabot šajās attiecīgajās sistēmās.

Hmm, kas vēl jauns? Saistībā ar spēļu serveriem, precīzāk CS 1.6, tad kā jau redzat monitoros ir 3 serveri - DD2 / CSDM / JB. 
Varu droši teikt, ka DD2 un CSDM ir vairāk kā gatavi un gaida Jūsu pagodinājumu tajos spēlēt, bet runājot par JB, tad viss vēl ir mazā tapšanas stadijā, bet kuru katru brīdi arī JailBreak serverim būs atklāšanas diena, par to mēs noteikti Jums paziņosim vēlāk.

Kas jauns ar MTA:RP un MTA:DayZ? Godīgi sakot es nezinu, jo nespēlēju tās spēles, bet gan jau ka tur viss ir līmenī spriežot pēc apmeklējuma. Par šiem modiem labāk var pastāstīt LightScribe un Alex`s. 

Ir tikai februāris un jau tik daudz jaunumu? Jā, tieši tā, mēs nestāvam uz vietas un pilnveidojamies nemitīgi, lai tauta neaizbēgtu no mums un lai jaunas sejas atskrietu pie mums. Varu mazliet pačukstēt vēl par šādiem tādiem gaidāmiem jaunumiem šajā gadā (domājams, ka gada pirmajā pusē vēl, tā kā nav aiz kalniem vairs). Ir doma atvērt CS:GO serveri, bet mods netiks vēl atklāts, bet katrā ziņā serveris jau tiek veidots, kā arī sarunas līmenī ar Alex`s domājam par Rust servera ieviešanu projektā. Tas tā no spēļu serveru puses, bet no mājaslapas fīčām es neteikšu neko, jo negribu sasolīties, bet varu tikai pateikt to, ja tas izdosies, tad mēs būsim ļoti unikāls projekts, kaut arī jau esam tādi, no hate xD. Izklausās iespaidīgi ne? Bet mūsu mērķis ir kāpt un kāpt Latvijas geimingā uz augšu, tāpēc arī cenšamies pārsteigt gan Jūs, gan paši sevi.

Par šo visu jāsaka milzīgs paldies mūsu īpašniekiem, proti, man (Kiwix), kas daudz darba ieguldījis tieši CS jomā un LightScribe, kurš ir mūsu vietējais guru programmētājs un īpašnieks protams. BET nekas nenotiktu arī bez Jums lietotāji, jo ja Jūs nebūtu, mums nebūtu motivācija attīstīties un strādāt, tāpēc paldies, ka Jūs mums esat gan priekos, gan bēdās. Par dizainu jāsaka paldies BOTNAME (RSDesgins), kā arī par atsevišķiem dizaina elementiem RVDesigns. Un neaizmirsīsim arī par manu palīgu Dalaran`s saistībā ar JailBreak serveri, kā arī paldies visiem spēļu administratoriem, foruma personālam utt. Mēs novērtējam Jūsu pūles, tāpēc ceram, ka arī Jūs novērtējat mūsu darbu, ko veidojam un sniedzam Jums.

Cerams, ka nebūšu neko svarīgu aizmirsis pateikt, bet nu gan jau ka nē, tāpēc ļaušu Jums atpūtināt acis un priecāties par jaunumiem. 
Netipiski garš raksts, bet, manuprāt, ka tautai patīk šādi rakstiņi kuros vismaz ir ko lasīt saistībā par pašu projektu.
Tas arī pagaidām viss ko gribēju teikt.

Jauku dienu,
Kiwix
 

ph.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gada sākumam ir ļoti labi. Tiešām prieks par paveikto. 

Varbūt tas logo nav nekas šausmīgi amazing, bet man patīk un ir noteikti labāks par iepriekšējo. 

Pie tās mobiļņika versijas vēl vajadzēs piešauties, bet nu pagaidām ir pa pirmo. Daudz ērtāk lietot un visu var vieglāk pārskatīt.

Visu cieņu @Kiwix un @LightScribe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu jauki, jauki!

Augam un lepojamies ar to ko esam padarījuši un protams darīsim!

Veiksmi dizaina izveidošanā un funkciju lietiņās. 

Vēlu veiksmi un vēlreiz veiksmi! Un jā, drīz, drīz pat nemanot kaut kas .. kaut kas .... lai nu paliek nelielā un neilgā noslēpuma (giggle)

P.S - Oh necerēju ka mani arī te pieminēs, cerēju ka palikšu noslēpumā :D Nu, bet tikuntā pld ;) brālīt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malači, tā turpināt.
Piekritīšu daļai, logo tiešām kā no keloksu pakas, bet pārējie uzlabojumi
visu kompensē un domāju, ka logo arī ar laiku būs jauns.
 
Viens tāds ārpus tēmas ieteikumies...
Pieņemiet vairāk administratorus vai paaugstinat kādu adekvātu un potenciālu gamemaster'u.
Kam ir pieredze administrēšanā un saprot ko dara.
Bieži vien sanāk, ka vajag administratorus, bet tie nav online, tikai gamemasteri.

 

Bet nu veiksmi turpmāk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PSSSSSSSSSSST - Cs:go serveri jau liela daļa ir iemēģinājuši, bet katrā ziņā manā rakstā nekas nebija minēts par csgo, jo vēl nebija izveidots, bet tagad serveris ir izveidots, tāpēc iemetu info tiem, kas varbūt neskatās sākumlapu(monitorus) un neko nezin.

PLAYHARD CS:GO servera mods ir Arena 1vs1 un IP: arena.playhard.lv

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, - cue rakstīja:

74b89580768543b281f2b4ed236c5252.png 

Labs jā... 

Ouu, Playhard you so funny..

Kaut kur tika minēts, ka mums ir paštaisīta tā bilde nevis ņemta no interneta? Gribēji palielīties, ka māki google izmantot ja? :) Prieks par tevi, bet kā jau teicu - tas nav logo, bet gan bilde priekš dizaina. (Jo mūsu velns neiederās nevienā vietā iekš šī dizaina).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×