Jump to content

a

Sign in to follow this  
LaMpAcKa

[ieteikums] Domes darbi

Recommended Posts

Šodien braukāju pa ls un sapratu ka vajadzētu vairāk domes darbus, piemēram kā Mistkašu izvedējs. Būtu vēl intresanti strādāt ar fūres vadītāju kur būtu japarved baļķi via kautkas tāds, bet lai stradatu vajadzētu citas kategorijas tiesības.

pirms 14 minūtēm , jonny rakstīja:

Šodien braukāju pa ls un sapratu ka vajadzētu vairāk domes darbus, piemēram kā Mistkašu izvedējs. Būtu vēl intresanti strādāt ar fūres vadītāju kur būtu japarved baļķi via kautkas tāds, bet lai stradatu vajadzētu citas kategorijas tiesības.

Neviens neaizliedz tev taisīt savu organizāciju, kura ar tiem pakalpojumiem nodarbojas. Par kategorijām, hmm, eu tā ir laba ideja, rs haulā varētu braukt tikai ar attiecīgām licencēm, tāpat arī ar autobusu, ar auto vadītāja licenci var tikai taksists būt. Šis tiešām būtu interesanti, jo IRL tā ir, neļaus nevienam braukt ar autobusu ar parasto B kategoriju.

Tā kā PRET tiem darbiem, PAR vai vismaz aizdomāties par licencēm

Par darbiem vēl varētu padomāt, taču par attiecīgajām licenzēm piekrītu, piemēram kāpjoties RS Haul līmeņiem, vajadzētu būt citai autovadītāja licenzei. Tomēr uzskatu ka vajadzētu papildināt darbu sistēmu, piemēram tālbraucējs kuram vajadzētu attiecīgo autovadītāja licenzi, tur pa pilsētām vadāt. Uztaisīs savu legālo organizāciju (piemēram tur tālbraucējs kas braukās starp pilsētām), neviens viņu nepieprasīs jo RP notiek tikai LS pilsētā. 

Teikšu tā , esmu PRET , pietiek jau ar Rs houl , jo reāli teiksim godīgi tur brauka 80-90% jauniņie kuri nesaprot roleplay , ieviešot tālraucējus būs vispār vēzis . Par tiesību pakāpēm gan piekrītu , kā arī kāds minēja par personigas firmas taisīšanu tieši tālbraucēju , tas ir labs variants , serverī ir vajadzīgi vairāk lomuspēles atveidotāji , ar tālbraucēju ..... paši sapratāt .

Untitled-1.jpg.4dff5e445b257c84687049341df52a53.jpg 

pirms 19 minūtēm , 1Onder rakstīja:

Teikšu tā , esmu PRET , pietiek jau ar Rs houl , jo reāli teiksim godīgi tur brauka 80-90% jauniņie kuri nesaprot roleplay , ieviešot tālraucējus būs vispār vēzis . Par tiesību pakāpēm gan piekrītu , kā arī kāds minēja par personigas firmas taisīšanu tieši tālbraucēju , tas ir labs variants , serverī ir vajadzīgi vairāk lomuspēles atveidotāji , ar tālbraucēju ..... paši sapratāt .

Untitled-1.jpg.4dff5e445b257c84687049341df52a53.jpg 

Es par to tālbraucēju darbu biju domājis tā ka tur var stradat tikai tad ja esi ticis vismaz lidz 4 serfitikātam un tad vari izvēlēties iet stradat par talbrauceju vai turpināt rs

2 minutes ago, jonny said:

Es par to tālbraucēju darbu biju domājis tā ka tur var stradat tikai tad ja esi ticis vismaz lidz 4 serfitikātam un tad vari izvēlēties iet stradat par talbrauceju vai turpināt rs

jebkurā gadijumā roleplay tur nepielieto , tikai brauc un ved preces.

Nuu, es personīgi uzskatu, ka nevajag vairāk jaunu darbu, ko piedāvās dome. Pietiek ar šitiem. Sāksim ar to, ka šitas nav samp's, kurā ir pilns ar tādiem darbiem, tas ir mta roleplay serveris, te ir cits līmenis un te tev nebūs neveidot roleplay dzīves gaitas. :D 

Labi, kāpēc esmu PRET, tas ir tikai tādēļ, ka uzreiz būs mazāk cilvēku, kuri vēlēsies strādāt kāda no organizācijām - (Legālajā/nelegālajā) Jo mazāk cilvēku piedalās frakcijās, jo mazāka roleplay situāciju atveidošana notiek, pārsvarā tie kuri frakcijās, veido roleplay situāciju, bet pārējie, kuri braukā RS Haul, taxi, autobusa šoferis ietriecoties sienā atveido /do Drošības josta nosargāja, nekādas traumas netika gūtas. Un tā ir visa viņu roleplay'ošana.

Pietiek jau reali ar to, ka RS Haul ir ienesīgākais darbs, kur ar ~3-4 līmeni sasniedzot, izvadājot kravas jau dabuj ~500 kā minimums un pat vēl nav bijis payday's.

Par domes darbu papildināšanu esmu pret. Par tiesību dažādām kategorijām esmu gan par. Rs Haulā pirmā līmeņa bus varētu vēl būt no B kategorijas (varbūt vēl otrais) un pārējie ar C kategoriju, fūres CE kategorija. 

Jēga no papildus darbiem, ja tā jau pietiek nonrperi, kas lido ar busiņiem un pusi izmētā pa visurieni, iedos tādiem vēl kā tālbraucējiem darbu vispār būs bardaks, tā jau pietiekams haoss serverī....

esmu par jaunu darbu tikai ja tas nebūs nekas saistīts ar braukšanu :D  būtu labi ja būtu darbs kur kautkas jādara, piem jāstaigā pa checkpoint  vai hz , tik ne jaunu auto darbu

Nu esmu gan par, gan pret. Pats, ka Exā uzsāku savu rp karjeru, breaukāju ar Rs Houl. Jutos diezgan pacilāts, ka nāk ''lielā nauda'' taču, iesaku arī Rs Houl darb

a ieviest Rp. Kāda jēgā visi tie trakie rs houlnieki atrodas serverī, ja serveri ir RolePlay - jāpiedomā pie rp, jo neredzu dižu jēgu vēl darbiem, ja šis ir roleplay, bet neko viņi citu nedara kā braukā, triec nost cilvēkus nsh.. 

On 2018.01.25. at 7:59 PM, Hosiks said:

Vispār nahrenizēt tādus darbus.Laiks iestāties frakcijas un atveidot lomu spēli iekš tām, nevis tupi braukāt ar busiņiem kur nav nekāda rp.

Piekrītu. 

Vajag vairāk kategorijias. Vai nu kā dzīvē ar visiem M / C / CE/ D / DE un traktora tiesības  vai tikai Kravas mašīnu vadīšanas tiesības / Autobusa vadīšanas tiesības / Traktora vadīšanas tiesības / Mopēda / Velosipēda / , kas būtu vienkāršāk, jo tad vēl katram transportam būtu jāpievieno tā masa. Piemēram, Velosipēda  un/ vai mopēda  vadīšanas tiesības būtu vai nu bezmaksas vai vispār par smieklīgu ciparu, piemēram, 50$. 

Tiešām veido savu organizācīju un braukā, vai piesakies kādā, jo pagājšnedēļ vien parādījās  trīs jauni uzņēmumi.

@Deffender Var jau darīt kā ar meha spējām, ka tikai GM vai admins var pievienot tevi tādam darbam. 

On 2018.01.25. at 7:59 PM, Hosiks said:

Vispār nahrenizēt tādus darbus.Laiks iestāties frakcijas un atveidot lomu spēli iekš tām, nevis tupi braukāt ar busiņiem kur nav nekāda rp.

Cirvis tuk tuk, ieiesi frakcijā -izputēsi. Ja vēl maksātu frakcijām normāli, tad visi tur ietu.

10 minutes ago, Bets. said:

Cirvis tuk tuk, ieiesi frakcijā -izputēsi. Ja vēl maksātu frakcijām normāli, tad visi tur ietu.

Nu tad tur sistēma būtu jāpārstrādā.

Principā uzņēmumiem varētu dot starta kapitālu, bet būs atruna, ka ir tada lieta kā uzņēmumiem kredīts, kuru var paņemt un iekrist uz pilnu banku.

Var jau rakstīt savu viedokli un aizstāvēt starp daudziem, bet tolks, ja tā pat tas netiks realizēts, šitais jau vairāk kā pabazarēt.

Ir arī labi piemēri frakciju vidū, kur ir labas algas un tā.

pirms 2 stundām , Taylor rakstīja:

Veido savu biznesu un vizini musurus un baļķus, vienīgais, ko es tev varu ieteikt. Ar domes darbiem vienmēr neies cauri, jādara arī kaut kas pašam. ;)

Šis cilvēks ir pateicis visu manā vietā.

Bet jā. Nevajag tos domes darbus. Veidojat pa;si savus F3 ar jaunām, unikālām idejām. Nav labs roleplay piemērs tie RS Haul un citi darbi. Labāk būtu, ja vien paši sāktu kaut ko domāt, piedomāt pie sava tēla, papildināt savu roleplay ar daudz ko citu, neredzētu. Loģiski, ka domes darbu paņemt ir vieglāk, bet tā tu sevi neparādīsi no labās puses.

Vēlies ar fūrēm braukt ar fūrēm/u.c, bet nevēlies veidot atsevišķu frakciju? Meklē alternatīvas. Visu ar karoti mutē neieliks.

Lūdzu pāris frakcijas, ar kuru vadītājiem vari sazināties un interesēties

Domāju,ka tos bluķus nevedīs un miskastes arī nevāks,ja rs haul maksās vairāk,kā tur un tāpat,ja visiem maksās vienādi tad atradīs kādu kur ir mazāk jābraukā,pa checkpontiem un ātrāk var nopelnīt.

Kad būs visas vakances pilnas ar darbiniekiem, tad varēs domāt par jaunām. Tagad vienīgais domes darbs , kurš ir pilns , tas ir RS Haul . Taxi un autobusa šoferis ir galīgi neaktīvs.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this