Jump to content

a

kelfs.

[Ieteikums] Jauns nelegālo organizāciju pārvaldītājs.

Recommended Posts

Sveicinātie dārgie lomuspēles atveidotāji, šis topiks vairāk attieksies uz spēlētājiem, kas attēlo Playhard serverī nelegālo sfēru. Esmu šajā serverī attēlojis lomuspēli nelegālajās organizācijās jau kādu laiku, bet pa visu šo laiku, manuprāt, nekad nav bijusi tik liela neaktivitāte no nelegālo organizāciju pārvaldītāja, kas šajā gadījumā ir @Mo Chill. Protams, katram ir privātā dzīve un es to neapstrīdu, un netaisos nedz to arī darīt, bet ja cilvēks pieņem šādu amatu/statusu, ka viņš apņemas pārvaldīt pār nelegālajām organizācijām, es domāju, ka jābūt kaut kādai atbildības sajūtai un jāpadara citiem spēlētājiem šī nelegālās lomuspēles atveidošana interesantāka. Es personīgi neesmu redzējis no šī @Mo Chill nekādu atdevi, kas man un citiem spēlētājiem padara nelegālo lomuspēli par laika izniekošanu un lieku cenšanos kaut ko turpināt, ja nav nekāda pretīmnākšana.

Tātad.. protams šis ir tikai ieteikums un ļaušu arī citiem, kas atveido nelegālo lomuspēli, izteikt savus viedokļus un idejas. Mans ieteikums ir @Mo Chill vietā ielikt @Superbee, kurš ir aktīvs adminstrācijas biedrs un pats atveido nelegālo lomuspēli, un man personīgi arī patīk kā viņš viņu atveido, ar savu oriģinalitāti un kreatīvām idejām. Droši rakstat savas idejas, bet palūgšu pirms rakstat padomāt mazliet loģiski ar galvu, ko jūs rakstat un ko jūs vispār vēlaties no lomuspēles.

Just now, Fishscale rakstīja:

9Boz, lai cik ļoti to gribētos, arī nav sevišķi aktīvs.

Nu, bet 9Boz rubī nelegālo rp kā savus piecus pirkstus :D

pirms 3 minūtēm , Mo Chill rakstīja:

Sistēmu un visu pārējo ņemšu līdzi. Man patīk, ka spēlētāji un GM pajautā, kas notiek ar nelegālo darbību serverī un tā attīstīšanu. Galvenais ir iečīkstēt forumā par to, ka es neko nedaru. :)

A Tu kaut ko dari :D ?

pirms 21 minūtēm , Mykat rakstīja:

Ir jāmaina nav aktivitātes @Superbee labs kandidāts.

Ooo cau mans draudziņ

Par tēmu forumā ir pm caur kuru sazināties un norunāt kas un kā, jeb kura laikā var ar viņu sarunāt varbūt kādā situacija var izlidzet ari cits administratotss ar viņa atlauju utml. Un ja nemaldos tad topika autoram chilers kaut ko neļāv tāpēc arī gan jau te sprēgā tagad. 

*Cenzēts* ko Jūs varat raudāt man neiebrauc? Mo Chill labi pedējās dienas ir palicis neaktīvāks toties viņu aizvieto Bets kas arī uzmet aci nelegalajai daļai. Nu nevaru nepiekrist ka vajag lielāku aktivitāti bet mums katram Administratoram/GameMasteram ir arī sava privātā dzīve nevis tikai 24/7 MTA Un pavērojiet Mo Chill tagad nav aktīvs bet sistēma darbojas. Jūs esat serverī redzējuši ieročus? Es vismaz neesmu, jo tas viss tiek stingri uzmanīts un izvērtēts ar visiem iepriekšējajiem vadītājiem kas ir bijuši pa šo laiku jau sen būtu pilns serveris ar wepiem. Tur minējāt, ka gribat @Superbee redzēt, kā vadītāju - Man pret viņu nav pretenziju bet viņa aktivitāte nav nemaz tik laba un vai labāka, kā Mo Chill. Kā arī neticu ka gribat viņu tā pat vien gnj tur apakšā slēpjas tas, ka beidzot varēs dabūt wepus utt Bet visu traucē Mo Chill kurš to nepieļauj. Kroč ko es te gari muldēšu @Mo Chill ir labs vadītājs un nedomāju, ka viņu vajag nomainīt bet gan iedot viņam sakarīgu palīgu (Bet pagaidām es nevienu tādu neredzu tā kā nešaubos, ka tas arī ir liels iemesls kāpēc viņš nevienu neņem un darbojas viens) 

Vajag izvirzīt labo roku, sistēma ir laba, nelegālās organizācijas riņķo un darbojas. Vajag vienu palīgu, kas varētu darīt sīkās lietas, atļaut kādu zādzību vai arī atnākt paspecot, kad tas ir nepieciešams, bez kaut kādām atrunām vai arī bez vispārīgas atbildes.

11 minutes ago, OwenS said:

*Cenzēts* ko Jūs varat raudāt man neiebrauc? Mo Chill labi pedējās dienas ir palicis neaktīvāks toties viņu aizvieto Bets kas arī uzmet aci nelegalajai daļai. Nu nevaru nepiekrist ka vajag lielāku aktivitāti bet mums katram Administratoram/GameMasteram ir arī sava privātā dzīve nevis tikai 24/7 MTA Un pavērojiet Mo Chill tagad nav aktīvs bet sistēma darbojas. Jūs esat serverī redzējuši ieročus? Es vismaz neesmu, jo tas viss tiek stingri uzmanīts un izvērtēts ar visiem iepriekšējajiem vadītājiem kas ir bijuši pa šo laiku jau sen būtu pilns serveris ar wepiem. Tur minējāt, ka gribat @Superbee redzēt, kā vadītāju - Man pret viņu nav pretenziju bet viņa aktivitāte nav nemaz tik laba un vai labāka, kā Mo Chill. Kā arī neticu ka gribat viņu tā pat vien gnj tur apakšā slēpjas tas, ka beidzot varēs dabūt wepus utt Bet visu traucē Mo Chill kurš to nepieļauj. Kroč ko es te gari muldēšu @Mo Chill ir labs vadītājs un nedomāju, ka viņu vajag nomainīt bet gan iedot viņam sakarīgu palīgu (Bet pagaidām es nevienu tādu neredzu tā kā nešaubos, ka tas arī ir liels iemesls kāpēc viņš nevienu neņem un darbojas viens) 

This.. manuprāt pats labākais teksts. Labāk lēnāk un akurātāk, nevis visu saskriet un beigās atkal raudāšana vien būs, ka visiem esot ieroči un viss esot sapists.. Mans viedoklis ir atstāt @Mo Chill par nelegālajām atbildīgo..

eee wtf, chacho ir GMs? Vai es kaut ko ne tā  sapratu no MoChill teiktā?

Bet par tēmu, es te palasīju, ka īstenībā kad ir MoChills, tad stroķi ļoti maz serverī, nav vismaz tik liels DMs. Bet tie, kas saka, ka nav laika tagad MTA sēdēt, jo ir vasara kā nekā, paskatoties ārā pa logu pat vēmiens nāk no tā laika, liekas, ka jau rudens sācies. Ne sauļeite ne siltumiņš ir. Ko tad pa tādu laiku darīsi?

Pirmā problēma ir tas, ka viņam, acīmredzot, trūkst zināšanas par to, kā atsevišķas organizācijas uzvedās IRL un tas, ko tās dara. Arī "acs", lai izvēlētos organizācijas, kuras ir oficiālas un tajā pašā laikā REPREZENTĒ SERVERI, nav no tām labākajām, jo viena no organizācijām vienkārši NAV PIEMĒROTA, lai tirgotu ieročus, kā arī neizskatās, ka to vēlās darīt. Tāpat ir arī ar otru- neaktīva, atsakās RPot sev netīkamās situācijās un pats frakcijas veids NEDER tam, lai braukātu apkārt, ievāktu informāciju un reāli operatīvi darbotos, apgādājot serveri ar ieročiem/narkotikām. Kā arī hood RP, kas ir essential ielas bandai, vispār nav ticis manīts. Pēdējā laikā esmu redzējis vienu bandas biedru, kas ņem reportus vai braukā apkārt ar busiņu, kas ir wtf.

Tā pat arī neesmu līdz galam sapratis vai tas ir mobs, vai banda, kas, pēc manām domām, ļoti liek apšaubīt frakcijas autoritāti. Pagaidām situācija serverī ir tāda- visiem ir jāskūpsta dirsa vienai organizācijai, kura piegādā ieročus, neskatoties uz to, ka organizācija nemaz nav IC ieinteresēta ieroču izplatīšanā (vismaz nevajadzētu), tās mentalitātei (ja tā ir ielu banda) nevajadzētu svērties uz ieroču izplatīšanu bandām, jo ielu bandu politikas ir tik vārīga lieta, ka cilvēki, kuriem tu tirgo ieročus, pēc pāris dienām tos var pavērst pret tevi. Ņemot vērā IRL bandu biedru temperamentu, attiecības var tikt sagrautas dēļ tā, ka kāds ir slikti izteicies par citas bandas biedra kurpēm.

Ieroču bizness nav tāds, kā narkotiku- tu tirgo ieročus tikai tiem, kuriem uzticies un esi gatavs uz gadiem ilgu sadarbību, tā kā tu tirgo lietas ar kurām tevi var nogalināt.

Tāpat jebkurš cilvēks, kurš ir pavadījis vismaz nedaudz laika izzinot nelegālās organizācijas IRL, zin, ka bandu pamata ienākumi ir narkotiku tirgošana. Bandas ieročus PĒRK, NEVIS TIRGO. Viens no retajiem gadījumiem, kas man šķiet realistisks, ir ieroča pārdošana, kurš ir izmantots slepkavība. 

Ja mēs runājam par narkotikām, tad arī tā ir lieta, kas, spriežot pēc tā, ko es redzu un dzirdu, ir piemirsta. Ir jāizstrādā sistēma pēc kuras bandas varētu iegūt naudu no narkotiku pārdošanas, jo RP vienkārši NAV cilvēku, kuri ir spējīgi reāli attēlot RP, kas saistās ar narkotiku atkarību. Pat tad, ja būtu cilvēki, kas to dara, viņu vienkārši nebūtu pietiekami, lai ielu banda varētu funkcionēt, realistiski atveidojot ielu bandu.

Īsumā. Man nav nekas pret mochill, bet ir vajadzīgs cilvēks, kurš ir gatavs un kuram ir laiks, lai regulāri pavadītu laiku online, sekotu līdzi frakcijām. Tāpat ir vajadzīgas daudz plašākas zināšanas par dažādiem organizāciju tipiem, kā tie darbojās, uzvedās dzīvē, lai varētu izvēlēties organizāciju, kas spēj veidot kvalitatīvu RP, kas atbilst realitātei, jo nelegālās frakcijas iemesls ir tāds pats, kā jebkuram cilvēkam, valdības organizācijai vai uzņēmumam- padarīt gaisotni serverī dažādu, realistisku un interesantu. No tagadējā nelegālo frakciju pārvaldnieka es to neredzu.

1 hour ago, OwenS said:

Skanēs diezgan nekaunīgi no manas puses, bet atļaušos teikt, ka tu neko daudz (ja vispār) nezini par nelegālo RP. Tas, ka mēs serverī neredzam ieročus, jau vien parāda, ka sistēma NESTRĀDĀ. Tavs arguments būtu derīgs, ja tu uzrakstītu: "Vai jūs esat CIVILAJIEM redzējuši ieročus? Es vismaz neesmu, sistēma strādā." Tas ir absurdi, ka nelegālās organizācijas serverī nevar dabūt ieročus, vismaz tās, kuras saprot, ko dara. Ja runājam par to, lai civilajiem nebūtu tik brīva pieeja ieročiem, tad es piekrītu, bet tas, ka nelegālajiem spēlētājiem nav pieejas ieročiem un vienīgais veids ir līst dirsā kādai organizācijai, lai tos dabūtu, tad kaut kas nav pareizi. Pagaidām viss ir otrādāk. 

Ja runājam aktivitāti, tad tikai šis: "Nevari paspēt- neķeries."

bfj1ShM4RTWCgsV7DpAYOg.png Lielākā daļa zagto ieroču nonāk ielās!

Palasiet, ja kādam ir pietiekamas Angļu valodas zināšanas.

http://gun.laws.com/illegal-guns/illegal-guns-statistics

https://www.theguardian.com/us-news/2016/sep/21/gun-theft-us-firearm-survey

http://www.gunfacts.info/gun-control-myths/crime-and-guns/

Šim vajadzētu radīt iespaidu par to, kāda ir situācija ar ieročiem US. Tā nav Latvija, pilsoņi.

Es ceru, ka kāds šo visu izlasīs. Paldies.

Guest
This topic is now closed to further replies.