Jump to content

a

Sign in to follow this  
GHOS

[LSPD] Policistu dzīve

Recommended Posts

Šo visu smago darbu, mēs nedarām dēļ naudas vai uzslavasbet gan dēļ jums, dēļ visiem Los Santos iedzīvotājiem.

Mēs visi, Policijas departamenta darbinieki esam cītīgi  mācījušies, gājuši daudz kam cauri.

Mēs katru dienu atbildam uz izsaukumiem, un katrs izsaukums ir bīstams ne tikai mums, bet arī iedzīvotājiem kas ir apkārt. 

Katru dienu mēs riskējam ar savām dzīvībām, lai jums iedzīvotājiem būtu skaista nākotne, un būtu drošība uz ielām.

Apņēmības pilni, un pārliecināti par sevi mēs tiekam Los Santos Policijas Departamenta sastāvā, un kā jau teicu, riskējam dēļ iedzīvotājiem lai apkarotu noziedzību un palīdzētu iedzīvotājiem. 

Mums ļoti bieži, gar ausīm nolido kāda lode, piemēram vakar Es, Raul's William's un mans kolēģis  George Evan's tikām ievainoti, apturot vienu automašīnu.

'' Lai Kalpotu un Aizsargātu '' 

(( Es nezinu vai te viss ir chill, šķiet kad daudzviet ir kļūdas :D )) 

2llVhfD.jpg

Šī diena, neatšķīrās no citām dienām, tik pat grūta diena, tik pat daudz situāciju.

Šodien, personīgi es tiku ievainots, paldies iedzīvotājiem kas izsauca palīdzību.

Bija pakaļdzīšanās, kurā divi vīrieši bija nolaupījuši cilvēku.

Bija situācija, kur vīrieti fiziski iespaidoja kazino, pretī LSZD.

Šī diena, bija grūta mums visiem, ne tikai man, bet arī iedzīvotājiem.

Cik man personīgi ir zināms, šodien bija maza apšaude netālu no IGS, par laimi neviens necieta.

Kā jau es teicu, mēs šo grūto darbu nedarām dēļ naudas, vai kādas uzslavas

taču dēļ jums, mūsu mīļie Los Santos iedzīvotāji.

Katru dienu, mēs riskējam dēļ jums un aizsturam bīstamus noziedziniekus, kuri ir dabūjuši ieročus, narkotikas un tās pat lieto, dažreiz arī tirgo.

Piemēram šodien, man patrulējot pie IGS, nācas apturēt melnas krāsas automašīnu, kuras īpašnieks automašīnā slēpa 75 gramus heroīna, persona arestēta, narkotikas konfiscētas.

Taču, atgriezīsimies pie tēmas.

Šis darbs, ir mana sirdslieta un tas pa tiešām ir grūts, mūs daudzi neciena bet maz kas ciena, bet tomēr mēs

nepadodamies, mēs turpinām aizsturēt noziedziniekus, liekot tiem samaksāt par savām kļūdām.

''Los Santos Police Departament''

''Lai kalpotu un aizsargātu''

((Šī ir mana otrā reize, neesmu vēl iemācijies visu darīt )) 

YLsDvDf.jpg

wxGxxrp.jpg

BGRfLxy.jpg

5Vd9YXc.jpg

AUsRaxr.jpg

jG1dCMy.jpg

g3nrv2V.jpg

i2JJlj2.jpg

yEN7h5Q.jpg

OKUXFfM.jpg

Šodien ar policiju kopā slēdzām nereģistrētu uzņēmumu, uzņēmumu reģistrā.

LgPxfBp.jpg
Bilde tik tāpēc lai mani nenobano no foruma.

Spoiler

1 hour ago, Melone said:

Es saņēmu warnu par iepriekšējo postu kur norādīju kā adminstrators @1:07 bez roleplay izmet spaikus uz ceļa. Kur tad man komentēt video, jo nesapratu.

Manu prāt tas ir nonrp un video nevajadzēja iekļaut, bet visā visumā foršs video. 

p.s. dabuju warnu par postu krāšanu, very very nice thanks owen 

Spoiler

17.3 Ieraksti jebkurā sadaļā kuri tiek ievietoti tikai prieks postu krāšanas, bez jelkāda konteksta, jēgas un lapu papildinoša materiāla tiks vārnoti.

Ja jau warned, tad atstāj postu vismaz.