Jump to content

a

Sign in to follow this  
terijs

Ieteikums saistībā ar transportu fix.

Recommended Posts

Informēju jau laicīgi, ka ja izsakaties, tad izsakaties normāli un lūdzu izlasat līdz galam, nevis "Ja viennozimigi PAR, vajagaaa". Šajā tēmā runāšu par vairākām saistītām lietām. Šī tēma tiek veidota tīri pasakoties realām situācijām iekš servera, domāju daudzi arī tam piekritīs.

• Pay n Spray darba laiks
  • Mehāniķu aktivitāte, atsaucība
  • Gamemaster attieksme pret spēlētājiem
  • Iespējamie risinājumi

Sākšu ar pašu pirmo punktu, kas ir auto labotavas darba laiks. Manuprāt, Darba laiks 22:00-15:00 nav īsti atbilstošs un korekts lielai daļai servera spēlētājiem. Es iespējams saprotu tā cēloni, kas pieļauju ir tas, ka mehāniķiem "nav" ko darīt un var piepelnīties. Iespējams šis princips kādreiz ir strādājis, taču šobrīd viņš vispār nelīmē nevienu galu kopā. Reāli. Kurš līdz 15:00 var salabot auto? Principā tikai tie cilvēki, kas neapmeklē nekādus pulciņus un pāri 14:00 jau ir mājās, es personīgi arī neesmu viens no tiem, kas tad jau ir mājās, līdz ar to auto labošana jau vien aiziet gar degunu un droši varu sēdēt līdz 22:00 ar sasistu auto, ar kuru pat nav velmes veikt kādu roleplay situāciju, jo nedomāju, ka labi ss'i izskatās ar sabuktētiem rāmjiem un durvīm. Labi. Tas vēl tā. Saprotu, ka pay n spray ciet, ķeros pie glābējzvana un zvanu uz reklāmām, kur uztaisi sludinājumu, ka meklēju kādu no mehāniķiem. Atzavana kāds jauks mehāniķis un saka: "Sveiki, kā varu palīdzēt?" Es atbildu "Sveiks, man auto durvis jāpiekrāso un jāizlīdzina". Tālāk seko interesanta atbilde no mehāniķa "Velak ser." un nomet klausuli. Un tas nav bijis nevienu reizi vien. Citas reizes vispār kā pasaku, kas par problēmu, uzreiz nomet (Šeit var aplūkot, kā tas izskatījās iekš pašas spēles vakardien http://prntscr.com/j3wwmv). Tātad jā. Kā jau varam spriest, tad mehāniķi jau nav nemaz tik atsaucīgi uz to, jo nu kurš gribēs to rpot, ja vieglāk uzlikt spoileri vai pārkrāsot, uzskrūvēt diskus un citas standarta lietas, ne? Šis gan mazāk attiecas uz LSPD un citām frakcijām, kurām duty transportu fix pieejams jebkurā laikā, tāpēc viņiem šis mazāk varētu skart, jo kad pats biju LSPD, man ar šo tiešām nebīja problēmu, jo visu laiku atrados duty, savukārt esot nelegālajā servera pusē vai vienkāršam neitrālam u.c frakciju biedram viss kopskats ir savādāks. Labi. Šodien bija vēl interesantāk, jo esot 2 mehāniķiem online, uz sludinājumiem neatbildēja pilnīgi neviens. Ar šo problēmu vērsos pie administrācijas (Precīzāk Tyrese Kendell, kurš pazīstams, kā RP skolotājs Keks). Tika uzrakstīta sūdzība iekš F2 un atbilde bija tāda - http://prntscr.com/j3wzz4. Viss. Tālāk viņš pat nevēlējās iedziļināties pašā situācija, jo labāk taču paņemt rpeortu, lai paņemto reportu cipar aug, nevis kaut ko arī izdarīt. Un vispār. Kad iegriezos pie konkrētā GM iekš TS3, lai mēģinātu risināt šo lietu, atbilde bija "Ahhgr ko tu raudi?", man bija tāda sajūta, ka es esmu viņu smagi aizskāris un vēl paprasijis kaut ko milzīgu, lai gan pajautāju tikai car fix + to, ka es par to vēl /charity, lai būtu kaut kāda godība, ka par auto remontu samaksāju, jeb nauda tiek noskaitīta. Man šķiet, ka šāda attieksme nav pareiz ano GameMaster puses, jo viņa pienākums ir rūpēties par roleplay iekš servera un rūpēties par spēlētāju labklājību, lai visi būtu apmierināti (labklājību domāju iespēju robežās, ar makgeneric protams nodarbojas citi). Bet jā. Atbildi saņēmu tād, kādu saņēmu un protams ar to neesmu apmierināts. Neuzskatu, ka esmu pelnījis tādu attieksmi.

Pievēršoties risinājumiem. Viens no tiem būtu pay n spray darba laika maiņa no 22:00-18 vai 19:00, jo šis laiks būtu tomēr piemērotāks cilvēkiem, kas vairāk kustās un neatrodas serverī cauru dienu, kā arī tās 2-3 stundiņas varētu paciesties un vajadzības gadījumā mēģināt varbūt sadabūt to mehāniķi, kas to izdarīs. Otrs risinājums varētu būt tāds, ka šie RP skolotāji tomēr vairāk pievērstos tiem mehāniķiem, jo viena daļa no viņiem ir tāda, kas darbu izdara par nezemāku cenu, kā 130$ (ņemsim vēŗa, ka šo cenu man pieprasija LSAK mehāniķis kuram bez tā payday dod ap 300$, piebilstu, ka lūdzu aizkrāsot nelielu skrāpējumu), neatkarīgi vai vai lūdz piekrāsot durvis, nomainīt eļļu, vai ko citu, kas roleplay retāk vajadzīgs, nekā to disku maiņa. Neredzu jēgu no tā mehāniķu spēju pieņemšanas testa, ja viņas tāpat tiek izsniegtas kuram katram. Es uzskatu, ka mehāniķa spējas vispār būtu jāizsniedz tādam, kurš tiešām ir pārliecināts un pārliecinošs. Daļa no viņiem ir pat ļoti apšaubāma, kā piemēru minēšu Jacob Connor, LSAK mehāniķis (SS ar viņa attieksmi http://prntscr.com/j3x89z). Kā var iedot mehāniķa spējas tādam cilvēkam, kurš IC nesaskaņas lieto arī iekš OOC, jeb es biju IC noraidošs, tad viņš pret mani tāpat izturas iekš OOC. Un jā. Katrs atdarina darbības, kā labāk pašam patīk, taču viņš to nedara tīri pārliecinoši. Tas no manis pagaidām viss, iespējams vajadzības kārtā papildināšu visu informāciju, ja saskatīšu vajadzību, gribu dzirdēt lietotāju viedokļus par šo.

Lielākais atbalsts no manas puses būs par pay n spray darbības laika pagarināšanu, kopumā +rep par tavu aprakstīto ieteikumu !  Lai izdodas kaut ko īstenot ! 

pirms 9 minūtēm , trivalogy rakstīja:

Otrs risinājums varētu būt tāds, ka šie RP skolotāji tomēr vairāk pievērstos tiem mehāniķiem, jo viena daļa no viņiem ir tāda, kas darbu izdara par nezemāku cenu, kā 130$ (ņemsim vēŗa, ka šo cenu man pieprasija LSAK mehāniķis kuram bez tā payday dod ap 300$, piebilstu, ka lūdzu aizkrāsot nelielu skrāpējumu), neatkarīgi vai vai lūdz piekrāsot durvis, nomainīt eļļu, vai ko citu, kas roleplay retāk vajadzīgs, nekā to disku maiņa.

Laikam tu nekad neesi bijis mehāniķis, mehāniķiem defoltā auto salabošana maksā 110$ un tad ir klāt cena ko vēlas paši uzpelnīt un par RP. Par LSAK tas ir cits jautājums, visticamāk ka gribēja uzpelnīties vēl, bet tikpat labi tā var būt, ka LSAK firma to uzdod savā cenrādī, un tur darbiniekiem nav ko iebilst.

Par Pay&Spray darba laiku, jā, varētu pagarināt, jo ir tā ka laikā no 15.00-kādiem 18.00 ir maz on tie kas var salabot, taču ir BET - jācenšas braukt tā, lai nesasistu auto, jo dzīvē jau taču tu ļoti reti izmantotu tādus pakalpojumus.

Visā visumā jā, domāju ka pie šo mehāniķu sistēmas un specifikas vajag kādam kaut vai GM uzņemties uzraudzīt tos, tā kā tas ir piemēram nelegālajai un legālajai pusei utt.

Labāk nahranizēt pay n spray, un lai pie meha visu dara. Bl* paradiet man dzivē kur jūs iebrauciet kaut kāda telpa un jums zbis bembim kapots iztaisnojas no sevis. Ja attēlojat te lomu spēli tad lai paliek servisi tikai. Sasiti bembi? atstāj servisā ej ar kājām, padzīvo bez auto. Savadāk jus neizjutīsiet un neizpratīsiet kā tas ir irl. Bet zinot ph neko tādu neieviesīs nekad so ya.

pirms 7 minūtēm , Fushion rakstīja:

Labāk nahranizēt pay n spray, un lai pie meha visu dara. Bl* paradiet man dzivē kur jūs iebrauciet kaut kāda telpa un jums zbis bembim kapots iztaisnojas no sevis. Ja attēlojat te lomu spēli tad lai paliek servisi tikai. Sasiti bembi? atstāj servisā ej ar kājām, padzīvo bez auto. Savadāk jus neizjutīsiet un neizpratīsiet kā tas ir irl. Bet zinot ph neko tādu neieviesīs nekad so ya.

Parādi man serverī cik reāli ir dabūt kādu, kas tev ātri salabos auto? Saproti? Šeit censāmies attēlot dzīvi, taču pievēršoties dažām lietām to nevar tā īsti labi izdarīt. Dzīvē luksafori strādā. Dzīvē kurš katrs nelido uz 150 km/h pa pilsētu. Amerikā spidometrā nav km/h bet mp/h, dzīvē tu nerīsi 7 kāpostus. Ir tik daudz lietas, taču ja vēlamies uzlabot to spēlēšanu, tad jāsāk ar kaut ko. Lūk tev piemērs - Pay n spray darba grafika maiņa. Man īsti nepatīk stundu lūgties un skaidroties administrācijai tikai tāpēc, ka brīdī, kad neesmu uz vietas kādam mans auto patraucējis un sadauzījis virsbūvi līdz nepazīšanai. Ar mehāniķiem var kaut ko izdomāt, bet tad ir tam jāpievēršas, ko protams uzskatu, ka nedarīs, jo paslinkos.

Esmu par šo ieteikumu,jo reāli serverī notiek fakings.Es rakstu sludinājumu,kad vaig šito ten mehu a man neviens neatbild.Admins raksta,ka 2 mehi online,neviens neatbild.Es nevaru šito ciest,2h jāgaida,kad auto salabos?

Teikšu atklāti , darba laikam nav ne vainas. Ja serverī nebūs sīki autisti a.k.a - Blocki , sitie RS Hauleri un paid useri , tad nebūs problēmu. Ārzemju serveros pay n spray strādā 24/7 , bet reti kad kāds brauc , jo cilvēki tur tiešām brauc , nevis ārdās un carDMo. P.S - Nekaitina arī mentus. Haha.

1. Pay and Spray - Es atbalstu @Fushion ierosinājumu par tā aizvēršanu vispār, jo es izveidoju servisu visu iekārtoju, pieņēmu darbiniekus utt bet tieši šī pay and Spray dēļ nebija gandrīz neviena klienta pēc kā es vienkārši tam atmetu ar roku. Un vispār daudz interesantāk būtu, ja tas sadauzītais auto tiktu atstāts servisā pēc kā mehāniķis sazinoties ar īpašnieku informē par to, ka tas ir salabots. Bet nu tas ir pārāk daudz prasīts tpc nemaz nesākšu diskusiju par to. 

2. GM attieksme - Nu ja godīgi tā ir tīra IC problēma, jo ja dzīvē tev mehs pateiks "Atvaino tagad nē" tev nebūs iespējas /report kur čalis (GM) ar komandu /fixveh uz burvju mājiena salabos tavu auto. Bet nevar nepiekrist, ka viņam vajadzēja kā servera GM iedziļināties un izrunāt radušos problēmu, nevis vienkārši pateikt to, ka on ir divi mehāniķi, principā tas ko es augstāk rakstīju par risināšanu IC bija jāizskaidro viņam. Bet nu oky pie GM attieksmes būs jāsāk piestrādāt kad atgriezīšos ierindā. 

Mans viedoklis par tevis ieteiktajiem risinājumiem: 

Darba laika maiņa: tā, kā es esmu par pay and Spray izņemšanu vispār tad arī pret darba laika maiņu esmu pret, jo reāli tad no mehiem jēgas nav un prost metam 24/7 darba laiku. 

Mehāniķa spēju izsniegšana: Par šo jau iepriekš ir diskutēts un es domāju, ka stingrāku kritēriju ieviešana par ļaunu nenāktu, attiecīgi pie tā es pats arī varētu piestrādāt, jo kāmēr esmu bez PC laiks man ir un es domāju, ka tas būs. Par pay and Spray lai izlemj @LightScribe

pirms 6 minūtēm , OwenS rakstīja:

1. Pay and Spray - Es atbalstu @Fushion ierosinājumu par tā aizvēršanu vispār, jo es izveidoju servisu visu iekārtoju, pieņēmu darbiniekus utt bet tieši šī pay and Spray dēļ nebija gandrīz neviena klienta pēc kā es vienkārši tam atmetu ar roku. Un vispār daudz interesantāk būtu, ja tas sadauzītais auto tiktu atstāts servisā pēc kā mehāniķis sazinoties ar īpašnieku informē par to, ka tas ir salabots. Bet nu tas ir pārāk daudz prasīts tpc nemaz nesākšu diskusiju par to. 

2. GM attieksme - Nu ja godīgi tā ir tīra IC problēma, jo ja dzīvē tev mehs pateiks "Atvaino tagad nē" tev nebūs iespējas /report kur čalis (GM) ar komandu /fixveh uz burvju mājiena salabos tavu auto. Bet nevar nepiekrist, ka viņam vajadzēja kā servera GM iedziļināties un izrunāt radušos problēmu, nevis vienkārši pateikt to, ka on ir divi mehāniķi, principā tas ko es augstāk rakstīju par risināšanu IC bija jāizskaidro viņam. Bet nu oky pie GM attieksmes būs jāsāk piestrādāt kad atgriezīšos ierindā. 

Darba laika maiņa: tā, kā es esmu par pay and Spray izņemšanu vispār tad arī pret darba laika maiņu esmu pret, jo reāli tad no mehiem jēgas nav un prost metam 24/7 darba laiku. 

Mehāniķa spēju izsniegšana: Par šo jau iepriekš ir diskutēts un es domāju, ka stingrāku kritēriju ieviešana par ļaunu nenāktu, attiecīgi pie tā es pats arī varētu piestrādāt, jo kāmēr esmu bez PC laiks man ir un es domāju, ka tas būs. Par pay and Spray lai izlemj @LightScribe

Ko man izdarīt, ja čalim ir 7 fps un viņš vienkārši manu mašīnu noplēš līdz braukt nespējai? Arī IC problēma? Runājot par tiem servisiem un atstāšanu un pay n spray aizvākšanu, tad atkal interesanti. Piemēram LS-RP ar to nav problēmu, jo visiem patīk uz RP situācijām labas mašīnas. Protams šeit ir atkal tādā gadījumā jāskatās ar tiem nonrperiem, kam interesē spoilers. Taču still. Tā auto atstāšana serverī ir daudz un stipri jāpārdomā, tur jāizveido 2 daļas. Mašīnas, kuras situācijas sasistas un atsevišķas, kur kādam iefreezo, kāds ar safiem 7 fps noplēš tavu auto un tāda tipa situācijas, kuras tik tiešām ir stulbi risināt ic. Man īsti nepatiktu rpot, ka esmu ienesies grāvī, ja man ienesas rs haul lageris vai vienkārši moneyrusheris, kam interese money, money, money. Tieši tāpēc uzskatu, ka Pay n Spray būtu lieta ar ko varētu kaut ko mainīt. Pašlaik ir lielas problēmas ar auto fix laikā no 16:00-22:00, jo ja pagadās labs roleplayeris-mehāniķis, tad ir ok, bet ja nē, tad jā "velak ser". Protams šis ir mans ieteikums, katram savas domas, ja kādam ir kāds īpašs piemērs kā kaut ko mainīt, droši papildinat. :)

pirms 50 minūtēm , OwenS rakstīja:

Runājot par IC problēmu šeit,tad es saprotu tevi un saprotu mehāniķus.Ja būtu tie mehāniķi tad arī nebūtu ne vainas.Saprotu,ja atver servisu tas jau ir jauns RP pasākums.Ko man darīt tādā gadijumā,ja mans auto kūp,kā nelabs un neviens netaisas labot,nav arī servisu uz kurieni aizvest.Viss jau varētu būt IC,no problem,ja būtu,kas tur strādā un labo kko.Nav jau algas tiem mehāniķiem,kas tikai dēļ plika Rp dirsu plēsīs?

pirms 1 stundas , Fushion rakstīja:

lol, nekur tāds nebūs, vismaz pagaidām. cilvēkiem tas liksies hardcore as fuck un paliks tikai tādi rpotāji. a starp lvrp rpotāju ir maz. cilvēki skries tur, kur ir viegli un vienmēr atradīsies kāds priduraks, kas atvērs vaļā serveri ar standarta owl gm. spilgti piemēri - beasts un pārējās bedres. 

pirms 8 minūtēm , RavenS rakstīja:

Redzi tu tiešām raudi par GM , tad iemet reiz konkrētu sūdzību , un nebūs te problēmas...

2.Kāpēc tāds laiks pay spray , jo ko tad darīs mūsu mehāniķi?

Es neraudu par GM. Mani neapmierina attieksme no GM puses (konkrēti minētais).

Tu vispār iedziļinājies vai tikai ar acīm pārskrēji pāri? Tu neredzi pāris paraugus, kur pat ļoti labi var redzēt, ka mehāniķiem carfix pārāk neinteresē (nerunāju par visiem)? Puse no viņiem labāk uzliek standarta spoileri, ratus, jo to vieglāk nekā roleplayot priekš kā cita. Es tik plaši aprakstiju ko darīs/dara mūsu mehāniķi, bet tu nesaprati. Pārlasi lūdzu vēlreiz un pārdomā.

Ja neapskatiji, tad lūdzu tomēr apskati, kā mūsu mehāniķi aizraujas ar durvju piekrāsošanu  http://prntscr.com/j3wwmv

Tieši tāpēc ir ieteikums mainīt to grafiku par pāris stundām garāku. Pats neuzskatu, ka vajag pilnu laiku, jo tas tiešām atņems tiem mehāniķiem, kam interesē darbu un ienākumus, taču pašreizējā situācija nebūt nav tas labākais variants.

8 minutes ago, RavenS said:

Redzi tu tiešām raudi par GM , tad iemet reiz konkrētu sūdzību , un nebūs te problēmas...

2.Kāpēc tāds laiks pay spray , jo ko tad darīs mūsu mehāniķi?

Tu sākumā izlasi visu topiku. :D

Par PnS laiku lai jau iet. Pats serverī tieku ap vakara pusi. Uz sanīša transports ātri gūst smagus vizuālos bojājumus, kas brīžiem ļoti kretinē.

Par GameMaster attieksmi Tev nebūtu jāraksta šeit, bet gan pie ziņojumi administrācijai, jo tagad neizskatās, ka tieši vēlies, lai šī situācija uzlabotos, bet gan vienkārši publiski nokaunināt personu par šo incidentu. Iespējams čubītim nebija tas labākais noskaņojums.

54 minutes ago, Millennium said:

No 15:00 - 22:00 pay'n'spray varētu nestrādāt gadījumā tikai, kad mehāniķis savā F3 parādās on-duty.

Vai tas sistēmā ir iespējams un uztaisāms?

ne tas jaskripto 

Redzēju dažus viedokļus par “ko tad darīs mehāniķi?” - to pašu, ko tagad - NEKO. Vairākas reizes jau man ienesas sānā džeks un aiztinās, bez roleplay, bez nekā. Braukāju uz servisiem, ciet. Zvanos, neatbild. Dzīvē tak tā nenotiek, ka visi servisi ciet un neatbild, ja jau pielīdzinam maksimāli dzīvei.

Pay’N’Spray jāpagarina darba laiks!

Jā... piemēram šodien mani LSAK Vietnieks jeb Vadītājs pasauc uz Interviju, pēc tam uzraksta ''man slinkums kaut ko darīt!'' Normixo, vienkārši pieteicos uz LSAK par mehāniķi, lai palīdzētu spēlētājiem ar viņu automašīnām. Bet nu kā ir tā ir.

mta-screen_2018-04-11_20-25-29.png.fb57916ff9b671aaba98513af878c407.png

Yee vajadzētu Pay'N'Spray pagarināt to laiku ;) 

Arī īslaicīgs servera uzlabojums , ka personas ar pazeminātu ( Noteiktu fps pēc jūsu domām ) Serverī nevar piekonektēties. Jo visi ar saviem lagiem braukā apkārt , ietriecas pasaka , ka lago nets un Aizver prom. Visi ar saviem sūda netiem / pc pis kopā tās mašīnas. + cilvēki ar RS haul masinam DM`o katru dienu. Kad uzraksti report , tev atvērs pēc 2h , kad spēlētājs jau vairs nav serverī. Adminiem jābūt aktīvākiem , un jābeidz , kad serverī ir 80 spēlētāji , no 6 adminiem 1 strādā , pārējie rpo , un 15 reportus viens admins neizskatīs . Un tad paiet 2-3h un pats jau esi papisies laiku, un garīgo , un vairs nevēlies spēlēt. + Iesaku katram adminam atbildēt par savējo , nevis GMasteri nevis JAILOTU , bet izmantotu savas ''GM'' spējas un iemācītu spēlētājiem šīs komandas. 

+REP

http://www.bildites.lv/a/3k2phr32#9yny9yqq

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this