Sign in to follow this  
Taylor

LSPD rīcība, pareiza vai nē?

Recommended Posts

Tātad šis ir ielikts arī pie sūdzību sadaļas, bet tur to neredz arī pārējie spēlētāji, tādēļ ieliku šo šeit. Izsakaties.

Tātad, šodien saskāros ar tādu diezgan nepatīkamu situāciju iekš servera. Ienācu serverī, paņēmu mašīnu un biju izlēmis apskatīt vietu priekš biznesa attīstīšanas. Ieraudzīju, ka melns auto bēg no policijas, izdomāju, ka pabraukšu šiem pakaļ un apskatīšos, kas tur notiek. Izrādījās, ka šī persona, kas bēga bija policists, visiem pazīstamais un slavenais administrators Skippy (pirmo reizi tādu dzirdu un redzu iekš servera). Respektīvi notikās trollisms, jo piebraucu pie abām personām šīs personas sāka smieties iekš OOC jeb / b čata tā, it kā tas būtu normāli. Labi, domāju, lai bērni izklaidējās kā nekā sestdiena. Braucu projām, pēc kā skatos, ka šī pati melnā automašīna ar slaveno administratoru dzenās man pakaļ un megafonā bļauj lai apstājos. Domāju, ka atkal kārtējais trollisms un vienkārši ignorēju. ( POLICISTS Skippy BRAUCA BEZ ŽETONA) Vairākas reizes apstājos ceļa malā, pēc kā nekādu roleplayu nesaņēmu un braucu tālāk. Iebraucu salabot auto, pēc kā jau saņēmu draudus un to, ka tikšu iesēdināts un mans auto tiks konfiscēts. :D Rpoju, ka esmu iekš auto un pretojos PD darbiniekiem kaut vai arī īsti neko nebiju noziedzies. Beigās tiku ie'ajail'ots par PG uz 2h īsti nesaņemot nekādus paskaidrojumus. Izkāpu no sava auto, pēc kā iekāpu policijas auto un pateicu, lai ved mani uz iecirkni, es pat nepretojos beigās. :D 

P.S. Gribēju piebilst, ka Skippyjs pats atzinās, ka mani tika šauts gan ar tazeri gan ar letālo. Nevienu reizi netika trāpīts, tapēc neredzēju iemeslu,kur būtu jā'RP'o.

v8eYyjL.png

jMLBaXE.png

bT4ZpkW.png

Vēlos saņemt atbildi par situāciju, kad PD pa mani ar letālo šauj, jūs jau esat galīgi slepkavas palikuši vai arī es esmu atpalicis un tas tagad mūsdienu pasaulē ir nremāla parādība.

J8SBXF4.png

Vēlos zināt, ko par šo visu teiks citi. 

Un kas ir Skippy? :D 

Edit: Tiku iejailots uz 3h, nevis 2h, atvainojos par kļūdu.

es domāju, ka tev nav ko lieki čakarēties, pret administrāciju cīnīties, vai strīdēties ir neiespējami, beigās viss novedīs līdz banam, vai ignorēšanai.

Just now, KF3 rakstīja:

es domāju, ka tev nav ko lieki čakarēties, pret administrāciju cīnīties, vai strīdēties ir neiespējami, beigās viss novedīs līdz banam, vai ignorēšanai.

neesmu tāds cilvēks, kurš mīzīs pateikt visu kā ir un izteikt savas domas, ja bans tad bans, vismaz pēc tam es pats zināšu, ka ne pie kā neesmu vainīgs.

PS. @Grumm pats teica, ka motulītis iespējams saņems sodu.

Lieta sekojoša. Es braucu ar BMW netrafērēto, kur žetons nav obligāti jābūt virsū, lai attiecīgi neveidotu sava veida MG. Ieraudzīju vienu mašīnu, kas diezgan ātri brauca, braucu līdz bet pazaudēju, mēģinot braukt pakaļ, no muguras saka sekot LSPD mašīna, kur domāja ka es esmu parastais civilais. Es apstājos un šis saprata ka es esmu policists, tāpēc tik ooc iesmējām, pēc kā tu brauci un pārsniedzi ātrumu. Es tevi stadināju un pat nestāsti ka brauci malā, tu ik pa laikam protams ceļa vidū apstājies un ooc kko dirsi. To neņemu vērā un stadināju tālāk, tu neapstajies, līdz ko iebrauci pizza stack pay n spray, es izsaucu papildvienibu, lai varētu aizturēt, tu iekš auto pretojies, logs bija vaļā un Harrison tev iešāva ar tazer, pat ar visu rp šava, lai gan mazie ieroči nebija jaerpo. Tu atkal ooc sāki čīkstēt, bet neerpoji tazer sekas, pēc kā izleci pēkšņi no mašīnas, attiecīgi uztveru to par uzbrukumu, jo vērot durvis tu ar tām trāpītu Harisonam, attiecīgi belzu ar lētālo, atkal nekādas reakcijas no tavas puses, tu paņēmi iekāpi manā bmw un sēdēji, attiecīgi sodīju par PG. Pats esi vainīgs.. Neesmu pie datora, tpc tagad nevaru pievienot logfiles, ja nu vienīgi @Hugio pievienos ātrāk pa mani.

/rakstu no tel. Sorry

6 minutes ago, Skippy said:

Lieta sekojoša. Es braucu ar BMW netrafērēto, kur žetons nav obligāti jābūt virsū, lai attiecīgi neveidotu sava veida MG. Ieraudzīju vienu mašīnu, kas diezgan ātri brauca, braucu līdz bet pazaudēju, mēģinot braukt pakaļ, no muguras saka sekot LSPD mašīna, kur domāja ka es esmu parastais civilais. Es apstājos un šis saprata ka es esmu policists, tāpēc tik ooc iesmējām, pēc kā tu brauci un pārsniedzi ātrumu. Es tevi stadināju un pat nestāsti ka brauci malā, tu ik pa laikam protams ceļa vidū apstājies un ooc kko dirsi. To neņemu vērā un stadināju tālāk, tu neapstajies, līdz ko iebrauci pizza stack pay n spray, es izsaucu papildvienibu, lai varētu aizturēt, tu iekš auto pretojies, logs bija vaļā un Harrison tev iešāva ar tazer, pat ar visu rp šava, lai gan mazie ieroči nebija jaerpo. Tu atkal ooc sāki čīkstēt, bet neerpoji tazer sekas, pēc kā izleci pēkšņi no mašīnas, attiecīgi uztveru to par uzbrukumu, jo vērot durvis tu ar tām trāpītu Harisonam, attiecīgi belzu ar lētālo, atkal nekādas reakcijas no tavas puses, tu paņēmi iekāpi manā bmw un sēdēji, attiecīgi sodīju par PG. Pats esi vainīgs.. Neesmu pie datora, tpc tagad nevaru pievienot logfiles, ja nu vienīgi @Hugio pievienos ātrāk pa mani.

/rakstu no tel. Sorry

atcerieties bērni. Vienmēr ir svarīgi pieminēt vārdu BMW, savādāk roleplay serverī neesi nekas.

pirms 39 minūtēm , Skippy rakstīja:

/rakstu no tel. Sorry

1. Kur tu dzīvē esi redzējis, ka netrafarētie policisti braukā bez žetona, respektīvi nepiestiprinot to pie savas formas.? Pēc tava IG profila sapratu, ka tev ir tiesības, tapēc tev tas būtu jāzin.

2. Divas reizes biju nostājies ceļa malā, pēc kā tu manu auto iebuktēji, piebrauci priekšā un nekādas attiecīgās darbības neveici, domāju, ka šis ir kārtējais trollis, tāpēc devos uz priekšu. (Tur pat bija vēl viens policists, kurš vienkārši aizbrauca projām, jo droš vien saprata, ka neesmu neko pārkāpis.)

3. Zinot situciju Pasaulē, tad cilvēks ir svarīgāks par visu un tas tev arī būtu jāsaprot. Letālais ierocis tiek izmantots tikai tādos gadījumos, ja pret policistu tiek tēmēts vai tiek atklāta uguns. Šajā gadījumā tu šāvi ar letālo ieroci pa neapbruņotu personu, kurai pat kabatas nazītis nebija līdzi. Varbūt biji izfantazējis, ka esmu bīstams un varu apdraudēt tavu dzīvību metot tev ar savu naudasmaku. :D 

Bija situācijas, kur "pačīkstēju" /b čatā, bet tas bija tādēļ, ka zinu, ka iekš LSPD ir diezgan liels trollisma līmenis un no PD var sagaidīt jebko.

Anyway, gaidu, kad tiks sodīts pats Skippy, jo atklāt uguni uz civilo mūsdienu pasaulē ir nepieņemami.

+Administratoram nevajadzētu izteikt šāda veida replikas. Tas, ka tu necienu parastus player'us, tas jau sen zinām.

z9swWyf.png

26 minutes ago, Taylor said:

1. Kur tu dzīvē esi redzējis, ka netrafarētie policisti braukā bez žetona, respektīvi nepiestiprinot to pie savas formas.? Pēc tava IG profila sapratu, ka tev ir tiesības, tapēc tev tas būtu jāzin.

2. Divas reizes biju nostājies ceļa malā, pēc kā tu manu auto iebuktēji, piebrauci priekšā un nekādas attiecīgās darbības neveici, domāju, ka šis ir kārtējais trollis, tāpēc devos uz priekšu. (Tur pat bija vēl viens policists, kurš vienkārši aizbrauca projām, jo droš vien saprata, ka neesmu neko pārkāpis.)

3. Zinot situciju Pasaulē, tad cilvēks ir svarīgāks par visu un tas tev arī būtu jāsaprot. Letālais ierocis tiek izmantots tikai tādos gadījumos, ja pret policistu tiek tēmēts vai tiek atklāta uguns. Šajā gadījumā tu šāvi ar letālo ieroci pa neapbruņotu personu, kurai pat kabatas nazītis nebija līdzi. Varbūt biji izfantazējis, ka esmu bīstams un varu apdraudēt tavu dzīvību metot tev ar savu naudasmaku. :D 

Bija situācijas, kur "pačīkstēju" /b čatā, bet tas bija tādēļ, ka zinu, ka iekš LSPD ir diezgan liels trollisma līmenis un no PD var sagaidīt jebko.

Anyway, gaidu, kad tiks sodīts pats Skippy, jo atklāt uguni uz civilo mūsdienu pasaulē ir nepieņemami.

Manuprāt sūdzība pilnībā bezjēdzīga un būtu jārisina IC. Attiecīgi, lai viņa personāžs tiek IC sodīts par šo, jo nu shit happens. RL bieži vien ir situācijas kurās policists dēļ stresa overreacto un pielieto letālo pret neapbruņotu personu.

Lūk arī pāris piemēri.

pirms 1 minūtes , Haskys rakstīja:

Manuprāt sūdzība pilnībā bezjēdzīga un būtu jārisina IC. Attiecīgi, lai viņa personāžs tiek IC sodīts par šo, jo nu shit happens. RL bieži vien ir situācijas kurās policists dēļ stresa overreacto un pielieto letālo pret neapbruņotu personu.

Lūk arī pāris piemēri.

Es labprāt situāciju nokārtotu IC ceļā, bet tiku ajailots un to vairs nevar izdarīt. Biju gatavs rp'ot, bet acīmredzot skippyjs gan nē.

Sen jau bija zināms , ka nekas labs šeit nav. Godìgi sakot , administrācija paliek arvien tizlāka , bet nu , necìnies , zaudēsi tāpat.

@Skippy

- hā, hā un velreiz hā. Es izlasīju šo - Lieta sekojoša. Es braucu ar BMW netrafērēto, kur žetons nav obligāti jābūt virsū, lai attiecīgi neveidotu sava veida MG. (Ieboldoju svarīgās vietas). Kas par *Cenzēts*?

Lūdzu, izstāsti man, kur Tu esi redzējis mentu bez žetona? Tas ir neatkarīgi, vai Tu esi ar netrafarētu, vai arī Tu esi Detektīvs. Žetonam VIENMĒR ir jābūt līdzi, šajā gadījumā, virsū uzvilktam. Varbūt ļoti stulbs piemērs, bet arī filmās bieži vien žetons ir līdzi/piestiprināts. 

Un kāds tur *Cenzēts* sakars ar MG? Tu esi administrators, tad lūdzu arī rīkojies attiecīgi administratora amatam. Ja Tu redzi, ka kāds ir pārkāpis termiņu 'MG', tad arī sodi, jo kā nekā Tu esi administrators un tās tev ir pāris sekundes, jo man piemēram kā parastam mirstīgam spēlētājam tas aizņemtu pusi dienas, lai saņemtu atbildi. Pa retam vel var TS3 sarunāt, bet arī reti. Vismaz @Demons un @Keks kā arī @sanno. (cepums par šo) ir atsaucīgi uz šādām lietām, jo pat tad kad Tev pasen prasīju, lai Tu iejailo vienu par logoff, Tu teici, lai uzrakstu reportu. Meanwhile, mēs to personu apstādinājām kā minimums 3x atkal, i to beigās ar Keksu sarunāju, lai jailu iedod. 

Un tā arī tomēr nav mazākā huiņa, kas ir notikusi. Nepatīk, ka kāds MG'o? Nu tad piedo atvaino, pārēj uz patruļniekiem un izbaudi dzīvi, ganjau neviens neMG'os vairāk. Bet, ko ta mēs te iedziļināsimies. Tu taču esi administrators, kas arī uzreiz ganjau dod boost'u iekš IC, jo kā jau mēs zinam - administrators ir tomēr administrators. 

veiksmi - cerēsim, ka tiksi sodīts attiecīgi. 

13 minutes ago, Haskys said:

Lūk arī pāris piemēri.

Taisnība. Ir bijuši gadījumi, kad ASV policija nošauj nevainīgos bērnus kuri spēlējas tikai ar spēļu, plastmasas ieročiem.

Vienīgais ko šeit redzu ir tas ka, kārtējo reizi situācija tiek pārlikta OOC, detektīviem žetons ir piesprausts pie siksnas, administratora skippy gadījumā tas netika vilkts vairāku iemeslu dēļ, lai samazinātu MG gadījumu, jo pārvietojās ar neatrafarēto transportlīdzekli, bet runājot ar civiliedzīvotāju viņam žetons ir obligāti jāuzrāda. Skatoties uz to ka detektīvs ir kā patruļas policists, tas gan mani fascinē. Pārlasot abu sniegto informāciju, secināju to ka IC gadījumā policists ir pārkāpis gan zvērestu, gan kodeksu, viņam nebija tiesības izšaut un neapbruņotu personu jo virsnieks netika apdraudēts, kā arī par katru izšauto lodi, pēc situācijas ir jāraksta paskaidrojums, kas attiecīgi virsnieku ievestu lielos sūdos, īsāk sakot tiktu atstādināts no darba pienākumiem un iespējams norisinātos tiesa par cilvēka slepkavību, visādi var beigties. Šeit ir tīra IC situācija, bet protams zinot mūsu LVRP spēlētājus un patreizējo LSPD vadību, mēs neko neprotam risināt bez administrācijas un OOC iesaistīšanas. Kā arī neredzu nevienu ekrānšāviņu par to ka administrators Skippy būtu jebkādi pārkāpis savus pienākumus un vai trollejis. Un palūgšu neveidot šādas publiskas sūdzības, tas vienmēr beigsies ar vēzi. Sūdzība slēgta!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this