Sign in to follow this  
LightScribe

Mapping komanda

Recommended Posts

Ir pienācis laiks veikt nelielu rekonstrukciju serverī, lai serverī būtu, kas jauns, tiem kuri šeit spēlē jau ilgu laiku un ne tikai. Meklējam cilvēkus ar labām MTA mapošanas prasmēm, ja uzskati, ka tev tādas ir tad Tev ir iespēja ielikt kaut ko no sevis servera attīstībā.

Galvenais mērķis ir izveidot jaunu mapingu pilnīgi no nulles, kurš būtu vizuāli pievilcīgāks un optimizētāks.

Ja vēlies pieteikties mapot un atbilsti mūsu prasībām:

• Pieredze mapošanā
  • Proti darboties komandā un respektēt citus
  • Lieto Discord
  • Neesi saistīts ar jebkuru citu MTA projektu
  • Vēlme ieguldīt darbu un laiku

Tad sūti man PM (PRIVATE MESSAGE) forumā brīvā formātā, kurā norādi:

• Kāpēc vēlies pieteikties
  • Kādas ir tavas idejas un ko vēlies realizēt
  • Tavs portfolio (vismaz 3 mapingi)

Sūti savu pieteikumu līdz 16.03.2018. Mapošana notiks TIKAI mūsu maping serverī, lai izvairītos no mapinga nopludināšanas pa visu internetu. Atbildēšu tikai tiem, kurus būšu nolēmis apstiprināt.

pirms 2 minūtēm , K1NG rakstīja:

@Ozzie @Reperis Vodo4ka#  

Nav laika, darbs.

1 minute ago, Reperis Vodo4ka# said:

Nav laika, darbs.

kaut gan *Cenzēts* vajag smh. Tā jau atsevisķās vietās lago serveris. Interesanti, kuru apkaimi tad plāno mapot? Ja uzmapos kādu atpūtas zonu vai jebko citu saistītu ar sportu tad droši.

35 minutes ago, K1NG said:

kaut gan *Cenzēts* vajag smh. Tā jau atsevisķās vietās lago serveris. Interesanti, kuru apkaimi tad plāno mapot? 

Cik sapratu, tad ir doma pārmapot esošo.

22 minutes ago, Deffender said:

Iesaku sākumā salabot esošos mapingus. Un tad domāt par jauniem .

Tieši to arī domā darīt.

3 minutes ago, Haskys said:

Cik sapratu, tad ir doma pārmapot esošo.

Tieši to arī domā darīt.

Aha, no sākuma izlabojiet to, ko pāris mēnēšiem bija jaizlabo ;) Tad par mapingiem sāciet domāt.

pirms 13 stundām , K1NG rakstīja:

Aha, no sākuma izlabojiet to, ko pāris mēnēšiem bija jaizlabo ;) Tad par mapingiem sāciet domāt.

LOPEZ, tu lasīt arī māki?

Citēt

Galvenais mērķis ir izveidot jaunu mapingu pilnīgi no nulles, kurš būtu vizuāli pievilcīgāks un optimizētāks.

pirms 21 minūtēm , LightScribe rakstīja:

Lasīšana un domāšana nav tā stiprākā puse. :D

@Marquez @Mr.Vodo4ka# @Ozzie un arī tie kuriem ir kāda saprašana kā mappot.

Es uzskatu ka varam veltīt to nelielo brīdi lai paši ko jaunu izveidotu, tā lai nav pavirši, kā nekā mēs paši šeit spēlējam un erpojam, varat arī izteikt savas idejas ko jūs vēlaties redzēt un arī esmu gatavs pats iesaistīties šajā visā, jums tiek dota iespēja kaut ko darīt lietas labā, izmantojiet to.

15 hours ago, K1NG said:

@Ozzie @Reperis Vodo4ka#  

Mēģināt jau varētu..

1 hour ago, LightScribe said:

Beidzot džointu par džointu uztaisi nevis cigareti Basketbola skriptu serverī ieliec, lai var spēlēt ne tikai ar /me un /do komandām. Beidzot aizdomājies par nāves skripta maiņu. Pievieno iespeju smēķet cigaretes un džointus, kā tu to izdarīji ar alkohola pudelēm. Tas pats ir jaizdara ar dzeramajām pudelēm (sprite,kol,fanta uttl).Slabo /toggleattch sistēmu, lai ieroci var arī paslēpt nevis, lai viņs visu laiku rādītos uz ķermeņa un pārejie emgotu to. Mapings nedeg nevienam tagad un uzreiz. Internetā daudz ko var atrast un līdzīgi uztaisīt. Jāpielabo vai vispār jātiek vaļa ir no zilo ēku mapinga pie Idlewood Moteļa, jo tur nav iespejams tikt augša uz otro stāvu ,jo kāpnes bloķē žogs, kas ir tieši blakus.

pirms 17 stundām , Deffender rakstīja:

Iesaku sākumā salabot esošos mapingus. Un tad domāt par jauniem .

Tu *Cenzēts* lasīt māki? Eināra kungs vēlas, lai mapperi mapotu mapi no nulles, neviss likt esošajam mappingam vel kādu citu mappingu pa virsu. 

pirms 2 stundām , Ozzie rakstīja:

Mēģināt jau varētu..

Naah. 

pirms 2 stundām , GHOS rakstīja:

@Marquez @Mr.Vodo4ka# @Ozzie un arī tie kuriem ir kāda saprašana kā mappot.

Es uzskatu ka varam veltīt to nelielo brīdi lai paši ko jaunu izveidotu, tā lai nav pavirši, kā nekā mēs paši šeit spēlējam un erpojam, varat arī izteikt savas idejas ko jūs vēlaties redzēt un arī esmu gatavs pats iesaistīties šajā visā, jums tiek dota iespēja kaut ko darīt lietas labā, izmantojiet to.

Nav *Cenzēts* laika, saku, darbs, darbs, darbs. Einārs grib brīvdienās to darīt, man tieši jāstrādā. 

42 minutes ago, Mr.Vodo4ka# said:

Tu *Cenzēts* lasīt māki? Eināra kungs vēlas, lai mapperi mapotu mapi no nulles, neviss likt esošajam mappingam vel kādu citu mappingu pa virsu. 

Tad jau var tik pat labi nokačāt VC-RP mapi un atveidot lomu spēli tur, bet tur visu savienot ar serveri utt ir reāli sarežģīti.

Nevar nepiekrist ECY. Ja varētu likt esošos mapingus samapotos, nevis visu no nulles uzmapot, tad točen nolādē VC-RP, nevis visu čakarējas no jauna mapot. Mapingi man patīk man no viņiem nelago, bet Es pats mapoju un priekš Roleplay nedar pavirš mapings, tur viss ir jābūt līmenī kā pienākas. Bet apsverat domu cik tas ir grūti uzmapot ? Piemēram visu no jauna ? Es īsti nesaprotu tavu domu, Tu vēlies visu pilnībā mapot no jauna vai tikai IGS ? Uztaisi kaut kur citur jaunu mapingu un Los Santosā, kādu galvano ielu, nevis tikai IGS.(kur visi domā, ka kāds izvelk ieroci, ir CS. )

4 hours ago, Tomss said:

Nevar nepiekrist ECY. Ja varētu likt esošos mapingus samapotos, nevis visu no nulles uzmapot, tad točen nolādē VC-RP, nevis visu čakarējas no jauna mapot. Mapingi man patīk man no viņiem nelago, bet Es pats mapoju un priekš Roleplay nedar pavirš mapings, tur viss ir jābūt līmenī kā pienākas. Bet apsverat domu cik tas ir grūti uzmapot ? Piemēram visu no jauna ? Es īsti nesaprotu tavu domu, Tu vēlies visu pilnībā mapot no jauna vai tikai IGS ? Uztaisi kaut kur citur jaunu mapingu un Los Santosā, kādu galvano ielu, nevis tikai IGS.(kur visi domā, ka kāds izvelk ieroci, ir CS. )

Viņš vēlas jaunu mappingu, kas aizvietos noteiktasvietas kartē, no esošajiem mappingiem.

25 minutes ago, Danex said:

Es varu :D jokoju

:D *Cenzēts*.  Tas joks . Es gar zem.

Saistīts attēls

Kur ir mana gravitācija!

Danexo, bet ja nopietni , tad JĀ, playhardā Maskava būs piemērota F9 automašīnām ar krievu numuriem.

On 3/15/2018 at 14:22, LightScribe rakstīja:

netak vecit masjanu paaudze mak tikai *Cenzēts* un saukaat visus par kropliem

MBK, OMBK, MASJANSK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this