Sign in to follow this  
LightScribe

Kā sākt spēlēt minecraft jeb MC

Recommended Posts

1280px-Minecraft_logo.svg.png

 

Tava kubiku pasaule! Šeit tu varēsi baudīt neierobežotu spēles telpu, iespēju būvēt savu ciemu, rakties pazemē un meklēt dimantus, kā arī cīnīties pret zombijiem. Ļoti plaša spēle, kura guvusi cienījamu popularitāti pasaules aprindās. Kāpēc nepamēģināt šo spēli tieši mūsu serverī?

 1. Lai sāktu spēlēt Minecraft tev ir nepieciešams vispirms uzinstelēt Java, kuru vari lejupielādēt šeit. Instalācijas process ir vienkāršs, click click un viss gatavs.
   
 2. Pašu spēli var nopirkt minecraft mājas lapā - šeit vai arī lejupielādēt šeit 
   
 3. Instalācija ir pavisam vienkārša, pēc kuras uz desktop izveidosies ikoniņa uz kuras uzspiežot varēs atvērt Minecraft.
   
 4. Veram vaļā MC, pats es izmantoju pirātisko versiju, jo šo spēli nespēlēju, tāpēc iespējams kaut kas var atšķirties minimāli no oficiālās relīzes. Izvēlamies versiju un spiežam Play.2017-05-05_0340
   
 5. Atvērsies pats MC, kurā izvēlamies Multiplayer -> Add Server. Server name var ierakstīt kas pašam tīk, galvenais, lai tas asociējas ar serveri un ir viegli atcerēties, kas tas par serveri bija, kuru tikko pievienoju. Server Address ierakstam servera ip vai domēna vārdu, piemēram, mc.playhard.lv un spiežam done. Pēc kā serveru sarakstā izvēlamies serveri.2017-05-05_0345

 

Ja tev noderēja šī pamācība droši nospied to Thumb up pogu. Ja ir kādas neskaidrības droši raksti man forumā pa PM vai arī uzdod jautājumu foruma čātā un noteikti, ka kāds tev palīdzēs.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this