Jump to content

a

WidroX

Los Santos Border [SYSTEM]

Recommended Posts

Šis vizualizētais video materiāls ir tikai neliela daļa no pirmsākumos plānotā, jo

visa pamatā tam bija jākalpo daļai no nedaudz nopietnāka projekta - servera trailera.

Lai gan šis projekts tā arī īsti nav izveidojies, izveidoju šo mazo video rullīti ieskatam iepriekš plānotajā.

Principā viss kārtībā, bet es nedomāju, ka realajā dzīvē būtu tik vienkārši, atrod cilvēku pilnu ar ieročiem, piedevām bez licenzēm, robežsardze vienkārši atņem tos un palaiž tālāk. Ja sistēmai tiktu piedomāts pie noziņošanas uz policiju būtu daudz rpiskāk.

5 hours ago, PhilHellmuth said:

lol. sistēma viegli apejama un nekas dižs tur nav. nomet ieročus pie zemes, pārbrauc pāri un pacel.

man skiet ka vins vislielako akcentu lika uz pašu mapingu, nevis skriptu kas nav lielaks par pāris rindām.

On 2018.03.27. at 12:04 AM, Redline said:

Principā viss kārtībā, bet es nedomāju, ka realajā dzīvē būtu tik vienkārši, atrod cilvēku pilnu ar ieročiem, piedevām bez licenzēm, robežsardze vienkārši atņem tos un palaiž tālāk. Ja sistēmai tiktu piedomāts pie noziņošanas uz policiju būtu daudz rpiskāk.

pilnīgi piekrītu šim.

Tikai par šo skriptu, būs vismaz cilvēki kuri pirks arī laivas un citus helīšus lai tiktu pāri robežām pēc dropiem/satikt ''biedrus'' priekš rp sākuma, like, braukt pakaļ čomam uz citu štatu.

Guest
This topic is now closed to further replies.