Jump to content

a

Sign in to follow this  
Edzon

Melnais Humors by Edzons

Recommended Posts

Nu ko ,ir pienācis laiks -šim bītam. 

Alex - kotletes rija ,šļūca pa dēli - norija mēli ,iekrita akā ,kur Milks kakā.

Labi ,tagad pa visam nopietni ,sakarā ar mūsu "Dravgu" Alexu ,es esmu izlēmis ,ka pievērsīšos vairāk mācībām un jā.

Uz šīs notis ,es vēlējos teikt ,paldies visiem ,ka turējāties kopā @Kiwix   @milkhouse` @LightScribe   @Wonderfull.   @HAH   @cherijz Turaties mazās.

Paldies par uzmanību. :)

Varbūt atnākšu - vēl kādu reizi uzbliezt 1.6 :D

8 minutes ago, HAH said:

oo zbis, man gan pauris sāp, nevajadzēja dzert krāsaino arsenich :@ garšo jau labi, bet no krāsainajiem pauris sāp :D

ti čo, Zviedrīja dzēru arsēnīc nākamrīta man bija tāds "bāc, rīts? ēst?": D

1 minute ago, Kiwix said:

Pa lielam Edzons aiziet tikai Alexa dēļ, jo nu viņš nezubrīsies, ticiet man.

Atceraties, es arī tā teicu, ka pazūdu mācību dēļ utt un uztaisīju baigo troksni te? Un kur es esmu? Tāpatās Playhardā. :) 

Te jau tagad visiem pofig, ka Edzons kkur iet, te tagad cenšas pēc iespējas lielāku random bullshitu uzrakstīt. :D

10 hours ago, Kiwix said:

Pa lielam Edzons aiziet tikai Alexa dēļ, jo nu viņš nezubrīsies, ticiet man.

Atceraties, es arī tā teicu, ka pazūdu mācību dēļ utt un uztaisīju baigo troksni te? Un kur es esmu? Tāpatās Playhardā. :) 

Eu, bet čist.. :D Es pat aizmirsu, ka grasījies iet mācīties.

Es ienācu, jo domāju, ka būs "melnais humors" (kkādi joki smieklīgi or smth), bet še tev', nekā te nav. Esmu vīlies un nožēloju savu ienākšanu šajā topikā. :D

p.s. Saistībā ar to mazo tekstu sākumā.. 1999.gads zvanīja, prasīja joku atpakaļ.

Labi, for real, ej mācies - veiksmi! (Gan jau būsi tāpat kā kiwix - ātri atpakaļ)

p.s.s. No hate, bet es redzu iemeslu pievērsties mācībām (šoreiz saku par gramatiku). :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this