LightScribe

Turnīru sistēma jaunā veidolā

Recommended Posts

Jau pavisam drīz turnīri tiks veidoti biežāk, centīsimies vismaz nedēļā reizi noorganizēt kādu turnīru! Turnīru sistēma jau mums pastāv diezgan sen, bet nekas netika organizēts sakarā ar to, ka nācās pieslīpēt dažas nianses pašā sistēmā, kas tagad ir izdarīts.

Kādi ir jaunumi?

1. Veidojot turnīru var izvēlēties vai būs manuāla komandu apstiprināšana (organizatoram ir jāapstiprina pieteikums turnīram vai janoraida) vai automātiska komandu apstiprināšana (uzreiz tiec apstiprināts turnīram)
  2. Komandas un spēlētāji tiek iedalīti pēc spēļu kategorijām - csgo, cs1.6, lol, mta
  3. Ērta komandu un spēlētāju filtrēšana. Iespējams meklētājā atrast komandu ierakstot tās nosaukumu, mainīt cik daudz komandas tiks rādītas lapā, kārtot vēlamo tabulais aili alfabēta secībā un otrādi
  4. ELO! Tas nozīmē, to ka būs godīga punktu sadale. Jo pret stiprāku pretinieku spēlēsi (pēc punktiem) tad saņemsi vairāk punktus sev
  5. Izveidota top spēlētāju lapa, tur nonāk visi, kuri spēlē 1vs1 turnīros
  6. Izveidota manas komandas lapa, kur iespējams apskatīties kādās komandās tu atrodies
  7. Iespēja aicināt citus lietotājus savā komandā. Lietotājs var atrasties tikai vienā komandā iekš attiecīgās spēļu kategorijas kā arī lietotājam ir pašam jāapstiprina/janoraida uzaicinājums
  8. Vairs nebūs jāgaida kamēr citi izspēlēs, lai tiktu pie servera kurā spēlēt tagad būs pieejami līdz pat 8 serveriem uzreiz priekš CSGO.
  9. Dažādi sīki vizuāli labojumi turnīru sadaļā un tehniski
  10. Drošvien vēl kaut kas, ko jau esmu aizmirsis :D 

Vēlētos zināt no jums vai esat gatavi piedalīties MTA turnīros, kuri būs saistīti ar sacīkstēm un ar laiku iespējams arī ar šaušanu? Atstāj apakšā komentāru.

splash01.jpg

@Plušķis Jēga no DM, ja daudzi tapat to nepieprot tik labi kā es? (devil)

PS: Yuu, būtu labi race, dayz turnīrus u.t.t.

Labots - Reperis Vodo4ka#

pirms 19 stundām , Reperis Vodo4ka# rakstīja:

Ew pacan, neesi vienīgais, kas labs DM :D

Turnīri ir vajadzīgi savādāk garlaicīgi! :)

Esmu noteikti par,būtu pietrūkst veco laiku turnīri.

DM un race,pavisam noteikti pats arī piedalīties,kā arī csgo.

On 2/20/2018 at 12:23 AM, Reperis Vodo4ka# said:

Neesi vienīgais kuram patīk DM :D

Btw, race turnīrus pls.

Guest
This topic is now closed to further replies.