Jump to content

a


Sign in to follow this  
LightScribe

Kā sākt spēlēt Counter Strike: Global Offensive jeb CSGO

Recommended Posts

Counter-Strike-Global-Offensive-Logo.jpg

Counter-Strike: Global Offensive - Papildināta un maksimāli uzlabota spēles versija, kas aizgūta no CS 1.6. Tevi šai spēlē iepriecinās ideāla grafika, skaisti ieroči, uzlabotas funkcijas, kā arī pats spēles process, kurš būs vairāk reālistisks. Nāc spēlēt CS:GO tieši pie mums!

  1. Lai sāktu spēlēt šo spēli Tev būs tā jaiegādājas iekš Steam - links šeit vai arī pastāv iespēja par nedaudz zemāku cenu iegādāties CD Key vai Gift iekš g2a.com - links šeit.
     
  2. Kā šo spēli uzinstelēt izmantojot steam domāju, ka nav lieki jāskaidro, jo to spētu izdarīt pat mērkaķis ar aizsietām acīm.
     
  3. Veram vaļā CSGO, augšējā izvēlnē izvēlamies Play -> Browse community servers. Atvērsies serveru saraksts pie kura izvēlamies - Add a server un tad tur ierakstam servera domēna vārdu, piemēram, arena.playhard.lv

    Pastāv arī iespēja pievienoties caur mūsu sākumlapu kādā no mūsu CSGO serveriem. Atrodam servera monitoru, uzbraucam tam virsū ar pelīti pēc kā nospiežam uz servera nosaukuma. Atvērsies "popup" un tur nospiežam "Open Steam Client Bootstrapper" un tad tu nokļūsi pa taisno mūsu serverī.2017-05-05_0321

 

Ja tev noderēja šī pamācība droši nospied to Thumb up pogu. Ja ir kādas neskaidrības droši raksti man forumā pa PM vai arī uzdod jautājumu foruma čātā un noteikti, ka kāds tev palīdzēs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×