Atveram CSGO serveri


LightScribe
 Share

Recommended Posts

Iespējams, ka kāds jau bija pa šīm dienām pamanījis, ka esam atveruši CSGO serveri, kurš ir pašlaik zem arena moda. Serveris vēl nav 100% pabeigts, bet ir tuvu tam. Serveris pašlaik no citiem serveriem atšķiras ar to, ka mums ir pieejami vairāk custom roundi, kurus var ieslēgt kā piemēram nažu roundi, scout roundi un revolver roundi. Lai arī serveris nepastāv ilgi, tas jau ir iemantojis daudzu cilvēku sirdis, kuri regulāri apmeklē mūsu serveri.

Ja, kāds nezin, kas ir arena mods tad es jums īsumā paskaidrošu, kas tas ir par zvēru. Tu tiec iespawnots mapē ar pretinieku 1 pret 1, ja uzvari tad nonāc augstākā arenā, ja zaudē tad nokrīties zemākā arenā un cīnies ar teorētiski vājāku pretinieku. Augstākā arena ir 1 un zemākā ir atkarīga no spēlētāju skaita serverī, piemēram, ja serverī ir 6 spēlētāji tad ir 3 arenas. 1 rounda ilgums ir 25 sekundes.

Serveris nav crackots, tas nozīmē, ka iekšā varēs tikt tikai ar pirktu CSGO (ja nu kāds tagad izdomā kačāt pirātisku CSGO). Zemāk arī būs video ar nelielu ieskatu no serverī notiekošājā, kvalitāte drošvien nebūs viena no tām labākajām kā ierasts :D

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sid Vicious said:

nē, nē, runa neiet par šodienas piedūrieniem, bet gan par vakardienu kur čuvaks normāli rāva pa sienām.

Kaut kāds EDSHOOT nebija ? 

 

Par tēmu: Zbis, ir kur iegriezties kad apnicis mm. :D  Ieejot iekšā , serverī vismaz 20 cilveki. :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wonderfull. rakstīja:

Kaut kāds EDSHOOT nebija ? 

 

Par tēmu: Zbis, ir kur iegriezties kad apnicis mm. :D  Ieejot iekšā , serverī vismaz 20 cilveki. :D 

neatceros, bet bija vēlāk velviens kaut kāds krievu gaļimijs niks.
ir vēl šādas tādas lietas jāpieliek un būs bomba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 3/24/2017 at 01:00, Mykat rakstīja:

tickrate 102,4 ir calculated?

Tā varētu teikt :D Par cik mums tas serveris ir par brīvu iedots priekš testiem tad nav par ko sūdzēties. 102,4 tickrate ir vienīgais ar kuru ir zems servera var, cik esmu līdz šim sapratis tad to ļoti ietekmē CPU arhitektūra. Drīzumā esot gaidāmi jauni CPU tad arī pāriesim uz 128 tick. CSGO ir nedaudz dīvains, jo ar 32 tickrate bija lielāks servera var nekā tas ir ar 102,4 tickrate.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Grumm locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share