Jump to content

a

Bets.

[Atvērtā sūdzība] Bets. & Nātre vs ''Garage 53''

Recommended Posts

Tavs IG Vārds un Uzvārds: Dante Moora un Nasir Watson @Nātre

Spēlētāja Vārds un uzvārds, kurš ir pārkāpis noteikumus: Patrick Mandezo Mik Rolfie Steave Jackson Adam North vēlos lai personas šeit iekomentē savas pretenzijas un visu.

Kādus pārkāpumus spēlētājs ir veicis?:
Metagaming/RK un CS, precīzāk gun fear.

No sākuma piedāvājām viņiem sadarbību, saņēmu atteikumu, vis okei. Tad kaut kas ielīda manā auto un sāka kruķīties, arī nekas tāds. Tad viens iznāca ar beizbolku, visi sastājās aplī itkā mūs sitīs, uzdirsa kaut ko un izturējās itkā mēs te neeksistētu un es teicu visu tieši. Savā sacītajā, viņiem uzstādīju ultimātu, proti, noteikta naudas summa nedēļas laikā ( 300 vai 500$), vai arī nodedzināsim abas garažas. Tad nu viens sāka skriet ārā, teicām lai nekust un es veicu šāvienu. ( te tiek pārkāpts gun fear) Tad visi izklīda kā prusaki, un nācās likt vietā ieroci. Viens izdzīvoja (Adam North), protams, ar sašautu muguru izbhopoja ārā un ieslēdza Nātri iekš garažas, es, protams, viņu nobliezu turpat uz ielas. Tad paiet 1-2 minūtes, un visa brālība ir atgriezusies, taču uzreiz jau saka ''Tu maz saproti ko izdariji? saucam adminu!'' Es protams saprotu un piekritu, ieliku reportu. Pieripo lspd un VISI NOVĀKTIE pēkšņi paziņo lspd, ka es esu bruņots :DDD, uzsākāš apšaude un es krītu. Nātri arī iekšā novāc. Saprotam, ka situācija nobeigta un dodamies pēc sava auto. Iekšā sagaida pārsteigums, mūs ieslēdz un sākās ballīte! Notika maksimāli liels rubaks kādas 20 minūtes no vietas, kurā visa brālība mani un nātri klapēja un mēs aizsargājoties viņus. Ieradās lspd otreiz un visus novāca kas mums uzbruka ( augstāk minētos nikus) un mēs domājam kā tikt ārā. Paiet 1-2 minūtes un brāļi ir atpakaļ un vis atsākās. Tā kādu laiku mūs dauza, ārda manu auto līdz atnāk gamemasters. GMa klātbūtnē mani novāca atkārtoti, taču motuls beidzot bija tik laipns un respawnoja.

Visa ''rubaka'' laikā, un vēl pirms tam, administrācijas pārstāvji nebija sasniedzami, bet nekas.

Pierādījumi(Bildes/Video u.c):

šeit redzams, ka rpoju ka izvelku bisi un augstāk situāciju

[.img]http://prntscr.com/inqmwc[/img]

es novācu adamu pēc tā, ka viņš gunfearo un mistiski jau sašauts ar šotiju no 2 metru attāluma aizlec prom.

aQS9AUp.jpg

kPLC4Le.jpg

Šeit mēs 'gaidām' administrātoru kas izšķirš visu.

RQtCu29.jpg

Skaists skats no ''lielā rubaka''

eI2h7G1.jpg

Nātri novāc jau trešo reizi pēc kārtas, kad viņi visi jau ir miruši 2 reizes.

pmU4IMF.jpg

Uzrodas lspd un novāc uzbrucējus,kuri gaudo par ''nonrp'' sekundes pēc reida.

QKYIcCh.jpg

Citas piezīmes ko vēlaties piebilst:
Vēlos ar viņiem sarunu, paskaidrot viņu kļūdas, bet nevēlos lieki piemēslot cilvēku history.
Vēl es vēlos lai man atgrieztu manu shottiju un nātrei viņa uziku.

Bet vecīt viss kamerās tāpat tika piefiksēts ja nepamanīji. Un paskaidro ko mēs pārkāpām ? To ka atnāk kkāds ad un šauj vislaik mūs ar m4 nost? Tas ir normāli no jūsu puses? Tavu čomu nosita tu viņu tpo atpakaļ. Dmoji pa garāžu. Ir ss vecīīt.

Just now, daniels22 said:

njaa skaists jau ri dzejolis bet tur neka nav suda patiesiba 

Just now, Gvido said:

Bet vecīt viss kamerās tāpat tika piefiksēts ja nepamanīji. Un paskaidro ko mēs pārkāpām ? To ka atnāk kkāds ad un šauj vislaik mūs ar m4 nost? Tas ir normāli no jūsu puses? Tavu čomu nosita tu viņu tpo atpakaļ. Dmoji pa garāžu. Ir ss vecīīt.

Lūdzu uzrādiet ssus kungi.

Tas, ka tur ir kameras, ir risināma situācija kurai ir jāpaliek iekš tēla.

Piekritu Gvido  Kameras tur bija un jūs bez iemesla nošāvāt ss ir kad admins vnk atnak un nošauj kadas 2 x   https://imgur.com/8nfByn3   bez iemesla nošauj kapec gan lai policiju isaukt nevarētu ?  + mahu uspridzināja  https://imgur.com/XdeG9WZ  iemesls tam ? 

10 minutes ago, Eclipse. said:

Piekritu Gvido  Kameras tur bija un jūs bez iemesla nošāvāt ss ir kad admins vnk atnak un nošauj kadas 2 x   https://imgur.com/8nfByn3   bez iemesla nošauj kapec gan lai policiju isaukt nevarētu ?  + mahu uspridzināja  https://imgur.com/XdeG9WZ  iemesls tam ? 

Tu nevari uz mani izsaukt policiju, pēctam kad ES Tevi nošauju.

1. Nepareizā sadaļa, ja vēlējies ar viņiem izrunāt šo situāciju (Paskaidrot kļūdas), mierīgi varēji to darīt caur privāto vēstuli ((PM)), lai tu tūlīt nebļautu ka katram nevēlies rakstīt privāti ir iespējama funkcija izveidot grupas ziņu, kur šo mierīgi varējāt apspriest, tādā veidā netraucējot un neliekot lasīt šo vēzi citiem foruma lietotājiem.

2. Moderatoriem lūgums sodīt personas par tīšu foruma noteikumu neievērošanu/pārkāpšanu (Ja tas jau nav izdarīts)

3. Šajā situācijā es neredzu ne mazāko iemeslu kādam kaut ko atgriezt, jo šī pat nav sūdzība. Uztveru to, kā parastu topic kur kārtējo reizi tiek radīts milzīgs vēzis.

TC!

Guest
This topic is now closed to further replies.