FankyS

[ GM ] FankyS

21 posts in this topic

Grd9mcK.png

Prasības

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas -

- Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā -

- Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 -

-  Jābūt vismaz 16 gadus vecam -

- Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī -

- Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām -

Anketa

Tavs vārds: Brendons

Vecums: 16

Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas: Ryan Washington - Los Santos Auto Konfiscētuva ; Marquise Hill - bezdarbnieks ; Ravy Harrison - bezdarbnieks .

Pieredze Roleplay jomā: Uhh.. uzsāku savas roleplay gaitas iekš playhard, sākumā bija ļoti grūti man iemācīties terminus , bet vārdā @Plušķis mani ieaicināja frakcija un iekš tās frakcijas sāku saprast kas ir roleplay. Un tiešām pateicos @Plušķis'im par atveltīto laiku prekš manis.

GameMaster pieredze citos projektos: Tātad, pirmo reizi es biju GameMasters Wasted tur esmu iemācijis/apmacijis spēlētājus . Un esmu arī bijis GameMasters kick'a , bet nebija iespējam kautko tur attīstīt un palīdzēt .

Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Nē , neesmu .

Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: 

Links uz sasveicināšanos:

Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's? Protams , kā GameMaster cetīšos izspalīdzēt serverim un apmācīt jaunos spēlētājus.

Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Sāksim ar to, ka esmu šajā projekta ilgu laiku , un esmu redzējis , ka dažiem spēlētājiem ir problēmas ar RolePlay / Terminiem . Un , būdams kā GameMasters spēšu palīdzēt viņiem.

Motivācijas vēstule: Es pieteicos uz GameMaster , jo redzu , ka serverī ir parādijušies daudz spēlētāji ar iconu ''Low-RP'', kuriem vajaga palīdzēt. Viņiem ir biežāk japieseko līdz, lai viņi nedarītu muļķības, viņiem ir jāturpina mācīt dažādas lietas un jāuzlabo terminu zināšanas vēl ilgi pēc apmācībām. Protams vēl ir arī troļļi, kuriem dažreiz kautkas aizveras un viņi sāk trakot pa visu serveri , kas izspaužās Deathmatch / Common Sense / NonRP / un provakācijās u.t.t . Šādi cilvēciņi var uzrasties pēkšņi , parādīties kā no zila gaisa, viņiem neapniks, kamēr kāds nepateikts , ka ir jabeidz to darīt. Tāpēc arī es piesakos uz šo amatu , lai serverī ieviestu kārtību.

Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?: 2-4 h

Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: Neteikšu ka man ir ļoti labs RolePlay , bet es sevi vērtēju uz 6/10 ,jo mazliet ir japacenšās pie RolePlay .

Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: Jā protams .

Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Jā apzinos .

Nedomāju, kad tev rp ir pat tuvu lai spētu būt kas vairāk par lietotāju. Tu esi spēlētājs, kas var ''pieerpot'' bet neko vairāk kā LSAK arī tā īsti neesi rpojis, ja esi, tad ļoti maz un būdams neaktīvs. 

pirms 1 stundas , FankyS rakstīja:

Es pieteicos uz GameMaster , jo redzu , ka serverī ir parādijušies daudz spēlētāji ar iconu ''Low-RP'', kuriem vajaga palīdzēt. Viņiem ir biežāk japieseko līdz, lai viņi nedarītu muļķības, viņiem ir jāturpina mācīt dažādas lietas un jāuzlabo terminu zināšanas vēl ilgi pēc apmācībām. Protams vēl ir arī troļļi, kuriem dažreiz kautkas aizveras un viņi sāk trakot pa visu serveri , kas izspaužās Deathmatch / Common Sense / NonRP / un provakācijās u.t.t . Šādi cilvēciņi var uzrasties pēkšņi , parādīties kā no zila gaisa, viņiem neapniks, kamēr kāds nepateikts , ka ir jabeidz to darīt. Tāpēc arī es piesakos uz šo amatu , lai serverī ieviestu kārtību.

Sasmējos, tad sanāk ka nu tu būsi tas svētais kurš Trolli nomierinās pasakot ka tā nedrīkst? Piekrītu @NBA 9Boz! Neesmu tevi redzējis LSAK aktīvi erpojam, braukājies apkārt, kad sauca LSAK ignorēji... Kaut arī esam vienā organizācijā neesmu redzējis tevi erpojam. Loģiski ka būs pret no manas puses.

2 minutes ago, esportinsh said:

Serverī varbūt neuzturos tik bieži kā vajadzētu, bet esmu par.Uzskatu, ka tiksi galā ar visu kas nepieciešams un, ja ne tad pieejas jebkurā brīdī var noņemt.

Veiksmi.

Ja tu serverī neuzturies , tad es domāju ka tavs viedoklis ,kurš principā ka lielākā daļa augšak izteiktu nav pietiekami labi argumentēts ir lieks. Būšu pret , jo tu vienu brīdi kaut ko pāerpo tad uzmet ,atkal atnāc kaut ko plāno erpot , bet nē. Tev pašam vēl daži termini vēl jāpiemācās ir , pats savā pieteikumā minēji ka japiestrāda pie rp vērtējot sevi uz 6/10 .Motivācijas vēstule vispār nav skaidra , tu pats esi trollis . Sarmis augstak visu pateica @NBA 9Boz

15 minutes ago, Sonce said:

Ja tu serverī neuzturies , tad es domāju ka tavs viedoklis ,kurš principā ka lielākā daļa augšak izteiktu nav pietiekami labi argumentēts ir lieks. Būšu pret , jo tu vienu brīdi kaut ko pāerpo tad uzmet ,atkal atnāc kaut ko plāno erpot , bet nē. Tev pašam vēl daži termini vēl jāpiemācās ir , pats savā pieteikumā minēji ka japiestrāda pie rp vērtējot sevi uz 6/10 .Motivācijas vēstule vispār nav skaidra , tu pats esi trollis . Sarmis augstak visu pateica @NBA 9Boz

1 hour ago, WIZ said:

Sasmējos, tad sanāk ka nu tu būsi tas svētais kurš Trolli nomierinās pasakot ka tā nedrīkst? Piekrītu @NBA 9Boz! Neesmu tevi redzējis LSAK aktīvi erpojam, braukājies apkārt, kad sauca LSAK ignorēji... Kaut arī esam vienā organizācijā neesmu redzējis tevi erpojam. Loģiski ka būs pret no manas puses.

1 hour ago, NBA 9Boz said:

Nedomāju, kad tev rp ir pat tuvu lai spētu būt kas vairāk par lietotāju. Tu esi spēlētājs, kas var ''pieerpot'' bet neko vairāk kā LSAK arī tā īsti neesi rpojis, ja esi, tad ļoti maz un būdams neaktīvs. 

Šie trīs viedokļi manas domas sasvēra ļoti, ļoti uz pretējo pusi, kaut vai es tevi pazīstu, un esi jau zināms diez gan labu laiku, nedomāju, ka esi tas spējīgākais kandidāts šim amatam. Jā GM pašlaik ir nepieciešami, jo no esošajiem 2-3 ir aktīvi, bet ir vasara un sākoties skolai es domāju, ka aktivitāte uzlabosies arī no pārējiem, attiecīgi radot brīdi, ka GM nav vajadzīgi. Ja tu spēj pierādīt to, ka es kļūdos un augstāk minētie komentāri ir nepatiesi, tad droši parādi sevi no tās puses, ko iespējams mēs esam palaiduši garām. Es saprotu, ka tā zaļā krāsa pievelk daudzus, bet tā nav tikai krāsa, jo tev ir jāspēj tam jaunajam spēlētajam iedot savas zināšanas, bet ja tavas zināšanas nav nemaz tik augstas ko tu viņam iedosi? Šis ir teiksim tā Intarox variants - "Kāda ir bijusi tava labākā RP situācija?" Un sāk bazarēt par to, kas notika pirms 4 gadiem. Neņem ļaunā, bet šoreiz no manis maziņš, bet Pret. 

Pret, augatāk jau daudz ko paskaidroja par to kāpēc nē +  kad aizbraucu uz lsak servisu erpoji es pat hz kā to vēzi nosaukt, tik vēlāk man atvainojies jo esot bijis slinkums vai ko tu man tur teici ;/ + aizvakar ts3 sāki man *Cenzēts* tikai tāpēc, ka tevi izmuvoju ārā no mūsu kanāla xd lai gan nemaz  nerunājinun sēdēji nomutojies. Ā un nemaz nerunāsim, ka apvainojies par to kā mazs bērns un noņēmi ts3 AD, jo labi zinu, ka nekādu citu huiņu nedzinu ;)))))

1 hour ago, Stan†† said:

Pret, augatāk jau daudz ko paskaidroja par to kāpēc nē +  kad aizbraucu uz lsak servisu erpoji es pat hz kā to vēzi nosaukt, tik vēlāk man atvainojies jo esot bijis slinkums vai ko tu man tur teici ;/ + aizvakar ts3 sāki man *Cenzēts* tikai tāpēc, ka tevi izmuvoju ārā no mūsu kanāla xd lai gan nemaz  nerunājinun sēdēji nomutojies. Ā un nemaz nerunāsim, ka apvainojies par to kā mazs bērns un noņēmi ts3 AD, jo labi zinu, ka nekādu citu huiņu nedzinu ;)))))

On 2017.08.13. at 4:42 PM, †YungXrist† said:

Tev gm pieteikumi rakstas biežāk nekā čigānam mainās telefoni. Adios, Pret.

Pret, augstāk visi jau pateica manas domas.

phlogo.png

Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, bet diemžēl ar nožēlu, man ir jāpaziņo, ka Jūsu pieteikums uz šo amatu tiek atteikts!
Atkārtotu pieteikumu vari rakstīt, ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!

Guest
This topic is now closed to further replies.