Sign in to follow this  
Sekotāji 0
WestSide

[Dzīvesstāsts] Jonathan Carter

16 posts in this topic

1994' - 2013'

Jonathan's ir dzimis 1994' gadā Amerikā pilsētā Detroitā. Vecāki ir pašķīrušies . Tēvs dzīvo velaizprojām Detroitā , bet māte pirms nāves dzīvoja San Fierro. Jonathan's dzīvoja Kopš 6' gadu vecuma kopā ar māti. Mātei vienai bija grūti audzināt Jonathanu , jo nebija pietiekami uzturlīdzekļi. Lai Jonathan's varētu kautkā tikt pie naudas , viņš zaga un tirgoja narkotikas. Sapazinās ar cilvēkiem kuri bija diezgan ietekmīgi narkotiku dīleri. Jonathan's vienmēr savu darbu izdarija līdz galam un par to neviens nesūdzējās .  San Fierro bija gluži kā paradīze , visas vietas zināja un pazina daudzus. Taču vienmēr būs cilvēki kas ienīdīts kādu , ja viņam veicās! Jonathanam bija daudz ienaidnieku kuri gribēja tikt vaļā no viņa. Sākās apšaudes , bandu kari , laupīšanas. Jonathan's bija samierinājies ar šādu dzīvi taču vienu gan viņš gribēja - ''Dzīvot''! Kaut arī viņš bija nācis no nabadzīgas ģimenes mācējā naudu taupīt , un zināja ka to ir grūti nopelnīt. Pēc mātes nāves Jonathanam bija 19' gadi. Māte nomira no Galvas Vēža. Jonathan's vēl divus gadus dzīvojās pa San Fierro , līdz sapinās ar nepareiziem cilvēkiem un kļuva pavisam karsti. Jonathan's bija riskējis daudzas reizes ar dzīvību taču novākt San Fierro augstāko narkoiku Dīleri ir augsts solis. Jonathan's palika parādā 35'600$ dīlerim. Viņam nebija iespējas atdot , jo tā priekš viņa ir liela nauda. Taču kontakti Jonathanam netrūka. Sazvanija pāris draugus un izdomāja plānu , kā tikt vaļā no parāda! Savācot mazu baru viņi ielauzās mājā pie Dīlera un izraisija apšaudi nošaujot dīleri , trīs gangsterus un vienu ievainojot. Jonathans dabuja aizbraukt no pilsētas , jo par notikumu bija ziņot visās iestādēs , kas saistītas bija ar San Fierro. Jonathan's devās uz Los Santos.

mta-screen_2017-12-04_00-22-29.png.35101f41bd03d750c029c2eb3ab55e42.png

2013' - 2016'

Pārvācoties uz Los Santos Jonathanam bija daudz vieglāk , jo daudzko jau bija piedzīvojis. Jonathans dzīvoja nelegālu dzīvi. Skolu viņš nebija pabeidzis , tāpēc nevareja iestāties darbā. Jonathan's strādāja melno darbu. Nemaksājot ne V'I'D' ne rēķinus , pilnība neko! Jonathan's sāka meklēt jaunus sakarus lai uzsāktu jaunu melno biznesu! Viņam negāja viegli , lidz kādā dienā uz ielas pienāca parasts cilvēks uzvalkā un piedāvāja pāris gramus . Satiekot to biežāk , sāka rasties kontakts un varēja jau uzticēties viens otram pēc kā viss jau notika vairumā. Jonathan's bija pārsteigts par notiekošo , jo bija pagājis ilgs laiks kopš kontaktu atrada. Jonathan's nelieto alhaholu taču ļoti daudz pīpē marihuānu un lieto ekstazī. 2016' gadā Jonathanam sākusies lēkme kādā dienā kurā gandrīz gāja bojā . Lēkmi izraisija pārmērīga ekstazī lietošana. Uz gada beigām Jonathan's iznāca no slimnīcas un pus gadu strādāja par apkopēju kāda Idlewood preču veikalā. Pēc pus gada Jonathan's aizgāja no darba , jo nebija vel pieradis strādāt tādu darbu . Aizejot prom Jonathanam neatlika nekas cits , kā atgriezsties vecajā biznesa..

mta-screen_2017-12-04_00-19-36.png.69fdf4b5960358b6228f90bd066b8255.png

2017'

Uzsākot atkal nelegālo biznesu , Jonathan's vērsās pie vecā kontakta Los Santos. Tākā nebija nopelnijis neko daudz strādājot par apkopēju nolēma sākt pa bišķiņai , tigot marihuānu.  Jonathanam nebija īstu draugu Los Santos , jo īpaši neuzticējās nevienam. Taču kādu dienu viss apgriezās otrādi. Jonathan's pīpējot pie IGS strīdējās ar baltādaino cilvēku. Strīdam beidzoties baltādainā persona aizgāja aiz IGS stūra pēc kā piebrauca tumši zils auto kurā sēdēja melnādainas personas. Jonathan's mazliet sadusmots baltādainajai personai bļāva vārdus - ''Tu par daudz sāc atļauties''. Tajā brīdi garām gāja Tyrone (persona no zilās automašīnas) un sākās neliela saruna. Tyrone domāja ka Jonathan's to teicis viņam. Jonathan's pasmejoties paskaidroja visu pēc kā personas aizbrauca. Pēc pāris dienām Jonathan's satika atkal Tyronu. Jonathan's ar Tyrone sāka sarunu pēc kā saka iepazīties ar bandas biedriem lēnām. Jonathan's sāka pavadīt dienas kopā ar šīm personām un iepazīt ar vien tuvāk un tuvāk. Kādu dienu Tyrone Jonathanam pateica ka viņš ir bandā ''Glen Park Crips''.. Pēc šī brīža Jonathan's pateicās ļoti Tyrone un visai bandai ka pieņēma viņu savā barā . Jonathan's bandas biedriem pierādija arī savu uzticību palīdzot netīros darbiņos. Jonahanu un Tyrone arī sašāva ienaidnieku banda kurai Jonathan's ar visu baru uzbruka. Jonathan's tika sašauts divas reizes mugurā un vienu reizi kreisajā rokā. Lode nebija skārusi svarīgus nervus un organus , pēc 1 mēneša slimnīcā atkal stiagā ..* Turpinājums sekos*

mta-screen_2017-12-03_21-13-05.png.0f2e3bceaf90743f05cf4504864bb04c.png

mta-screen_2017-12-04_00-25-14.png.9cc1e0a360fd4be10c60761efc743847.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tātad, ik pēc trijām dienām likšu nelielu stāstu , kas ir bijis IC. Viss kas šeit ir redzams jūsu tēls nevar to zināt IC ja nav ar to saskāries!

12/06/2017

Iznākot no slimnīcas , Jonathans' ir nolēmis mazliet atpūsties ar draugiem. Aizejot ar visu bandu uz studiju mazliet parepot un uzpīpējot zāli, viss bars izdomāja atriebties pretinieku bandai par visu nodarīto. Protams nebija tas viegli' taču Jonathans' bija gatavs uz visu. Ejot uz IGS' pusi 8ņas personas zilās bandanās' bija gatavi cīnīties. Pie pizza' stack sākās strīds ar pretinieku bandu' pēc kā viens no Glen Park bandas uzmeta molotova' kokteili pāris pretinieku bandas locekļiem. Tie kas neapdega devās virsu un izraisija kautiņu. Pec neilga laika brauca garām policijas ekipāža kura nevarēja viena pati novaldīt visu lielo baru. Kautiņš izraisijās nepajokam un Jonathanam sāka nākt virsū trīs pretinieki no HIVE' bandas. Jonathans redzēja ka pārējie kaujās un nevar palīdzēt tādēļ metās bēgt. Par laimi bandas biedrs Lamonte (LB') piebrauca ar automašīnu un Jonathans' paspēja ielekt iekšā ar ko viss beidzās labi'

Paejot dienai Jonathans kā vienmēr stāvēja pretī IGS ejā un tirgoja narkotikas. Ejā ienāca Quan apjautāties kā iet , un iedeva Jonathanam' 49g PCP narkotikas'. Jonathans' uzreiz saprata ka ir darbiņš priekš viņa un ir jārīkojās ātri'. Dienai ritot Jonathans pārdeva 20g PCP nepilnās divās stundās'. Dienai aizritot , ap pūlkstens 00:15 Jonathans' aizbrauca pie IGS vienkārši iečilot' taču pie IGS bija persona vardā Case'. Case jautāja vai var aizvest uz Konfiscētuvi , jo auto aizvilkts prom. Jonathans' piekrita pēc kā aizveda personu. Sākot nelielu sarunu Jonathans' piedāvāja personai kautko iegādāties pēc kā persona piekrita. Persona piedāvāja aizbraukt uz kādu klusāku vietu un Jonathanam uzreiz ienaca galvā doma - Glen Park'. Aizbraucot uz Glen Park' veidojas saruna par daudzumiem. Persona negribēja 1 vai 2 gramu. Persona gribēja vairumā. Jonathans piedāvāja PCP kuru persona piekrita ņemt , nosaucot 20g. Jonathans' labprātīgi piekrita un pēc 20minūtēm notika apmaiņa iekš Glen Park'. Persona gribēja vēl mazliet kautko pēc kā Jonathans piedāvāja Ekstazī un Maģiskās Sēnes kuras Case arī paņēma' Darijumam beidzoties Abas personas apmainijās ar nummuriem un devās projām ..

dKqREdI.png

ns9MVwQ.png

Trešajai dienai pienākot Jonathans' visu dienu tirgoja narkotikas' kas ir viņa ikdiena protams. Taču no ikdienas ir arī jaizraujās brīžiem. Jonathans' ielās parasti parādās tikai vakaros. Un šinī vakara gāja tiešām karsti. Jonathans' bija nolēmis mazliet palietot narkotikas ar savu bandas biedru John. Abi ar John satikās Glen Park' kur uztina lielu džointu ar OG'KUSH' pēc kā ļoti sapīpējāš. Jonathans' John izstāstija situācija kas darās ar HIVE' bandas locekļiem un ka tie meklē Jonathanu un viņa biedrus no bandas. Ilgi nedomājot John un Jonathans' izdomāja naktī ierasties HIVE' rajonā un mazliet pademolēt to. Ņemot rokās beizbola nūjas un apsienot ap seju zilas bandas viņi devās uz HIVE' rajonu..

((Uzsvēršu uz to ka ja šo lasa HIVE' biedri tad jūs nevarat zināt ka tie bijām mēs))

Šeit SS'I lai jūs neteiktu ka bez RP Dm'ojam.

fBWznhU.png

DGfkk3S.png

6nSppoT.png

PVv6h9K.png

*Turpinājums Sekos*

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, WestSide said:

''Dauzam hoodu kurā neviens nedzīvo''.. nja laikam tomer tev grūti izprast ir RP un saprast to ka ic to nezinam ;)

palubomu butu zinajusi to ooc, nebutu nemaz nakusi mazie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

12/08/2017

Pēc izdomolēšanas Hive Hooda' nākošajā dienā Jonathans' pastaigājoties pa Glen Park' ieraudzija divas dīvainas personas pie savas mājas'. Jonathans uzreiz saprata , tie nav savējie un tie grib uzzināt kautko vairāk par Glen Park Crips'. Pēc visiem notikumiem ar Hive' , Jonathanu' un pārējos meklē diezgan daudzi cilvēki. Grūti bija saprast kas šīs divas personas īsti ir . Personas lūkojās apkārt ap māju un Jonathans pāri ielai ejot garām dzirdēja sarunu - '' Šī laikam ir īstā kur viņš un pārējie slēpjas''. Jonathans saprata uzreiz ir jādara kautkas un jābrīdina pārējie .

eNii6QD.png

Pēc satikšanās un izrunāšanas visu ar Tyrone un Quan' viņi nolēma mainīt dzīvesvietu meklējot to . Vairākas dienas meklējot viņi bija jau saguruši , taču māju izdevās atrast kur paslēptes. Ejot laikam ' Jonathans saprata kad grūti būs cīnīties tālāk , narkotikas viņš bija pārdevis kas viņam bija . Uz ielām sāk ar vien bīstamāk palikt , un Jonathans; meklēja kontaktu kur dabūt ieroci lai varētu pastāvēt par sevīm. Taču pienākot dienai kad Jonathans' ar Tyrone izdomāja iečilot mazliet viņa dzīvoklī Tyrone' teica Jonathanam' lai kāpj auto , ka Tyrone ir dāvāna priekš viņa' . Jonathans iekāpjot Tyrone BMW brauca uz noteikto vietu. Galapunktā Tyrone aizgāja pakaļ kautkam , un kāpjot auto pameta uz aiizmugurējo pusi somu Jonathanam' , Jonathans prasija kas tas ir un to taisot vaļā ieraudzija Ieroci ar magazīnu un 16 gramus ar zaļo'. Jonathans' Tyrone ir ļoti pateicīgs par palīdzību un piesegs Tyrone .

kUdM8x7.png

Pēc ieroča iedošanas Jonathans tajā pašā dienā dabuja narkotikas 40 gramus' no sava kontakta.. Sarunājot ārpus Los Santos tikšanās vietu uz kāda lauka ceļa notika apmaiņa ar narkotikām , pēc kā Jonathans zināja kam viņas vajadzēs'. Visu nokārtojot Jonathans zvanija personai kas bija pasūtijis narkotikas. Jonathans ar personu no Santa Maria ' norunāja satikšanos vietu pēc 2stundām. Paejot 2stundām Jonathans' bija apmaiņas vietā pēc kā ieradās persona'. Jonathans ar presonu apsprieda nākošo piegādi un daudzumu pēc kā persona iedeva naudu un Jonathanas' preci un sķīrās katrs uz savu pusi'.

(Narkotiku iegūšana)

PPJoFlx.png

(Narkotiku pārdošana)

VcdMdST.png

Pēc darijuma Jonathans pie IGS satika Tashard' ar kuru nolēma kad vajag kādu apzagt , jo ir vajadzīga nauda'. Izdomājot plānu kā visu darīs Tashad ar Jonathanu devās uz Binco starp ielu kur nolika auto un sagaidija personu kurš piedāvāja aizsardzības ieročus' . Taču personai nebija nekas vairāk kā Piparu gāzi un mazliet naudas'. Jonathans izvilka ieroci un sāka tēmēt uz personu tēmējot tieši galvā. Personu Tashards un Jonathans aplaupija un atņēma naudas maku pēc kā devās steidzami projām atstājot personu guļamu krūmos un asiņojot'.

Hosb3Fn.png

Vakaram pienākot Jonathans aizbraucot uz Hoodu' pārģērbās uzvelkot Baltu adidas jaku ' baltu adidas keponu un zilas džinsu bikses'. Jonathans izgājā ārā no hood'a pēc kā satika uz ielas blakus Hood'am Tyrone. Jonathans ar Tyrone nolēma uzsist kāsi ' taču pēkšņi nez no kurienes uzradās melnādaina persona vārdā Adam'. Jonathanam nepatik šī persona un izskatijās ka Tyrone arī neīpaši' Jonathans uzrunāja personu - Kas tu esi un no kurienes'?. Adams atbildēja ka ir savējais un nāk no San Fierro' taču Jonathanu ļoti uzvilka šie vārdi un izvilka ieroci pēc kā tēmēja uz personu un teica lai vācās prom no Glen Park'. Zinot visu kas notiek pašlaik pilsētā ' Jonathans' negribēja ielaist rajonā un bandā kādu no Hive' personām. Jonathans' uzmana jebkuru kurš ir iekšā bandā un savējos piesedz'.

NF8oFMy.png

Visi šie stāsti kas ir šijā topikā ir veidotu pēc patiesiem stāstiem kas notiek ar Jonathanu IC'..

*Turpinājums sekos*

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Ielogoties

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Sekotāji 0