Jump to content

a

Eclipse.

[Mehāniķis] Steave Jackson

Recommended Posts

nm_13375049.jpg

-Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs-

IC Informācija:

• Vārds Uzvārds: Steave Jackson
  • Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Esmu dzimis  Arābijā,tur arī viss sākās atvēru savu mazu biznesu netālu no vietējā ciemata blakus bija neliela pilsēta arī  un sāku strādāt ir pieredze mehāniķa spējās jo  Arābijā pabeidzu tehnikumu kur iemācījos mehāniķa profesiju. Viss gāja gludi līdz manu servisu iznīcināja,mani vajāja,viss ko es tajā brīdi varēju darīt ir mukt uz citu  Vietu. Pagāja daži mēneši un migrēju uz Ameriku jeb San Andreas precīzāk Los Santos. Viss sākās ar to ka iemācījos Angļu valodu,tas priekš manis bija viegli,jo biju apveltīts ar ātru valodas apguvi.Iepazinos ar daudziem jauniem cilvēkiem,kā arī manu labāko draugu Adam North kuru iepazinos ar viņu arī vietējā ietusēj/iedzēr/paēdām labi un  par labu man Adam North pieņēma servisā  servisu,viss notika procesa un viss sveiksmīgi norisinājās.
  • Darba vieta: Garage 53

OOC Informācija:

• Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: 
  • SS no Frakcijas F3:  https://imgur.com/Xfr0xsG
  • Vārds: Niks
  • Vecums: 15
  • Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas:  Kas es būtu par mehāniķi kad nav mehāniķu spējas tad varētu tikai slaucīt zemi/sienas  Daudziem vaig salabot uzķīlēt auto  skatos kad daudzi mekle mehaniķus kuri var salabot auto un uzķilēt. un es varētu to darīt kvalitatīvi un normālām cenām.
  • Nospēlētās stundas ar personāžu: 245h
  • SS no /history  1 jails pārējie ļoti veci tad kadi 5jaill.

nm_13375049.jpg

Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek apstiprināts.

Sazinieties IG ar administrāciju rakstot /report vai spiežot F2 un jums tiks pārbaudītas mehāniķu spējas.

Ar cieņu, RP Skolotājs+ Flux.

Guest
This topic is now closed to further replies.