Sign in to follow this  
Sekotāji 0
OwenS

[Moderators] OwenS

21 posts in this topic

original.png

Uz šo amatu vari pretendēt tādā gadījumā, ja visi norādītie punkti ir izpildīti ;

Citēt
* Jābūt reģistrētam forumā vismaz 3 mēnešus!
* Jābūt vismaz 300 postiem!
* Warn līmenis nedrīkst pārsniegt 10%
* Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!
* Jāpārzina perfekti latviešu valoda un jāraksta gramatiski pareizi!
* Obligāti jābūt rekomendācijai no kāda amata, kurš ir augstāks par "Lietotāju"!

Anketa, kuru jāaizpilda:

Vārds Uzvārds; Reinis (Uzvārdu jau lielākā daļa zina, bet ja kāds nezina droši var jautāt man personīgi)
Vecums; 17 
Dzīvesvieta; Madona
Links uz tavu ''Sasveicināšanos''; N/A kaut kur pazudusi, kā ne kā jau labs laiks pagājis kopš viņu rakstīju. 
Tava Moderatora pieredze; Līdz šim neesmu vēl bijis Moderatora amatā, bet kā saka "Visam pienāk pirmā reize" 
Rekomendācija; @Kiwix(Vismaz iepriekš, kad gribēju pieteikties), @KumariksNu cerams, ka mana sawle nav pārdomājusi.  Iespējams, ka varbūt vēl kāds
bet neesmu īpaši interesējies.
Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; Nesaku, ka jāpiešķir tieši man, bet es iespējams būtu labs kandidāts, jo līdz šim visus sev uzliktos pienākumus
+/- esmu veicis salīdzinoši labi un ne kādas dižās sūdzības nav bijušas, tāpēc iespējams tas liecina par to, ka es spētu pilnvērtīgi uzmanīt arī forumu
sniedzot palīdzīgu roku augstākajai komandai.
Motivācijas teksts; Piesakos, jo forumā pašlaik ir tikai 1 Moderators, kā arī tas man dotu ļoti daudz plusus darbojoties, 
kā MTA Administraotram, jo man ir nepieciešama pieeja sadaļām kurās es netieku. Kā arī līdz šim ir novērots, ka Moderatori 
vai nespēj vai negrib pildīt sev uzliktos pienākumus, attiecīgi tā arī bija viena no lielākajām motivācijām pieteikties. 
Saprotu, ka daudzi teiks, ka tu esi MTA Admins utt vai spēsi tikt galā, bet saku uzreiz es abos serveros spēju tikt ar pienākumiem 
galā un forumā es uzturos reizēm biežāk, kā serverī tāpēc tā 100% nebūs problēma. Gari neko vairāk nerakstīšu, jo visi (Vai vismaz lielākā daļa) 
zina un pazīst mani, tāpēc šo nemaz nelasīs un tikai ierakstīs Rec vai Anti (To visu noteiks katra cilvēka Antipātīju līmenis pret mani) ;) 

Pieteikšanās saskaņota ar LightScribe (Status ir vaļā tikai Status nav atjaunots) 

Ja Tu esi tas Owens, kas man kakājis cs'ā virsu par manu darbību, tad slitki čalīt Tev. Bet nu tas jau sen kkur pagātnē..
Da, kpc gan ne? Cerams būsi sakarīgs modņiks, lai jau iet tas Rec.

Dayz, rp laikam vel ts3 (+ tagad esi uzņēmies iekš rp ļoti daudz pienākumus) un vēl mod? Tev pašam atpūsties nevienā brīdi negribas? :D sāku vecos jokus par statusniks owens atcerēties.

Kā arī līdz šim ir novērots, ka Moderatori vai nespēj vai negrib pildīt sev uzliktos pienākumus

pēdējo mēnesi forumā ir kapa klusums, lai gan novēroju, ka motuls neko nedara tas nemaina faktu, ka īsti nemaz nav ko darīt, jo dažreiz dienā tiek ievietoti 3 posti un 1 topiks ;/ žēl bet patiesība.. protams ja jau tas rp serveris atkal ķļūs aktīvs tad arī tie cilvēki būs.

On 10/12/2017 at 22:47, Stan†† rakstīja:

Dayz, rp laikam vel ts3 (+ tagad esi uzņēmies iekš rp ļoti daudz pienākumus) un vēl mod? Tev pašam atpūsties nevienā brīdi negribas? :D sāku vecos jokus par statusniks owens atcerēties.

Vis pateikts, vai tiešām tev visur vajaga statusu? manliekas, ka nevajaga. Šoreiz no manis antirekomendācija :(

7 minutes ago, Reperis Vodo4ka# said:

Vel moš organizātoru, redaktoru, CS adminus nevēlies? Pret. Pašlaik pietiek tev ar šiem statusiem.

22 minutes ago, ✯FankyS✯ said:

Vis pateikts, vai tiešām tev visur vajaga statusu? manliekas, ka nevajaga. Šoreiz no manis antirekomendācija :(

30 minutes ago, Stan†† said:

pēdējo mēnesi forumā ir kapa klusums, lai gan novēroju, ka motuls neko nedara tas nemaina faktu, ka īsti nemaz nav ko darīt, jo dažreiz dienā tiek ievietoti 3 posti un 1 topiks ;/ žēl bet patiesība.. protams ja jau tas rp serveris atkal ķļūs aktīvs tad arī tie cilvēki būs.

Manā pieteikumā viss ir skaidri un gaiši paskaidrots. 

MTA (Dayz/RP) - Savus pienākumus spēju veikt, jo Dayz es pieteicos tikai tāpēc, ka tur neviena nebija ne sup, ne arī AD. (Un šie pienākumi man netraucē, jo tur esmu brīvos brīžos)

RP esmu uzņēmies daudz pienākumus, jā tikai tāpēc ka neviens cits diemžēl tos negrib/nespēj/nevar pildīt (Es tos iemeslsus varētu turpināt saukt, bet kam tas ir vajadzīgs? ) 

@Stan††, @Vodo4ka - Jā man ir tie statusi, bet tikai tie kas man ir nepieciešami un kur es uzturos, lai spētu palīdzēt. (Es ar tiem saviem statusiem reizēm tieku labāk, galā kā dažš labs ar 1) 

@StanTT Jā labi laiki tie bija, es to uztvēru, kā mazu joku par ko varēja pasmieties. (Man vēl iekš PC kaut kur jābūt ja nemaldos chacho veidotam signature) 

Reāli, šodien pat neesi bijis iekš Roleplay. Reāli, serverī sēdēju no rīta un pa dienu, ir vajadzīgi aktīvāki admini iekš roleplay, reāli, šodien bija pilna pakaļa ar reportiem priekš adminiem. Vel stāsti, ka tiec galā. Tulīt vel sāksi taisnoties, ka tev laika nav, tev dzīve ir u.t.t.

6 minutes ago, Reperis Vodo4ka# said:

Reāli, šodien pat neesi bijis iekš Roleplay. Reāli, serverī sēdēju no rīta un pa dienu, ir vajadzīgi aktīvāki admini iekš roleplay, reāli, šodien bija pilna pakaļa ar reportiem priekš adminiem. Vel stāsti, ka tiec galā. Tulīt vel sāksi taisnoties, ka tev laika nav, tev dzīve ir u.t.t.

:D:D:D:D:D 

Piedod atvaino, bet es strādāju no pulksten 7:00 - 18:00 un, ja es nebūtu sācis tajā serverī neko kārtot un darīt tur vēl tgd turētos 0 cilvēki. Tā, kā tu nebūsi tas, kas man kaut ko pārmetīs par nespēju pildīt savus pienākumus. 

Vēlreiz atkārtošu "Gatavā serverī mēs visi esam gudri atnākt, bet kad ir jāpakustās, lai tur kaut ko izdarītu nav pilnīgi neviena" 

Labi, ļaušu izteikt savas domas/viedokļus un atvainojos par liekajām atbildēm, bet tās ir jāsniedz. Un ja @Reperis Vodo4ka# tev ir vēl jautājumi/neskaidrības par mani un maniem pienākumiem, vērsies pie manis privāti. 

Just now, OwenS rakstīja:

RP esmu uzņēmies daudz pienākumus, jā tikai tāpēc ka neviens cits diemžēl tos negrib/nespēj/nevar pildīt (Es tos iemeslsus varētu turpināt saukt, bet kam tas ir vajadzīgs? ) 

tad meklē cilvēkus, tas ir vairāk kā skaidrs  1 cilvēks NEVAR vadīt LSPD, LSV (ķip gubernators), Ilegal, legal, un ari vct, jo man nav datora.... + cik zinu ĻOTi daudz laika pavadi Dayz... + pašam taču ir arī sava privāta dzīve kurā pavadīt laiku.. nu ok tev tur vajag lai slēgtu, pārvietotu utt, bet tajā laika atkal busi kārtējais mods kurš neslēgs ciet topikus...(man šķiet uz rokas pirkstiem varu saskaitīt, cik pa šo laiku kāds cits no visiem pārējiem modiem, kas bija ar mani reizē kaut ko slēdza ciet... (nu protams neskaitot situācijas, kad tur kādos topikos sniedza atbildes...)

pirms 2 minūtēm , OwenS rakstīja:

bet es strādāju no pulksten 7:00 - 18:00

lūk par ko es arī runāju...

Godīgi sakot esmu tikai un vienīgi PAR. Esi lādzīgs zellis jau vairākus gadus. Esi pamanāms un kontakts vienmēr bijis mums ok, kā arī sūdu netaisi. Apzinos, ka spētu veikt pienākumus. 

Un moderatoru līniju derētu atjaunot ar svaigām sejām un papildinājumiem jā. Iespējams arī forums paliks aktīvāks un viss notiksies.

Kā ari man neinteresē ko tu spēj mta, dayz vai sazin kur... Tā ir cita tēma un šī cita, proti, forums. Tāpēc uzskatu ka tas, ko tur visi cepās ir lieki. (Nedomājat ka esmu owena pusē, bet domāju radikāli uz priekšu un redzu ko spēj, ko nē) Un statuss nav nekas tāds, ko nevar noņemt. 

Lai izsakās vēl citi, šis bija mans viedoklis

Rec, bet zinu ka tev atteiks. :D 

Iemesls pa visam vienkāršs.

Tu esi RP servera administrators, Dayz servera administrators un ja atmiņa mani neviļ, tad arī cs 1.6 servera administrators.

GTA SA, pati spēle aizņem ļoti daudz laika! Es saprastu, ja Tu būtu administrators tikai 1 serverī, tad tu spētu pavilkt šo pienākumu, bet takā tu esi divos mta serveros administrators tad pārāk daudz pienākumu. 

pirms 10 stundām , Stan†† rakstīja:

atbalstu, mosk lights lai vinam uzliek owner. :D  

8 hours ago, charming said:

Rec, bet zinu ka tev atteiks. :D 

Iemesls pa visam vienkāršs.

Tu esi RP servera administrators, Dayz servera administrators un ja atmiņa mani neviļ, tad arī cs 1.6 servera administrators.

GTA SA, pati spēle aizņem ļoti daudz laika! Es saprastu, ja Tu būtu administrators tikai 1 serverī, tad tu spētu pavilkt šo pienākumu, bet takā tu esi divos mta serveros administrators tad pārāk daudz pienākumu. 

Ja tas ir saskaņots, tad neko neatteiks un jebkurā gadijumā pieņems.

Smieklīgi jau ir tas kā viss tiek saskaņots kaut kur savstarpēji, un netiek forumā atvērta pieteikšanās uz mod. Pārāk daudz statusos jau esi, neredzu jēgu tev vēl no moderatora statusa, ja jau pats saki ka strādā. Kā tu domā ar visu tikt galā? Pret, diemžēl.

7 hours ago, Alex's said:

Ja tas ir saskaņots, tad neko neatteiks un jebkurā gadijumā pieņems.

Smieklīgi jau ir tas kā viss tiek saskaņots kaut kur savstarpēji, un netiek forumā atvērta pieteikšanās uz mod. Pārāk daudz statusos jau esi, neredzu jēgu tev vēl no moderatora statusa, ja jau pats saki ka strādā. Kā tu domā ar visu tikt galā? Pret, diemžēl.

bet ja sirsninja kāro ? :(

p.s. - Pret, unban pieprāsījumā mani diezgan aizvainoji.

phlogo.png

Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar prieku varam paziņot, ka playhard.lv administrācija ir lēmusi pieņemt Jūs uz attiecīgo amatu. 
Veiksmi jaunā amata darbos un labu sastrādāšanos ar saviem kolēģiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Sekotāji 0