Jump to content

a


Sign in to follow this  
Kiwix

Rust

Recommended Posts

Sveicināts PH lasītāj! 
Kā jau esi manījis, tad mūsu projektā šis "maija mēnesis" ir diezgan notikumiem bagāts un ne tikai projektā. To droši var apliecināt ar jauno PLAYHARD izskatu, ko esat gan jau pamanījuši, kas Jūsu acis mielo no mēneša sākuma. Bet laikam skrienot uz priekšu arī mēs skrienam uz priekšu un pakāpeniski attīstamies, lai priecētu tautu ar jaunām un labi attīstītām iespējām.

Kas tad vēl jauns un kas vēl tikai taps nākotnē?
Nu tad jāsaka, ka PLAYHARD pulkam ir pievienojies lietotājs "kebabs", kurš kopā ar sevi ir mums atnesis ne tikai vienu lielisku lietotāju klāt, bet gan arī ideālu un pārdomātu Rust serveri, par ko pa lielam arī šis raksts tiek veidots.

Kas tad īsti ir Rust un kā to sākt spēlēt, Jūs varēsiet noteikti izlasīt tam attiecīgajā foruma sadaļā. Spēle ir mantojusi lielu popularitāti visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā, tikai fakts tāds, ka Latvijā šo serveru praktiski nav, līdz ar to mēs savā ziņā varam būt lepni, ka esam papildinājuši savu serveru klāstu ar šādu iecienītu spēli. Cerēsim, ka serveris plauks un zels, kā arī nesīs jaunus lietotājus projektā.
Servera IP: rust.playhard.lv:28015
Tas tā īsumā arī viss par Rust. 

Ko vēl vēlējos piebilst par dažām atsevišķām lietiņām - tad droši dodamies uz forumu un piedalāmies visos konkursos / aktivitātēs, kas ir izsludinātas, jo mūsu čaklais organizators Squash ir ar jaunām idejām un entuziasmu atdzīvināt aktivitāšu sadaļu forumā. Vērojot viņa rīkotos totalizatorus, tad noteikti var secināt, ka tautai tie patīk, jo šajos "toķikos" piedalās kupls skaits lietotāju, kas bez šaubām būtu arī citos konkursos novērojams.
Nākamā lieta, kas projektu nākotnē sagaida ir noteikti Minecraft serveris, par ko jau liecina sākumlapā redzamā info slideshow attēlos, kā arī forumā atsevišķa sadaļa tam. Datumus precīzus neminēsim kad un kas, bet pie tā tiek strādāts, lai serveri palasitu pēc iespējas ātrāk.

Daži arī jautā, kad būs turnīru sadaļa... Hmm, pacietību tauta, jo viņu vēlamies izveidot pēc iespējas pārdomātāku un interesantāku, lai visiem būtu stimuls veidot komandas un audzēt skilliņu, lai kārtīgi varētu pakačāties PLAYHARD turnīru sistēmā.

Lielos vilcienos tas arī viss, tā kā ejam baudīt kādu no mūsu piedāvātajiem serveru tīkliem un uz tikšanos forumā / serveros. Kā arī neaizmirstat kārtīgi atbalstīt Latvijas hokeja izlasi Pasaules čempī. 

original.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

pirms 6 minūtēm , SwAg[LV] rakstīja:

Rust ir laba spēle pats arī spēlēju būs labi spēlēt ar Latviešiem...Serveris atvērts jau?


Jā, serveris ir atvērts un gaida jaunus izdzīvotājus!

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 21 minūtēm , RPeris Bīstamais rakstīja:

A kā tur ir ar tautu un cik bieži ir wipe? 

Pašam steam ir Rust, bet nespēlēju, jo neesmu tas profesionālākais spēlētājs :D  @kebabs

Pirmajā dienā, kad serveris atvērās bija laikam 17 purni. Bet tad tika izreidoti, apšauti un šobrīd vakaros kādi 8-10 labākajā gadījumā :/ Pēc wipe gan jau atkal sanāks visi, jo daudzi padodās pēc izreidošanas.

Wipe ik pēc 2ned

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×