Sign in to follow this  
Coldplay

Pāris ieteikumi

Recommended Posts

22 minutes ago, OwenS said:

Papildinot par visu šo rakstu un atbildēm kopumā, jā mainīt var daudz ko, īstenot var visu, bet vai ir kāds kas gatavs ieguldīt savu laiku visam tam? Varbūt būs 1 varbūt 2 cilvēki, kas to darīs, bet būsim reāli tas ir daudz, daudz par maz. Un pie mazākajiem sarežģījumiem (kas traucēs loweriem) viņi pazudīs, jo aizies kaut kur kur ir mazāk šo ierobežojumu. 

Šitas pasaka visu lmfao.

Ķip sāksim #STOCKPARADMIN & #COLDPLAYPARADMINU!

Runājot par skriptiem, es nesen skatijos dafiga ieteikumus kuri tika apstiprināti, oi, tur labak neskatīties kurā datumā apstiprināja un vel nekas serverī nav ielikts. Par adminiem runājot, ir kā, ir. To neizmainīt, tāpēc es kautkā cenšos samierināties. Nē nu, jaunā administrācija cītīgi strādā, vissmaz vel @Wonderfull . @Haskys. @KingToms  kautko dara no vecajiem adminiem, vot mūsu pensionāri kuri vel sēž ar adminiem jau kādu laiku, tie ir tiešām jau noguruši kā te jau viens to teica, moš kā Veyronu uz pensiju sūtam?

8 hours ago, Coldplay said:

Viņiem ir daudz jāstrādā pie jūsu RP uzlabošanas, veidojot jums lomu spēli, dažādu apmācību veidā un tamlīdzīgi

Nevaru nepiekrist, bet mana pieredze saka ka viena trešdaļa tur grib strādāt rs haula, kaņešna es to neļauj, jo kāda jēga es viņiem maksā algu. Kā arī teicu, ja IC pieķers es,  tad atlaidīs es. 

Apmācības var jau rīkot, bet kā arī pieredze stāsta, ka pa šo laiku tik viens mediķis ir kaut ko mēģinājis mācīties, tagad kaut kur nozuda nav bijis on. Kā arī uzrīkoju apmācības, bet ierodas maz cilvēku, bet tagad es ar Redline cenšas skatīties ar stingrāku aci, proti, ja tagad neieradīsies uz sapulci vai apmācībām iepriekš to neziņojot, tiks atlaists no darba. 

7 hours ago, OwenS said:

viņiem ir jāveic apmācības, jāizskaidro par visu ne tikai kā darīt utt bet kaut vai iemācīt primāro, kā sauc galvenos instrumentus vai pretsāpju zāles, nevis dod ibumetinu lai remdētu sāpes salauztai kājai

Ir bijis trakāk, viens uzlika uz kājas ceļmallapu. Man bija šoks. Runājot par apmācībām, es ar Redline var uztaisīt, taču ieradīsies tie, kuri nav praktikanti, ka varbūt kādi 2-3 praktikanti. Ir bijušas reizes, ka vienkārši sakāpj un gribas gandrīz visus atlaist, atstāt tos kuri dara. Taču atlaižot diži nekas nemainīsies, jo īsti nav cilvēku, kas vēlas nākt darīt kaut ko. 

Nezinu kāda jēga īsti no tām rp skolām, ja neviens viņas, pēc pieredzes, neapmeklē. Ieradīsies cilvēki drīzāk kas jau prot rpot. Vienīgais variants kā piesaistīt tam cilvēkus ir maksāt gc un arī tad, ieradīdies labi ja pārītis cilvēku.

Vajag GameMasterus, kas strādā ar tiem loweriem, lai viņi nebraukātu tikai pa RS Haul, bet arī apgūtu ko jaunu sākot strādāt kādā legālajā vai nelegālajā organizācijā, kur pamazām viņi varētu apgūt īsto Roleplay nozīmi.

3 minutes ago, GliemeziS said:

Vajag GameMasterus, kas strādā ar tiem loweriem, lai viņi nebraukātu tikai pa RS Haul, bet arī apgūtu ko jaunu sākot strādāt kādā legālajā vai nelegālajā organizācijā, kur pamazām viņi varētu apgūt īsto Roleplay nozīmi.

Tas nav tik viegli, jo tie paši loweri negrib un necenšās nekādīgi iemācīties roleplay terminus un pašu nozīmi, lai varētu uzrakstīt CV uz kādu no legālajām organizācijām vai pievienoties nelegālajām. 

13 hours ago, Alex's said:

Manuprāt, vēlviena liela problēma ir tajā, ka netiek skatīts līdzi tiem kuriem tās rp zināšanas ir zemas, gm tikai sāk savu darbu ja tiek iesutīts kāds reports. Pēc principa, viens no labākajiem variantiem būtu veidot kaut kādas rp pārbaudes, un sodīt tos kuri neiziet, tādā veidā atlasot tikai tos, kas māk rpot un tos kas vēlas mācīties.

Vakar jau čatā par šo rakstīju -  līdz ko persona saņem, piemēram, 3 ajail nedēļas laikā, automātisks forceapp, 5 ajaili, bans 24h, 10ajaili - bans uz nedēļu. Tas liks tiem, kas vēlas spēlēt, sākt mācīties, un kaut ko darīt, ja tie vēlas turpināt spēli. Ja nonerperus neapkaros, vēlme normālajiem rperiem pazudīs, un serverī lielākoties valdīs nonerperi. Labāk tad lai ir tie 35 vai 40 cilvēki, nevis kad ir 70 vai 80 un no tiem 30 ir nonerperi.

Serverī jau valda nonrperi. Tādi kā Patrick Mendez, Steave Jackson u.c. Lūdzot adminam disarmot, jo cilvēki dmo, tas netiek darīts. Ja nošauj ic, ieroči džekam nepazūd, jo license viņam ir. Tādus kā viņu vajadzētu mācīt vai sliktākajā gadījumā nobanot nevis dot ieroču licensi.

pirms 10 stundām , OwenS rakstīja:

Slinki? Jā nenoliegšu man personīgi pašam ļoti bieži uznāk negribēšana un es MTA vietā izvēlos labāk iziet ārā ar draugiem nevis sēdēt un apmācīt 11 gadīgus bērnus, kas negrib mācīties. (nesaucu sevi par pieaugušo vai vēl nez ko) Tā ir ļoti būtiska atšķirība "Neapmācīt" un "Negribēšana mācīties" 

Ceru, tas 11 gadīgais bērns šoreiz neesmu es :D 

11 minutes ago, Wazzyy said:

Tas nav tik viegli, jo tie paši loweri negrib un necenšās nekādīgi iemācīties roleplay terminus un pašu nozīmi, lai varētu uzrakstīt CV uz kādu no legālajām organizācijām vai pievienoties nelegālajām. 

Nu būtu jau labi, ja privātajām orgām būtu lielāks atbalsts. Tad admimi varētu piedāvāt rpo, maksājot tiem labu naudu. Un pieteikšanās notiek IG nevis caur cv. Ar šo sistēmu tas diezgan čābīgi. Es, vadot legalo nonrperiem maksāju 5-15 tūkstošus, par dienas rp. Pēc divām dienām viņiem sanāca jau normāls auto. Tas deva velmi viņiem rpot. Pēc nedēļas jau tie mazliet sāka izprast un par iedoto naudu nepirka tikai auto sev. Un iktdiena mēģināju ar tiem rpot, braukt uz jūru, cept gaļu utt. Un viņiem tas patika, nevus braukaja ar rs haul, krājot ātram auto, par cik vehlibā auto, kas maksā 25k iet ~165. Vehlibam īsti loģiku nesaskatu. Serveros kā owls, auto kurš iet 200 (Porche Cayenne Turbo S) mierīgi nopirku pa 15k. Un drošvien man tulit teiks. Te ir lvrp te tā nevar darīt, beidz sapņot. Es tam daļēji piekrītu, bet still.

14 minutes ago, Snaiperis said:

Nu būtu jau labi, ja privātajām orgām būtu lielāks atbalsts. Tad admimi varētu piedāvāt rpo, maksājot tiem labu naudu. Un pieteikšanās notiek IG nevis caur cv. Ar šo sistēmu tas diezgan čābīgi. Es, vadot legalo nonrperiem maksāju 5-15 tūkstošus, par dienas rp. Pēc divām dienām viņiem sanāca jau normāls auto. Tas deva velmi viņiem rpot. Pēc nedēļas jau tie mazliet sāka izprast un par iedoto naudu nepirka tikai auto sev. Un iktdiena mēģināju ar tiem rpot, braukt uz jūru, cept gaļu utt. Un viņiem tas patika, nevus braukaja ar rs haul, krājot ātram auto, par cik vehlibā auto, kas maksā 25k iet ~165. Vehlibam īsti loģiku nesaskatu. Serveros kā owls, auto kurš iet 200 (Porche Cayenne Turbo S) mierīgi nopirku pa 15k. Un drošvien man tulit teiks. Te ir lvrp te tā nevar darīt, beidz sapņot. Es tam daļēji piekrītu, bet still.

Owls roleplay ziņā nedaudz pārspēj ph. Tur visu glābj app, kad reģistrē savu acc, bet still lowaki tam tiek cauri. Pūcē ir pārdomātas un realizētas ļoti labas sistēmas, interior, vehicle un protams skripta ziņā.

7 hours ago, Mr.Vodo4ka# said:

Ķip sāksim #STOCKPARADMIN & #COLDPLAYPARADMINU!

Runājot par skriptiem, es nesen skatijos dafiga ieteikumus kuri tika apstiprināti, oi, tur labak neskatīties kurā datumā apstiprināja un vel nekas serverī nav ielikts. Par adminiem runājot, ir kā, ir. To neizmainīt, tāpēc es kautkā cenšos samierināties. Nē nu, jaunā administrācija cītīgi strādā, vissmaz vel @Wonderfull . @Haskys. @KingToms  kautko dara no vecajiem adminiem, vot mūsu pensionāri kuri vel sēž ar adminiem jau kādu laiku, tie ir tiešām jau noguruši kā te jau viens to teica, moš kā Veyronu uz pensiju sūtam?

Kurā vietā es rakstīju ka man un stokam jādod adminu? Ja pakritizē administrāciju vai izsaka ieteikumu, tas uzreiz nozīmē to? Āksti kaut kādi smieklīgi. 

1 hour ago, Wazzyy said:

Nahranizēt tos kas negrib, ja nekādi nevar, ir arī tādi kas vēlas mācīties, kaut vai ar nelielu dzinēju kaut kādu, sava veida atlīdzību or smth, sākumam.  Bet tos mendezus un bandu gan vajadzētu nahranizēt, bez iespējas atnahrinezēties. 

1 hour ago, Snaiperis said:

Nezinu kāda jēga īsti no tām rp skolām, ja neviens viņas, pēc pieredzes, neapmeklē. Ieradīsies cilvēki drīzāk kas jau prot rpot. Vienīgais variants kā piesaistīt tam cilvēkus ir maksāt gc un arī tad, ieradīdies labi ja pārītis cilvēku.

Pēc manas pieredzes atkal nekur neesmu RP skolas tā īsti darbībā talāk par teoriju redzējis, tāpēc nezinu vai var tik noteikti izteikties par to. 

Domāju ka vislabāk tas darbotos tā, ir kaut kāda noteikta situācija, teiksim lomu spēle ar policiju šajā weekendā, vai pastāstīt par civilo roleplay, tālāk būtu jauki ja cilvēki, kas tiktu apmācīti varētu ienākt ts(kaut vai tīri klausīties), jo tā administratoriem/GM būtu izskaidrot vieglāk, nekā veidot spamu čatā. Ja viss norit veiksmīgi un cilvēks pabeidz un iziet attiecīgo skolu, viņš saņem kaut kādus gc vai citu balviņu, kā tu jau teici. 

Runājot par ts3, nezinu kā tas ir praksē, bet domāju ka arī vienkārši cilvēku apmācot derētu izmantot to ja cilvēkam ar to ir ok, ko apmāca, jo ar ausīm vismaz dzirdēs, izlasīt varbūt neizlasīs.

13 minutes ago, Coldplay said:

Nahranizēt tos kas negrib, ja nekādi nevar, ir arī tādi kas vēlas mācīties, kaut vai ar nelielu dzinēju kaut kādu, sava veida atlīdzību or smth, sākumam.  Bet tos mendezus un bandu gan vajadzētu nahranizēt, bez iespējas atnahrinezēties. 

Pēc manas pieredzes atkal nekur neesmu RP skolas tā īsti darbībā talāk par teoriju redzējis, tāpēc nezinu vai var tik noteikti izteikties par to. 

Domāju ka vislabāk tas darbotos tā, ir kaut kāda noteikta situācija, teiksim lomu spēle ar policiju šajā weekendā, vai pastāstīt par civilo roleplay, tālāk būtu jauki ja cilvēki, kas tiktu apmācīti varētu ienākt ts(kaut vai tīri klausīties), jo tā administratoriem/GM būtu izskaidrot vieglāk, nekā veidot spamu čatā. Ja viss norit veiksmīgi un cilvēks pabeidz un iziet attiecīgo skolu, viņš saņem kaut kādus gc vai citu balviņu, kā tu jau teici. 

Runājot par ts3, nezinu kā tas ir praksē, bet domāju ka arī vienkārši cilvēku apmācot derētu izmantot to ja cilvēkam ar to ir ok, ko apmāca, jo ar ausīm vismaz dzirdēs, izlasīt varbūt neizlasīs.

Nu man bija doma ko tādu veidot citā serverī. Parunāju ar dažiem cilvēkiem un izdomajam to veidit tā. Divas dienas pirms skolas tiek izveidots topics foruma ar info, par ko tiks stastits, kas tur notiks, ko tur varēs saņemt. IG to arī pareklamē. Visi savācas tsa, kur piesakās, tiek tpoti uz citu dimensiju. Tur tiek attēlota situācija. Prasam viedokli jo cilvekiem tsa, izrunajam visu situaciju. Jo aktivaks esi, jo vairak gc saņem. Pat ja neko nesaprati vismaz vienu gc saņem. Pēctam visi dimensijā var babraukāt ar civilajiem auto, cheetahiem n shit, kas arī dod motivāciju ierasties. Kādi trīs cilvēki no administrācijas tur darbojas, fixo auto utt. Kad viss beidzies, cilveki tiek tpoti uz parasto dimensiju, civilie auto izdzēsti. Bet apšaubu vai kāds jo administrācijas to vēlēsies darīt.

Owlā pirms gadiem trīs vai četriem biju, bija salidzinoši interesanti, cilvēkiem arī patika. Princips līdzīgs kā minēju augstāk.

@OwenS Skanēja tāpat kā “Jā, es katru otro dienu lietoju kokaīnu, bet es jau to nedaru 24/7, tāpēc neesmu atkarīgs” :D

Laba tēma, bet nav vērts no tādas. PH negrib mainīties un tas arī viss. Cik reizes esmu ieteicis daudz ko labu pēc aiziešanas. “Jā, šis ir tas, ko vajag” un pazūd. Bet pēc tam, kad kāds pasaka “admini neko nedara, vajag jaunus”, tad sākas attaisnošanās un individualitāte.

TL;DR - neviens negrib mainīties

1 hour ago, Mo Chill rakstīja:

@OwenS Skanēja tāpat kā “Jā, es katru otro dienu lietoju kokaīnu, bet es jau to nedaru 24/7, tāpēc neesmu atkarīgs” :D

Laba tēma, bet nav vērts no tādas. PH negrib mainīties un tas arī viss. Cik reizes esmu ieteicis daudz ko labu pēc aiziešanas. “Jā, šis ir tas, ko vajag” un pazūd. Bet pēc tam, kad kāds pasaka “admini neko nedara, vajag jaunus”, tad sākas attaisnošanās un individualitāte.

TL;DR - neviens negrib mainīties

tad mosk ej talak erpot sava lomuspele un miers, nepis gaisu te.

19 hours ago, Coldplay said:

3.1. Attach funkciju, kurai nav iespējams atslēgt to ka ieročus rāda uz tava ķermeņa - manuprāt, tad ja nav izveidota funkcija /toggleattach, tad labāk ir to vienkārši izņemt.

true shit lmao. bet nedomaju, ka kads tevi seit ieklausisies

Piekrītu visam.

Vēlos piebilst, ka labāk jūs tos noRperus teleportējiet uz to apmācīšanas interjeru un viss. Ja viņi veidos citus profilus agri vai vēlu viņi iekļūs atkal tahā interjerā un laiž ārā ja atbild, piemēram, uz 3 GM terminu jautājumiem  vai kko noRpo un viss.

Piekrītu to ka vajag paaugstināt ienākumus privātajām. Bet tur ar @Haskys ir jārunā un viņš negribēs, kaut varēs biku pārdomāt sistēmu. Nevēlos teikt ka visiem ir jāmaksā n-tie tūkstoši, bet vajag finansējumu lai uzturētu lielus uzņēmumus. Nevajag jau miljonus.

Runājot par tiem kuri braukā ar inferusiem un citām dārgām mašīnām kaut strādāja LSPD vai LSGD, nu malači ka izsūc naudu. Varētu pārstrādāt viņu ekonomikas sistēmu, lai nav tā ka viņiem ir bezgalīgas finanses, bet ir attiecīga maksimālā summa uz vienu payday. Lai nav tā ka atstāj on uz nakti un sapelna pāris desmitus tūkstošus. Iespējams jāuztaisa viņoem tādu paneli kā privātajām org. Un dome viņiem izsniedz nedēļas naudu, piemēram 100k, lai izjūt kā privātie jūtās. Vai tie paši admini lai paskatās kā ir.

3 hours ago, Wonderfull said:

tad mosk ej talak erpot sava lomuspele un miers, nepis gaisu te.

Varbūt hļebņiku aiztaisi? Pats īsti nezini, ko runā un dirs jau kaut ko. Lomuspēlei iedevu savu sistēmu, nevis eju spēlēt tur. Un likās, ka esi normāls džeks.

Mošk ej paņem reportus, nevis pis gaisu te?

3 hours ago, Kitajoza_07 said:

Piekrītu visam.

Vēlos piebilst, ka labāk jūs tos noRperus teleportējiet uz to apmācīšanas interjeru un viss. Ja viņi veidos citus profilus agri vai vēlu viņi iekļūs atkal tahā interjerā un laiž ārā ja atbild, piemēram, uz 3 GM terminu jautājumiem  vai kko noRpo un viss.

Piekrītu to ka vajag paaugstināt ienākumus privātajām. Bet tur ar @Haskys ir jārunā un viņš negribēs, kaut varēs biku pārdomāt sistēmu. Nevēlos teikt ka visiem ir jāmaksā n-tie tūkstoši, bet vajag finansējumu lai uzturētu lielus uzņēmumus. Nevajag jau miljonus.

Runājot par tiem kuri braukā ar inferusiem un citām dārgām mašīnām kaut strādāja LSPD vai LSGD, nu malači ka izsūc naudu. Varētu pārstrādāt viņu ekonomikas sistēmu, lai nav tā ka viņiem ir bezgalīgas finanses, bet ir attiecīga maksimālā summa uz vienu payday. Lai nav tā ka atstāj on uz nakti un sapelna pāris desmitus tūkstošus. Iespējams jāuztaisa viņoem tādu paneli kā privātajām org. Un dome viņiem izsniedz nedēļas naudu, piemēram 100k, lai izjūt kā privātie jūtās. Vai tie paši admini lai paskatās kā ir.

Kādus desmit tūkstošus neviens afk neko neatstāj, tas ka cilvēkam nav 50h, ir ok, un pie tam ka vislaim rpo pd tad tev ta nauda krajas un biezi vien nemaz neko citu ka pd ar to telu nerpo, un tad biezi konta atkal lielaku ciparu. Bet nu latviesiem jau skaudiba, ka kads pabrauks ar krutaku masinu ka vini, ko man tak tada nav. Melone ar visu savu infernusu brauc vairak pec noteikumiem ka jus ar tahomam.

42 minutes ago, Coldplay said:

Kādus desmit tūkstošus neviens afk neko neatstāj, tas ka cilvēkam nav 50h, ir ok, un pie tam ka vislaim rpo pd tad tev ta nauda krajas un biezi vien nemaz neko citu ka pd ar to telu nerpo, un tad biezi konta atkal lielaku ciparu. Bet nu latviesiem jau skaudiba, ka kads pabrauks ar krutaku masinu ka vini, ko man tak tada nav. Melone ar visu savu infernusu brauc vairak pec noteikumiem ka jus ar tahomam.

Esi pārliecināts ka neatstāj ? xD 

Runājot vēl par PD, nav RPiski ka menti šauj ar m4. Štatos mentiem ir shotgun bagāžniekā vai salonā, bet ne automātiskais ierocis, jo automātiskie ieroči ir specvienībām, tāpēc labi būtu ja uztaisītu PD specvienīnu vai spec rotu, saprastu ja šeit Rpotu krievu policiju, tad patruļpolicijai būtu AK-74U. Runājot par LV policijas bruņojumu, tāda pati kā citās valstīs, ka līdz ir tikai pistole, bet spec rotai vai Omegai ( preterorisma vienība, bet darbojās pēc kriminālpolicijas rīkojuma) ir automātiskie ieroči. Izņēmums būtu, ja valstī būtu augsts terorisma līmenis. Tā kā Los Santos nav augstākais terorisma līmenis, jeb vispār tāds nav, tad cik RPiski ir tas ks mentiem ir M4 ? 

Runājot par to infernusu.

Reālajā dzīvē esi redzējis kādu policistu, kam ir privātais auto kāds ekskluzīvs ? Pat ja ir noticis brīnums un redzēji, vai tad jau viņš nesēž par korupciju ? 

Par skaudību vari savai mātei teikt. Runa ir par RPiskumu. Šī tev nav Dubaija. Ja seriālos esi redzējis tad prieks par tevi, bet varu tevi apbēdināt ar to ka seriāli ir cilvēku izdomājums ar mērķi nopelnīt naudu. Tā kā tu to nezināji, vari paskatīties reālo dzīvi, kura nav nemaz tik skaisti un puķaini kā tev liekās.

Ko jūs cepjas par inferusu. Pastāv prēmijas arī par priekšzīmīgu darbu. Es vienkārši strādājot PD sakrāju kādus 15-20k, jo neko diži nepirku, tā nauda pati no sevis krājas. 

4 hours ago, Kitajoza_07 said:

Runājot par tiem kuri braukā ar inferusiem un citām dārgām mašīnām kaut strādāja LSPD vai LSGD, nu malači ka izsūc naudu.

Un neesmu manījis, ka kādam GD ir inferus. 

Palielināt legālajās naudu ko var iegūt, bet tikai tad ja payday tiek izsniegts proporcionāli dutyā pavadītajam laikam. Ja persona nav pavadījusi stundas laikā nevienu minūti dutyā, tad lai tiek izmaksāti defaulta 200 vai arī cita summa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this