Sign in to follow this  
K1NG

Liverpool Town Brims

Recommended Posts

Картинки по запросу gta sa ganton liverpool rd apartments

Liverpool Town Brims ir bariņš jauniešu, kas uzturas Liverpool Rd. apkaimē un balstās uz savu un citu blood setu ideoloģiju. Viņi lielākoties ir afroamerikāņi, kas cenšas pelnīt iztiku iesaistoties visdažādākajās nelegālajās aktivitātes. Pārsvarā visi no viņiem uzaug mācoties vietējā vidusskolā. Liverpool rajons nav tā skaistākā un labākā vieta jauniešiem, jo šī rajona atmosfēra visus ievelk kriminālās gaitās. Šiem jauniešiem nav neviens, kas viņus varētu pasargāt no draudiem, viņiem vienmēr ir jāstāj pašiem par sevi. Jau agrā vecumā šo jauniešu dzīvesstils tiek stipri iespaidots no vietas kurā viņi pavada savu brīvo laiku, un uzaug par piemēru citiem. Bariņā dzīvojošie jaunieši ir unikāli, jo tie atšķiras no citiem, un arī atšķiras katrs no sevis. Katram ir savi stiķi un niķi, intereses un hobiji. Bieži vien apkaimes iedzīvotāji pieķer pusaudžus tirgojam narkotikas, ieročus un citas zagtas mantas. Daudzi izrādas citiem viens otra priekšā ar savām jaunajām drēbēm un mantām, kuras nācies grūti nopelnīt. LTB darbības atspoguļojas paaudze paaudzē, jo gandrīz katra otrā apkaimes iedzīvotāja radinieks ir iepriekš bijis aiz restēm, vai pat vēljoprojām tur ir. Viņi sevi nešķiro pēc izskata, runāšanas stila, svara vai auguma. Brīvo laiku viņi pavada atpūšoties, rodot jaunas perspektīvas.

 

OOC.

• Viss ir balstīts uz tēla attīstību jeb Character Development.Svarīgi ir apdomāt to kā tavs tēls uzvedās dažadās situācijās, kādās ir viņa raksturīgākās iezīmes u.tml. • Pievienojoties frakcijai tu piekrīti ka tev jebkurā brīdi var tikt veikts Character Kill vai Player Kill ja ir tāda vajadzība.• Tev nav jāgaida uz brīdi kad kāds no frakcijas ar tevi sāks veidot lomu spēli, bet tev pašam ir jāveido lomu spēle ap sevi. Tas attiecas arī uz biedriem, tas ka frakcijas līderis nav tiešsaitē nenozīmē ka jūs(frakcijas biedri) savā starpā nevarat veidot lomu spēli. Un arī cilvēkiem kas vēlas iestāties - veido lomu spēli ap sevi un gan jau mēs tevi pamanīsim un uzsāksim veidot lomu spēli ar tevi. • Cilvēkiem kuri vēlās frakcijas tēmā ievietot ekrānšāviņus - lūgums tajos neievietot tādas lietas, kas varētu rosināt citu servera spēlētāju metagame - šadas vietas labāk nelikt/aizklāt(piemēram vārdus, svarīgas sarunas un tamlīdzīgi). • Mēģini pēc iespējas mazāk lietot lokālo out of character čatu(/b) - ja ir kas jautājams/prasāms, tad labāk izmanto privāto ziņu funkciju(/pm) • Ja nu gadījumā tev ir kāda sūdzība par kādu no frakcijas, tad ar šo sūdzību tu vari vērsties pie manis, rakstot man privāto ziņu forumā. • Visu laiku piedomā pie tā ko tu dari - pavisam noteikti nevajag speciāli kādu provokacēt, speciāli doties citu bandu rajonos un tos kaitināt. Padomā reālistiski pirms katras savas veiktās darbības. JĀBŪT VISMAZ MINIMĀLAKAJAM PRIEKŠSTATAM par šadā tipa lomuspēles atveidi tā, kā organizācija ir balstīta uz afro-amerikāņu pusaudžiem un lielākā daļa no tiem piekpoj sava un citu Bloods bandas setu ideoloģiju.

 

!!Pirms kāds no spēlētājiem, kas atveido ar mums lomuspeli vēlas ievietot ekrānšāviņus temā lūgums SĀKUMĀ sazināties ar m @Index vai @GHOS,lai Jūs saņemtu atļauju to darīt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Būtu forši ja arī varētu erpot kādu situāciju bez ieroča iejaukšanās. just sayin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Ielogoties

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this