Jump to content

a


Sign in to follow this  
LightScribe

Kā sākt spēlēt Multi Theft Auto jeb MTA

Recommended Posts

rsz_mta_logo.png

 

 

Multi Theft Auto: San Andreas ir trešās personas spēle ar atvērto pasauli tiešsaistē. MTA ir platforma, kas Tev piedāvā spēlēt GTA:SA tiešsaistē. Mēs piedāvājam lomuspēles serveri (atveido reālo dzīvi iekš spēles) un DayZ serveri (izdzīvo zombiju apokalipsi).

 

 1. Lai sāktu spēlēt Tev ir nepieciešama Grand Theft Auto: San Andreas spēle un Multi Theft Auto klients, kurš ļaus tev spēlēt šo spēli online.
  Grand Theft Auto: San Andreas ir iespējams iegādāties iekš steam vai arī to lejupielādēt "pirātiski". Ja esi izvēlējies otru veidu tad iesakam tieši priekš online izmantot šo GTA:SA versiju - http://www.filebase.ws/torrents/games/89115/
  Multi Theft auto vari lejupielādēt šeit - https://mtasa.com/
   
 2. Nākamais solis ir GTA:SA un MTA instalācija, es domāju, ka tas liekus paskaidrojumus neprasa.GTA:SA tiek instelēts pirmais un pēc tam tiek instelēts MTA. Galvenais MTA instalācijas procesā ir norādīt pareizu atrašanās vietu uz GTA:SA, kur tas tika uzinstelēts. Parasti MTA pats atrod vietu, kur ir uzinstelēts GTA:SA, bet pārbaudīt nenāk par sliktu.
   
 3. Pēc veiksmīgas MTA instalācijas veram to vaļā. Ir vairāki veidi kā pievienoties mūsu serverim:

  Populārākais no veidiem ir pievienot serveri favorītiem vai pievienoties caur connect. Dodamies uz Server browser pēc kā baltajā ierakstu lauciņā ierakstam servera domēna vārdu vai ip, ko var atrast sākumlapā. Kad tas ir izdarīts spiežam uz connect.

  2017-05-05_0246

  Pievienošanās caur mājas lapu, ne visi serveri piedāvā šādu iespēju, bet mēs piedāvājam. Dodamies uz sākumlapu, atrodam servera monitoru un uzbraucam virsū ar pelīti pēc kā uzspiežam uz servera nosaukuma un tad atvērsies "popup", caur kuru Tev piedāvās atvērt MTA un spiežam "Open Multi Theft Auto Louncher".
  2017-05-05_0251

  Pievienošanās serverim caur Internet list, šis nav pats ērtākais veids, bet pastāv arī šāda iespēja. Dodamies uz Server Browser pēc kā augšā izvēlamies "Internet" un meklētāja ierakstam "playhard".2017-05-05_0256

 


Ja tev noderēja šī pamācība droši nospied to Thumb up pogu. Ja ir kādas neskaidrības droši raksti man forumā pa PM vai arī uzdod jautājumu foruma čātā un noteikti, ka kāds tev palīdzēs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×