Jump to content

a

kelfs.

[Ieteikums] Jauns nelegālo organizāciju pārvaldītājs.

Recommended Posts

50 minutes ago, RichHomieQuan said:

Pirmā problēma ir tas, ka viņam, acīmredzot, trūkst zināšanas par to, kā atsevišķas organizācijas uzvedās IRL un tas, ko tās dara. Arī "acs", lai izvēlētos organizācijas, kuras ir oficiālas un tajā pašā laikā REPREZENTĒ SERVERI, nav no tām labākajām, jo viena no organizācijām vienkārši NAV PIEMĒROTA, lai tirgotu ieročus, kā arī neizskatās, ka to vēlās darīt. Tāpat ir arī ar otru- neaktīva, atsakās RPot sev netīkamās situācijās un pats frakcijas veids NEDER tam, lai braukātu apkārt, ievāktu informāciju un reāli operatīvi darbotos, apgādājot serveri ar ieročiem/narkotikām. Kā arī hood RP, kas ir essential ielas bandai, vispār nav ticis manīts. Pēdējā laikā esmu redzējis vienu bandas biedru, kas ņem reportus vai braukā apkārt ar busiņu, kas ir wtf.

Tā pat arī neesmu līdz galam sapratis vai tas ir mobs, vai banda, kas, pēc manām domām, ļoti liek apšaubīt frakcijas autoritāti. Pagaidām situācija serverī ir tāda- visiem ir jāskūpsta dirsa vienai organizācijai, kura piegādā ieročus, neskatoties uz to, ka organizācija nemaz nav IC ieinteresēta ieroču izplatīšanā (vismaz nevajadzētu), tās mentalitātei (ja tā ir ielu banda) nevajadzētu svērties uz ieroču izplatīšanu bandām, jo ielu bandu politikas ir tik vārīga lieta, ka cilvēki, kuriem tu tirgo ieročus, pēc pāris dienām tos var pavērst pret tevi. Ņemot vērā IRL bandu biedru temperamentu, attiecības var tikt sagrautas dēļ tā, ka kāds ir slikti izteicies par citas bandas biedra kurpēm.

Ieroču bizness nav tāds, kā narkotiku- tu tirgo ieročus tikai tiem, kuriem uzticies un esi gatavs uz gadiem ilgu sadarbību, tā kā tu tirgo lietas ar kurām tevi var nogalināt.

Tāpat jebkurš cilvēks, kurš ir pavadījis vismaz nedaudz laika izzinot nelegālās organizācijas IRL, zin, ka bandu pamata ienākumi ir narkotiku tirgošana. Bandas ieročus PĒRK, NEVIS TIRGO. Viens no retajiem gadījumiem, kas man šķiet realistisks, ir ieroča pārdošana, kurš ir izmantots slepkavība. 

Ja mēs runājam par narkotikām, tad arī tā ir lieta, kas, spriežot pēc tā, ko es redzu un dzirdu, ir piemirsta. Ir jāizstrādā sistēma pēc kuras bandas varētu iegūt naudu no narkotiku pārdošanas, jo RP vienkārši NAV cilvēku, kuri ir spējīgi reāli attēlot RP, kas saistās ar narkotiku atkarību. Pat tad, ja būtu cilvēki, kas to dara, viņu vienkārši nebūtu pietiekami, lai ielu banda varētu funkcionēt, realistiski atveidojot ielu bandu.

Īsumā. Man nav nekas pret mochill, bet ir vajadzīgs cilvēks, kurš ir gatavs un kuram ir laiks, lai regulāri pavadītu laiku online, sekotu līdzi frakcijām. Tāpat ir vajadzīgas daudz plašākas zināšanas par dažādiem organizāciju tipiem, kā tie darbojās, uzvedās dzīvē, lai varētu izvēlēties organizāciju, kas spēj veidot kvalitatīvu RP, kas atbilst realitātei, jo nelegālās frakcijas iemesls ir tāds pats, kā jebkuram cilvēkam, valdības organizācijai vai uzņēmumam- padarīt gaisotni serverī dažādu, realistisku un interesantu. No tagadējā nelegālo frakciju pārvaldnieka es to neredzu.

Skanēs diezgan nekaunīgi no manas puses, bet atļaušos teikt, ka tu neko daudz (ja vispār) nezini par nelegālo RP. Tas, ka mēs serverī neredzam ieročus, jau vien parāda, ka sistēma NESTRĀDĀ. Tavs arguments būtu derīgs, ja tu uzrakstītu: "Vai jūs esat CIVILAJIEM redzējuši ieročus? Es vismaz neesmu, sistēma strādā." Tas ir absurdi, ka nelegālās organizācijas serverī nevar dabūt ieročus, vismaz tās, kuras saprot, ko dara. Ja runājam par to, lai civilajiem nebūtu tik brīva pieeja ieročiem, tad es piekrītu, bet tas, ka nelegālajiem spēlētājiem nav pieejas ieročiem un vienīgais veids ir līst dirsā kādai organizācijai, lai tos dabūtu, tad kaut kas nav pareizi. Pagaidām viss ir otrādāk. 

Ja runājam aktivitāti, tad tikai šis: "Nevari paspēt- neķeries."

bfj1ShM4RTWCgsV7DpAYOg.png Lielākā daļa zagto ieroču nonāk ielās!

Palasiet, ja kādam ir pietiekamas Angļu valodas zināšanas.

http://gun.laws.com/illegal-guns/illegal-guns-statistics

https://www.theguardian.com/us-news/2016/sep/21/gun-theft-us-firearm-survey

http://www.gunfacts.info/gun-control-myths/crime-and-guns/

Šim vajadzētu radīt iespaidu par to, kāda ir situācija ar ieročiem US. Tā nav Latvija, pilsoņi.

Es ceru, ka kāds šo visu izlasīs. Paldies.

Dienas beigās daudziem neaiziet līdz smadzeņu rievām, ka lai arī šis ir Latviešu serveris, vienalga šeit tiek attēlota Amerika/Los Andželosa un tā ir pārpildīta ar ielu bandām un ko tik vēl nē.

@RichHomieQuan Taisnība Tev ir, bet es neredzu nevienu mafijas/moba tipa frakciju, kurai var uzticēt oficialitātes statusu. Kad es izliku oficialitātes, nebija vispār citu org.

Un atkal notiek tas pats scenārijs, ko paredzēju - visi pīkstēja, ka vajag oficialitātes. Iedevu oficialitātes pāragri - atkal pīkst, ka nav labi. Izdomājat, ko gribat un neskrienat visam pa priekšu, lai viss notiktu.

@RichHomieQuan Starp citu, šeit tāpat nebūs tā, kā Tu teici par bandām (lai arī gribētos) - ja ieročus iedos visām bandām, tad tos bandas sāks tirgot (kā tas notika agrāk), lai dabūtu naudu (jo te visiem nauda ir prioritāte) un atkal būs pilna dirsa wepu, un atkal sāksies random dm's. Es speciāli domāju tā, lai pamazām ieplūst. Ja pašreizējā oficialitāte negribēs tirgot - mainīšu (@NBA 9Boz), neatkarīgi no ic situācijas.

BET BŪTĪBĀ, visa sistēma ir domāta uz to, lai veidotos roleplay starp frakcijām un frakcijas loģiskā domāšana. Lien dirsā kaut vai, kamēr dabū ieročus un moš pat uzzini, kur atrodas glabātuve, lai ar laiku pārņemtu to frakciju. Tas ir ilgs roleplay, nevis dienas laikā izdarāms.

Ja sapis attiecības, veido kontaktu ar citu frakciju, kurai nav sapistas attiecības ar oficialitāti. Simple as that.

Palīgi atrasti, slēdzu ciet.

Guest
This topic is now closed to further replies.