Jump to content

a

Sign in to follow this  
JaaniS

Nedari to, ko tu negribi lai dara tev.

Recommended Posts

Es domāju ka visslielākais sabiedrības trūkums visā pasaulē ir tāda ka cilvēki necenšanās saprast otru cilvēku, un viņa ideoloģiju. Ar katru gadu, cilvēki aizvien vairāk ir noslēgtāki, nedraudzīgāki, un nežēlīgāki viens pret otru. Cilvēki vairs necenšas saprast otru cilvēku. Varu pat pateikt vienu gadījumu.. Pirms apmēram pusotra gada, es stāvēju Ventspils ielas pieturā, un gaidiju 53.autobusu, lai tiktu uz mājām. Es redzu ka pieturā sēž pieklājīga sieviete, zolīdi apģērbusies ar gariem blondiem matiem, es uzmanīgi vēroju to sievieti, jo man viņa protams likās simpātiska(vīriešu instinkti), pēc neilga brīža viņai apsēdās blakus, kāds gados vecs vīrietis, kuram līdzi bija caurumains Elvi lielais iepirkumu maiss, līdz pusei pilns ar tukšām alus pudelēm, pēc saplēstajiem apaviem, netīrajām drēbēm un netīro bārdu es izsecināju ka viņš varētu būt bezpajumtnieks... Pēc neilga brīža es dzirdu ka šis vīrietis cenšas uzsākt sarunu ar jauno sievieti, pasakot pieklājīgi: Labdien! Un paprasot cik rāda pulkstenis... Jaunā sieviete pat nenoreaģēja, viņa uzvedās tā, itkā nedzirdētu vīrieša balsi, vīrietis šo jautājumu paprasija velreiz, tikai paceļot balss tembru, jaunā sieviete atkal nenoreaģēja. Tiklīdz vīrietis piebakstija jaunajai sievietei pie pleca, jaunā sieviete uzkliedza viņam pasakot: Neaiztiec mani, pretīgais bomzi! Vīrietis neatbildēja ne pusplēsta vārda. Vērojot šīs sievietes sejas vaibstus, acis un dzirdot balss intonāciju es sapratu, ar kādu naidu pret šo vīrieti viņa raidija, šos vārdus. Vērojot vīrieša reakciju, es redzēju viņa acīs, tādu kā sāpi... Tā sieviete pat necentās viņu uzklausīt, un mēģināt palīdzēt, bet tajā vietā viņam brutāli uzdirsa. Es piegāju klāt pie tā vīrieša un nosaucu viņam pulksteni, bet mani satrieca tas, ka sieviete sāka izteikt negācijas: Tak kapēc tu viņam palīdzi? Neredzi, ka viņš ir bomzis? Es sajutu sašutumu, par to cik primitīvam un dzīves neizlglītotam cilvēkam ir jābūt, lai ko tādu pateiktu, jo mēs nezinam kā ies mūsu karjeras kāpnes... vienu dienu mēs esam augšā un mums ir viss, bet nākamajā esam berdē, un bez nekā. Es viņai atbildēju: Labāk palīdzēt viņam, nevis tik iedomīgai šmarai kā tev! Protams es saņēmu asus vārdus no viņas, ka esmu izdzimtenis....u.t.t... Bet par cik mana dvēsele ir tīra, es šādas negācijas neņēmu pie sirds, tikai pasmējos par viņas stulbumu... Vīrietis man pateicās par to ka es viņam nosaucu pulksteni, par to es viņam iedevu 1,30EUR kas man bija palikuši makā un novēlēju viņam jauku dienu, vīrietis nesmirdēja ne pēc alkohola, ne pēc mīzaliem, tad es analizējot šo notikumu sagaidiju 53. autobusu un aizbraucu uz mājām... Es sapratu ka cilvēki tev nepalīdzēs grūtā brīdī, draugi ir draugi tikai tad, kad tev kkas ir, bet kad tev nekā nav, no tevīm novēršas, un tu paliec viens...Bet tie kuri ar tevīm ir bijuši blakus pat tad, kad tu esi bedrē, un palīdzējuši tev pacelties, tie ir kautkas vairāk par draugiem, tie jau ir ģimenes locekļi, tie ir jātur un nekādā gadijumā nedrīkst viņus laist vaļā... Es sapratu to, ka vajag palīdzēt cilvēkam, ja redzi ka viņam iet grūti, jo tev tas dzīvē atmaksāsies, karma savu izdarīs, jo vairāk laba tu darīsi, jo tev pašam būs vieglāk ap dvēseli saprotot to, ka tu esi kādam uzlabojis dienu. Tapēc dari labu, bet nedari to, ko tu negribi lai dara tev. PEACE!

pirms 26 minūtēm , JaaniS rakstīja:

Tev vajadzētu vairāk fokusēties uz saviem gājieniem. (y)

Es varu fokusēties gan uz saviem, gan uz taviem gājieniem. Neuztraucies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this