Sign in to follow this  
huga4life

LowRP pie nametag'a

Recommended Posts

Sveiki. Nevarēju īsti atrast, kur rakstīt ieteikumus priekš MTA:RP servera, tāpēc rakstīšu te. Lasot sanno vai kāds viņam tur niks GM pieteikumu, izlasiju par atzīmēm virs nika "lowrp". Kaut ko šādu es biju dzirdējis arī iepriekš, nezinu vai tas viss vēl ir spēkā, bet ja ir, tad es vēlētos argumentēt kāpēc tas ir galīgi garām.

1. Dēļ šī nametag'a viņam būs mazāka iespēja iestāties kādā nelegālajā frakcijā, jo neviens nevēlēsies bojāt savas frakcijas reputāciju uzņemot iekš tās lowrp'eri.
2. Rodas dažādi OOC konflikti tikai dēļ tā. Piemēram, manī ietrieksies lowrp'eris ar auto, viņš vēlēsies veidot rp, es viņam atteikšu: aj tu *Cenzēts* lowrperi, tu tāpat nemāki rp'ot, ar tevi nav jēgas te pisties. 
3. Daudzi labi rp'eri nevēlēsies veidot lomuspēli ar šo spēlētāju tikai dēļ šīs ikonas. Šis cilvēks iegūs mazāk pieredzi un nevarēs iemācīties neko jaunu no labākiem rp'eriem.

Uzskatu, ka tas ir galīgi nevajadzīgs. Drīzāk, gm'iem vienkārši vajag sniegt viņiem rp apmācības, mēģināt viņus iesaistīt dažādās rp situācijas kā arī, ja kādu no nelegālajām frakcijām vada kāds GM's, mēģināt viņu iesaistīt iekš frakcijas rp. Ātri vien cilvēks apgūs rp...

Īsti nesaskatu jēgu paturēt šo lowrp ikonu spēlētājam pēc tā, kad šis ir apmācīts by someone.... Drīzāk, pirms apmācībām viņam uzmet lowrp ikonu, apmāca un apmācījis spēlētaju gamemasters noņem viņam lowrp ikonu.... Nevar tak caurām sutkām cilvēks skraidīt apkārt ar lowrp ikonu... 

Nu es piemēram uzskatu, ka lai paliek tā "LowRP" zīme.

Kāpēc? Tāpēc, ka katram, kuram ir uzlikta tā "LowRP" zīme nav nekad bijis aizliegts uzspiest podziņu "f2" vai uzrakstot /report un tad sameklējot sadaļu, un pasaukt kādu adminu vai GM. Lai paskatās kā tas cilvēks, kuram ir dota "LowRP" zīme pierāda sevi no labākās puses, jeb pierāda, ka roleplay jēgu ir sapratis līdz galam un prot rp'ot.

A tie kuri tupa skraida ar to zīmi un mierīgi klusē, to sauc par vienu, lielu slinkumu. Kā jau minēja @esl..

Nu pieņemsim, ka tās zīmes noņems un sāks pieņemt vairāki frakcijā, tad man bail iedomāties, kādus tā teikt "mēslus" viņi sastrādās tad. Nu protams, būtu perfekti, ja tas līderis ņem uz savu atbildību viņu un laika gaitā apmāca, bet vēl dabūt tādu, kas gribēs izturēt tādu pacietību.

Vēl ir risinājums - Principā priekš kam ir GameMaster statusi? Nejau lidināties, ķerstīt noziedziniekus un pēctam sūdzēties adminam, lai liek jail, jo esot pierādijums vai piesieties pie jauniņā un palīdzēt negriboši - "ja negribi mācīties, mācies pats" Kur pazūd motivācija no GameMaster puses uz spēlētāju? Bet nu tas tā. Tik pat labi lai GameMaster'i beidzot beidz slinkot un pie katra "LowRP" iet paši, paši bez tās redzamības, ka esi zīmes "Zaļā nika" pieiet IC un sāk rp'ot kaut ko, tādējādi pārliecinot vai tik tiešām viņš vēl joprojām ir pelnījis "LowRP" zīmi. Ja tas cilvēks joprojām nesaprot līdz galam to roleplay un viņa pielietojumu, tad turpat būdams arī pamāci, cenšoties ieskaidrot.

Nezinu, es esmu Pret to, lai ņemtu nost zīmi. Visam ir risinājums un to risināt var tikai un vienīgi GameMaster vai kāds adminstrātors. Respekts tiem spēlētājiem, kuri nav vienaldzīgi pret "LowRP" zīmēm uz cilvēka un kaut kādā veidā viņiem palīdz attīstīties roleplay jomā. 

Tās ikonas ir domātas lai citi saprastu, ka šī persona ir jaunpienācējs.. pēc gamemaster apmācībām reti kurš uzreiz visa iebrauc tāpēc arī viņam ir tā low rp ikoniņa, Jo viņš turpina mācīties spēlējot.. lowrp ikonu doma bija, ka citi redzot šo ikoniņu spēlētājam tieši vairāk palīdzēs bet realitātē ir kas cits.... vairākkārt esmu redzējis, kā spēlētāji nosoda / apsmej tos kuriem ir šī lowrp ikoniņa.. (parasti tādiem aizrādu, vai pašiem uzlieku lowrp un lieku aiziet pie gamemastera profilakses pēc) atbalstu ikonu izņemšanu tikai tāpēc, ka esmu redzējis kā pret tiem spēlētājiem izturas.

Par šo ieteikumu, ko ierakstīji, tu esi ierakstījis to, ka cilvēki dara daudz slikta tiem cilvēkiem, kam ir šī noteiktā ikona virs galvas un nedod viņiem nekādu iespēju rpot. Es domāju, ka tev ir taisnība, jā. Es vienkārši gribu, lai admini padomā, ko viņi novēl tam cilvēkam, kad uzliek virs galvas LOW RP, loģiski, ka neviens ar viņu negribēs rpot, jo viņš to nemāk, galvā vienkārši skrien sliktas domas, kad tu redzi, ka kāds pat necenšas rpot, bet VIŅŠ NEMĀK.. Šī ikona jums jānoformulē savādāk, nevaru tagad izdomāt kā, bet gan jau izdomāsiet. Esmu arī daudz dzirdējis, ka cilvēki nemaz negrib mācīties, jo viņi īsti nesaprot, kur viņi atrodas. Viņi nesaprot to īsto rp jēgu, viņi nezin, kas ir pasīvais rp un kāpēc cilvēki vispār rpo. Viņi redz tikai fiziski pieejamas lietas, piem. kā auto, māja, ieroči.

Ja cilvēka pieredze ar šo ikonu ir tā, ka visi no viņa mūk, izturas pret viņu slikti, loģiski, ka motivācija censties un rpot zūd. Ja ikona tiks noņemta attieksme pret viņiem būs vēl trakāka pēc visa tā, ko viņi sadarīs. Un GM NAV admini, cik es zinu no tā īsā laika cik spēlēju MTA, GM māca cilvēkiem rpot... atvainojos, ja tā nav patiesība.

Es teikšu Par, jo kad es biju agrāk Noobs iekš RP terminus zināju, bet erpot es nemācēju. Es citā komunā tiku par mafiozo kaut neko nepratu, teica ka man palīdzēs un viss būs ok. Tā arī bija, es tur iemācījos erpot, jo es viņiem palīdzēju bankā nozagt naudu un man bija problēma, ka netiku uz mašīnu nācās tikt pašam galā. Viņi aizbrauca es ar kājām un ar visu naudu arī aizmuku. Par šo, ka aizmuku viņi mani vairāk kaut kur pieņēma un biju uzticams. Es Low RPeriem arī dažiem palīdzu, lai man būtu interesantāk, kas spēlē vismaz. Low Rperi tā jau ir klusi. Viņi tik domes darbā strādā un neko citu nemācās. Es dotu viņiem iespēju kaut kur piedalīties.

Varbūt pilnīga iznīcināšana tam nebūtu laba, bet kaut kas piemērotāks jārada. Šis viss būtu labots un atrisināts tad, ja šo tag "LOW RP" varētu apskatīt tikai administrācijas biedrs, nevis viss serveris redz to. Tādējādi noteikti mazinātos konflikti un viss pārējais kas saistīts ar un ap to.

@Nerkelle Piekrītu, taču tas nerisinās situāciju. Spēlētaji ar Low rp zīmīti šā vai tā rp avoidos. Lielākā daļa šo spēlētāju nemaz negrib lai viņus apmāca.

Koks ar diviem galiem, Low RP ikoniņa norāda uz to, ka spēlētājs ir ticis apmācīts un viņš vēl mācās RP, ja tiktu izņemta šī ikona tad visticamākais visiem liktos, ka GMi vispār neko nedara ar jaunajiem spēlētājiem, zinot to cik lēni pielec.

Negrib RPot? Negribēs arī RPot pēc 1 minūtes, kad sapratīs, ka viņš ir jauniņais un  tad tiešām nodirsīs ne tikai spēlētāju un kliegs pēc GM, lai viņu atkal apmāca nevis pats palīdzēs. Tā ir spēlētāju mentalitāte palīdzēt jauniņajiem vai nē, pirms šī ikona nebija nekas tāpat nemainījās no spēlētāju puses, bet vismaz tiem kuriem ir šī ikoniņa cenšas iemācīties pašus pamatus, lai viņu noņemtu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this