Recommended Posts

my

1. Dwayne pavadītie astoņpadsmit gadi pēc Trey ieslodzījuma.

2. Trey Duncan pavadītais laiks cietumā 18 gadus.

Spoiler

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âpng divider linesâ

Dwayne pavadītie astoņpadsmit gadi.

Dwayne uzzin par Juice ieslodzījumu.

Dwayne pamožas nākošajā rītā, domājot ka šī ir parasta diena, viņš uztaisa sev brokastis, paēd, pēc kā paņem savu Glock-18, aizliek to aiz jostas vietas un dodas ārā pie bloka. Izejot ārā, Dwayne tikai redzēja Juice brāli - Tyrone, jautādams kur ir Juice, viņš pēc laika tikai saņēma atbildi un tā bija - Vi..Viņš ir cietumā. Dwayne Tyrone atbildi uztvēra kā joku, bet tad palūkojoties uz Juice dzīvokļa pusi, viņš redzēja dzeltenas lentes pie dzīvokļa un viņa smaids lēnām pazuda no sejas.

Dwayne darbības pēc Juice ieslodzīšanas.

Pēc Juice ieslodzīšanas pirmajās dienās Dwayne bija diezgan apslēpts, domājot ko Juice ir izdarījis un ko lai dara, Dwayne pa galvu riņķoja dažādas domas un viņš saprata, ka tagad labāk būt klusam un varbūt pat nerādīties uz brīdi blokā, bet apdomājot pēdējos notikumus, viņš saprata, ka nekas nav noticis. Nākošajā dienā jau internets bija vairāk appludināts ar ziņām par Juice. Dwayne tomēr izdomāja ielūkoties internetā, jo viņš zināja, ka būs kāds raksts par Juice. Raksta atrašana nesagādāja grūtības, to izlasot Dwayne saprata, ka viņš nav iesaistīts un var droši apciemot Juice. Nākošajā dienā jau Dwayne bija ieradies uz iecirkni, lai apciemotu Juice. Apciemojot Juice un pēc Juice teiktā, Dwayne saprata, ka notiekot jebkam viss ir jāturpina un pēc Juice apmeklēšanas viņam iesitās vairāk lietu galvā, kuras viņš izmantos, lai viss notiktu gludi, bet galvenais, ko viņš paturēja galvā bija Juice pēdējais teikums - Parūpējies par manu brāli. Pēc Juice apciemošanas, viņš sāka viņu apciemot ik pēc mēneša, cittreiz pat ilgāk un viņš nodēva viņam informāciju, kā viss notiek - viņi apmainījās ar informāciju kā katram iet. Pirmā lieta, ko Dwayne izdarīja bija visu īpašumu pārrakstīšana, vai uzdāvināšana ģimenes locekļiem, ieskaitot arī auto. Dwayne saprata, ka Juice nevarēja atrast tā pat vien, bet tas bija īpašums, kas atradās uz viņa vārda, tāpēc pārrakstot īpašumus saviem ģimenes locekļiem un uz sava vārda atstājot vienu dzīvokli, policisti nevarēs atrast viņa dārgumus. Pēc tam viņš ķērās pie Juice brāļa iemitināšanas iekš mājas, kas atradās Washington ST. Dwayne pēc notikušā bija mainījies, viņš bija pavisam cits cilvēks, viņš vairs nebija tas pats vecais Devil, kurš jokoja ik pa laikam, tagad viņš tikai priecājās ja kaut kas nogāja pareizi. Pēc vairākiem gadiem, Dwayne bija atradis sev uzticamus cilvēkus un pat iesaistījis Juice brāli iekš dažām aktivitātēm, bet tās bija aktivitātes, kuras bija maza riska līmeņa, jo viņš vienmēr pieminēja to, ko Juice viņam teica. Savācot sev uzticamus cilvēkus Dwayne turpināja naudas graindu, bet viņš pats tikai dažreiz iesaistījās iekš aktivitātēm, jo viņš saprata, ja viņš izdomās plānu un atļaus to citiem darīt viņš nebūs tas, kurš būs iekš cietuma, jo viņš saprata, ja viņš iekļūs iekš cietuma, viss noies greizi. Dwayne arī ieguva jaunus biznesa partnerus, kurus viņš supply'oja ar dažāda veida ieročiem un narkotikām. Bija jau pagājuši daudz gadi un Juice izlaišana vairs nebija tālu. Dwayne jau bija nopelnījis lielu naudu un viņš saprata, ka nauda vairs nav galvenais un mērķis pēc ko viņš sāka tiekties bija vara iekš pilsētas. Protams arī viņš neiztika bez aktivitātēm, lai nopelnītu naudu, bet tas vairs viņam nebija galvenais.

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âpng divider linesâ

Spoiler

Attēlu rezultāti vaicājumam “png divider line” Trey Duncan pavadītais laiks cietumā 18 gadus.

31.jūlijs Trey Duncan cietuma zonā, apsargi liek visiem jaunajiem atvestajiem noziedziniekiem sastāties rindā, pēc kā pēc saraksta tie tika vesti uz savām kamerām, bija pagājušas apmēram divdesmit minūtes līdz pienāca mana kārta, tur nu es devos, nevarēju īsti saprast, kāpēc es dzirdēju cilvēkus salutējam, vai es tiešām pēc šī visa skaitos varonis, esmu klāt pie savas kameras durvīm, man noņem rokudzelžus  un atver vaļā kameras durvis, tur es redzu savu jauno kameras biedru, tad nu viss sākās agrā celšanas plkst. 8:00, 8:20 bija jādodās ēst, no paša sākuma es centos izvairīties no pārējiem, lai nesāktos nekādi konflikti ar apkārtējiem, bet ar laiku pierādījās, ka tas nav reāli, tāpēc es speciāli izraisīju vairākus kautiņus, lai iekļūtu izolatora. 

Ar laiku man sāka parādīties dažādi blakus efekti kā ,piemēram, slikta dūša, dažādas dusmas lēkmes, tāpēc ātri vien nācās doties uz medpunktu, un virzīt sarunas, lai es varētu iegūt kaut kādu pretsāpju līdzekli, savādāk sāpes nebija vairāk ciešamas kā arī tās garstāvokļa maiņas, es jau sāku pats sevi nepazīt, laikam vienīgais glābiņš šim visam bija Devil', jeb Dī', katru reizi ar viņu sarunas kļuva aizvien labākas, jeb viņam sāka veikties šajā visā padarīšana, bet viņš devās mani apciemot aizvien vēlāk un vēlāk, vienu brīdi viņš vispār nebija trīs mēnešus, un tad mani mocīja viena doma, ka es vairāk neesmu viņam vajadzīgs. 
Esot cietumā es pievērsos dažādām fiziskām aktivitātēm kā trenežieru zāle līdz ar to es sāku iepazīt vairākus cilvēkus kā es, tāpēc mēs nolēmām, ka mums jāturās kopā, lai mēs varētu izdzīvot šajā iestādē, ar laiku es sāku pamanīt, ka es palieku stiprāks.
Bet naktis, naktis bija mokošākās, visas tās ļaunās domas kas nāca manā prātā neļāva man gulēt, nodoms, ka rīt varu vairs nepamosties mocīja ar. Jo šajā iestādē viss vadījās pēc tādiem likumiem, tas ko apsargs redz - notika, bet ja neredz - nenotika. Mani varēja nodurt dušās un tās būtu beigas, un pat neviens neuzzinātu kas to izdarīja.
Vienu dienu es jau gandrīz nomiru cietumā, sākās dumpis, visi cietumnieki sāka trakot, mira trīs apsargi, tos nodūra ar paštaisīto nazi. Un kad ir dumpis - tad ir jābūt stipram, jo ja Tev uzbruks kāds cietumnieks kas ir divreiz lielāks par Tevi - Tu pat nevarēsi nekur aizbēgt, Tev vienkārši sprandu pārlauzīs. Tā arī gandrīz notika, viens milzis pieskrēja man klāt dumpja laikā un iesita man pa seju, ka es atlīmējos pret sienu, tas sāka mani sist - pietam, ne par ko! Un es neko īsti nevarēju izdarīt, jo viņš bija divreiz lielāks par mani, riktīgs kuilis. Bet seju es viņa ieraudzīju, atcerējos. To es tā atstāt netaisījos. Viņš mani gandrīz nosita beigtu, bet pa viņu sāka šaut apsargi ar gumijas lodēm, tad viņš kaut cik nomierinājās, pats nokrita uz zemes man blakus. Dumpis beidzās, mani aizsūtija uz medpunktu ārstēties, brūces bija reālas - un paliku bez trīs zobiem. Uzacs arī pušu vairākās vietās - nu jūs sapratāt... Tur es dabūju nepieciešamos medikamentus, pagulēju nedaudz un atgriezos uz parasto nodaļu. Un tad es izdomāju, jāatriebjas tam kuilim, jo tas gandrīz mani nosita. Es nozagu vienam no blakus kameras zobubirsti, plastmasas. Pēc tam es aizgāju pie sevis uz kameru un kamēr mans kameras biedrs nebija atgriezies, ņēmu šķiltavas. Un ziniet, Cricket šķiltavām ir tāds metāla safety sūdiņš, lai gāze daudzi neaiziet.. Nu es to izkņibināju ārā, pavīlēju mazliet pret grīdu lai asāks, pēc kā ar šķiltavām sāku dedzināt zobubirstes galu, lai tas izšķīst, kad jau tas bija pakusis labi, tajā iespraudu to metāla aso gabalu, gaidīju kamēr atdziest plastmasa lai tas tur paliek. Nu, nazis jau nekāds, bet rīkli vienreiz pārgriezt varēs... Derēs. Pienāca vakars, visi gāja uz dušām, savu paštaisīto nazi paslēpu piedurknē, devos arī uz dušām, sekojot no muguras tam kuilim. Visi kaut ko dušojās, viens tur kaulu kambaris, baltais, nometa ziepi. To tikmēr dirsā izvālēja, nu par to vienalga, jo mani neviens nevālēja, es ziepes nemetu nost. Tas izdrāztais aizbēga pēc tam, visi smējās, tas pats kuilis arī smējās. Par brīnumu, visi aizgāja un tas pēdējais tur bija palicis. Es nolēmu rīkoties - uzmetos tam no muguras, pārgriezu tam rīkli, tas uzreiz nokrīt.  Atstāju tur lai noasiņo. Izgāju no turienes itkā nekas nebūtu noticis un aizgāju uz savu kameru. Neviens tā arī neko neuzzināja kas tur un kā.

Vienreiz redzēju es baigo notikumu tur. Es biju šokā, ja godīgi. Bija tur mums cietumā viens nopietnais - kaut kāds mafijas boss, Itāļu vai Krievu, neatšķiru, bet nu bija tur tāds viens. Viņš daudzi nespīdēja, bet pie viņa arī neviens nelīda. Tak nu, mēs bijām ārpusē, daudzi futbolu spēlēja, kāds basketbolu. Daži kačājās uz stieņiem un tā tālāk. Un tad es skatos, helikopters laižas lejā pa vidu. Visi sāk skriet tam virsū, bet pirmais jau gaidīja tas mafijas boss tur, to paķēra un sāka lidot prom, apsargi sāka šaut pa helikopteru, bet velti. Pilots veikls, ātri aizlidoja. Nu tas tik plāns - paņemt tā un aizbēgt ar helikopteru. Hah, žēl, ka manējiem nēģeriem vēl nav helikopters...

Izdomāju uztaisīt jaunu nazi, novīlēt riktīgi labo, jo tā zobubirste jau bija salūzusi. Redzēju, ka skrūvgriezis no beņķiem lien ārā, izskrūvēju to ārā pa kluso, pēc tam kamerā uzvīlēju kārtīgi pret sienu, kamēr gulēju savā neērtajā matracī. Nu normāls nazis šoreiz, gan rīkli pārgriezt var - desu arī sagriezt ganjau var.

Devils pazudis bija vispār, un pat nezinu kāpēc. Pēdējā mūsu tikšanās bija normāla, saruna nebija ne par ko negatīvu. Domāju, varbūt viņam nav laika? Varbūt viņš dara lielas lietas? Vai vispār... Varbūt kaut kas ar viņu ir noticis. Nezinu, nezinu. Un tas mani tik ļoti moka, it īpaši pa naktīm, kad visā cietumā valda klusums. Bet vienu nakti mani nemocīja vairs manas domas, jo pēkšņi manas kameras durvis atvērās, tās bija elektroniskas un kontrolējamas no apsargu istabas. Nezinu kas tad nu, divi naktī... Pēkšņi manā kamerā ieiet trīs būdīgi nēģeri, laikam tā kuiļa draugi. Nezinu. Šie pieiet, sāk mani dauzīt, bet tur pat blakus bija paslēpts mans uzvīlētais nazis, tak es vienu sāku durstīt, abi pārējie uzreiz atkāpās. Nezināju ko darīt, sapratu - ka sūdi ir lieli. Abi tie kuiļi izvilka to vienu sadurto ārā, viņš izdzīvoja. Kameras durvis aizvērās. Mans kameras biedrs teica - Labāk prasi administrācijai lai pārved uz citu bloku - labāk vispār uz citu cietumu. Jo tie nēģeri tā to neatstās. Nu a ko man bija darīt, sazinājos ar administrāciju - uzmini nu, viņiem bija vienalga. Nu kā jau cietumā. Domāju, vajag sazināties ar kādu savējo nēģeri lai atved man mazliet naudiņas uz cietumu, kādus 500 dolārus. Sazvanīju vienu savējo, šis piekrita, atveda man naudu. Devos pie administrācijas vēlreiz, noliku uz galda 500 dolārus, šis pasmaidīja, paņēma naudu. Teica, ka uz citu cietumu nesūtīs, blokus gan samainīs. Nu tā, izvācos no savas kameras, mani aizved prom, ieved blokā kas ir citā cietuma daļā, cietums bija diezgan milzīgs. Ieved mani jaunajā kamerā. Kamerasbiedrs - Nu atkal, kaut kāds milzīgs nēģeris. Bet nē, parunāju ar šo, sakarīgs nēģeris, pateicu par visu situāciju kas notika tajā blokā - šis pateica lai nemīžu, ka viss būs labi ja staigāšu kopā ar viņu. Viņu sauca Dejerius, viņš esot reprezentējis ārpus cietuma Grove Street Bloods, sēdēja viņš jau gadu 10'o, čalis noslepkavoja pusrajonu tālajā 2005, noķēra viņu tik pēc 3 gadiem. Daudzi viņu cienīja cietumā, un pa cik es ar viņu biju, daudzi sāka cienīt ar mani.

Sāku bīdī lietas cietumā lai nopelnītu kaut ko arī šeit. Lai izsistos acīs ne tikai ārā, bet arī iekšā. Daudziem bija problēmas, daudziem bija kāda ļauna acs uzmesta uz kādu, daudzi gribēja kādu likvidēt un tā tālāk. Sāku cietumā nodarboties ar visu, ko iespējams. Ja paprasīja kādu ārpusē nošaut - Tas likās vieglākais, man samaksāja, nosūtīju ziņu saviem nēģeriem kas ir ārpusē lai tiek galā ar šo lietu. Daļu aizsūtiju viņiem. Medpunktā bija pievilcīga medmāsiņa, bieži uz turieni gāju, izskatījās, ka viņai es arī patīku. Tāpēc bieži tiku uz turieni, a kad šī izgāja ārā, sazagos daudz tabletes ko pēc tam nopārdevu visādiem baltajiem vai meksikāņiem. Nu kaut kā tā. 
Tiku rekrutēts nopietnā cietuma organizācijā caur Dejerius'u, darījām lielas lietas, sāku kontrolēt to kas notiek blokos, ko dara cilvēki. Man pašam kamerā bija televizors, jaunais Xbox, dažādas spēles. Zālīti dabūt - vispār bez problēmām. Iedzert? - Arī bez problēmām. Viss bija, cietumā dzīve sākās diezgan skaista, laiks sāka skriet kā traks, vairs nedomāju par iepriekšējām problēmām, jo viss bija, man viss bija. Cietumā - un viss bija. Mēs bijām tik reāli nēģeri, ka mēs dažreiz pat *Cenzēts* varējām dabūt uz cietumu caur apsargiem. Ja kādu nācās likvidēt, apsargiem nomaksājām lai aizvāc līķi kaut kur dziļāk.
Tā arī paskrēja tas laiks un jau tuvojās mana atbrīvošana. Dejerius'am gan palika vēl kādi gadi 3, sāku kravāt savas mantas, devos uz administrāciju, dabūju visu konfiscēto. Pirms tā atsveicinājos no Dejerius'a, sarunājām, ka saskriesimies kaut kur kad to atbrīvos. 
Beidzot ir pienākusi tā diena, kad laidīs mani ārā no šejienes, jautājums ir tāds, vai kāds mani vispār atcerās, vai kāds mani gaidīs?
Pienāks tā diena, laiks rādīs.Attēlu rezultāti vaicājumam “png divider line”

OOC noteikumi.

1. Nejautā pēc paaugstinājumiem, neprasi invite, tu tiksi invitots pēc iesvētīšanas.
  2. Neveikt nekāda veida trollismu.
  3. Atveido lomuspēli kvalitatīvi.
  4. Respektē augstākus rankus iekš organizācijas.
  5. RP laikā neizmanto OOC čatu. ((PM, ja ir tiešām kaut kas svarīgs.))                         

Kā uzsākt RP ar mums?

• Ievācies dzīvot vienā no kompleksiem un atveido lomuspēli ar mums.
  • Pērc no mums narkotikas regulāri.     

Video.

Organizācijas stāsts ņemts no LS:RP un papildināts.

pirms 13 minūtēm , Haze rakstīja:

Šitas jau pat par labu priekš playhard, cerams mācēsi novadīt, veiksmi, sekoju.

Neredzu kas tik labs šeit, ielikta samp bilde un uzrakstīts casual teksts, vēl pat neviens ekrānšāviņš nav ievietots un par rp katrā ziņā nevari spriest. Nebija domāts kā heits tēmas veidotājam, lai viss izdodas.

O jā, es šajā frakcijā rpoju lsrp, ļoti laba frakcija, pat ir saglabājies drive-by video, būtu nice, ja varētu uzerpot ar jums. Tu šeit rpo ar to pašu nicku, ko lsrp? Ja vēlies, es varu editot drive-by video un iedot, ja vajag.

thumbnail.png

thumbnail.png

11 minutes ago, KF3 said:

O jā, es šajā frakcijā rpoju lsrp, ļoti laba frakcija, pat ir saglabājies drive-by video, būtu nice, ja varētu uzerpot ar jums. Tu šeit rpo ar to pašu nicku, ko lsrp? Ja vēlies, es varu editot drive-by video un iedot, ja vajag.

thumbnail.png

thumbnail.png

i will stay 15y old, no ballin

1 hour ago, K1NG said:

Kāds prikols veidot te frakciju?

Gaidīsim tevi atpakaļ pēc divām nedēļām, kad jūsu cerību pasaule aizvērsies. :D

Pirmie ss jau ir ļoti patīkami, tiešām respekts ! 

Bet nu, gaidīšu atpakaļ pēc nedēļas, kā arī būs jums int . ! +REP