Sign in to follow this  
Kappracis

Nedot pamuļķiem status!

Recommended Posts

Nedot pamuļķiem statusus, kuri grauj reputāciju un rīkojas neapdomīgi. Izstāstīšu situāciju. Sāku spēlēt Rp. Jautāju par darbiem, tad piekasījās par Nickname. Iedeva citu, attepoja mani uz Rp mācību izstabu. Uzdeva jautājumu par CS. Es pasmējos un atbildēju kāda jēga?! Mani iemeta jail. Ar iemeslu - kad būsi gatavs mācīties raksti /report. Uzrakstīju /report kā pielikumā pateicu - ejam Dayz uzkapās 1vs1 parādīšu kā jāšāuj. Sekoja bans perma.

https://failiem.lv/u/yudrg624

Priekšniek Lights, tas ir normāli?

pirms 8 minūtēm , gazmjas rakstīja:

patiess, ja negribi mācīties tad gm'am nav jārotaļājas kā ar mazu bērnu, neraudi.

Mācīties? Neraudi? Nezini lietas būtību kapēc ir topic nerunā!

pirms 9 minūtēm , Wazzyy rakstīja:

Ja šis ir īstais Kapracis, tad uzskatu, ka viņam apmācības nav vajadzīgas, bet ja nē tad ignorējat šo.

Esmu Kappa |x| tāpēc kappracis ar 2viem p. Kāpēc ignorēt?  Pret visiem jāaizturas vienādi.

Tev uzdeva normālu jautājumu, bet Tu kā pamuļķis atbildēji un viss, es savā laikā kad biju statusā bez žēlastības tādus kā Tevi banoju, man nav lieki jātēre savs laiks un jāčakarē sev prāts ar kaut kādām sabiedrības pabirām, ja nevari normāli atildēt tad pats esi vainīgs, ej pērc unbanu un nākošo reizi padomāsi ar galvu nevis ar dirsu, lai gan visticamākais Tu arī turpmāk domāsi ar dirsu.

pirms 3 minūtēm , punk rakstīja:

Tev uzdeva normālu jautājumu, bet Tu kā pamuļķis atbildēji un viss, es savā laikā kad biju statusā bez žēlastības tādus kā Tevi banoju, man nav lieki jātēre savs laiks un jāčakarē sev prāts ar kaut kādām sabiedrības pabirām, ja nevari normāli atildēt tad pats esi vainīgs, ej pērc unbanu un nākošo reizi padomāsi ar galvu nevis ar dirsu, lai gan visticamākais Tu arī turpmāk domāsi ar dirsu.

Ak vai, visu pateici? neko neaizmirsi? Tāpēc tavs laiks tik ātri beidzās, nevienam nav vajadzīgs nestabils un prātiņā dumjš staffs

pirms 13 minūtēm , Kappracis rakstīja:

Ak vai, visu pateici? neko neaizmirsi? Tāpēc tavs laiks tik ātri beidzās, nevienam nav vajadzīgs nestabils un prātiņā dumjš staffs

Izdari sabiedrībai pakalpojumu - nosveries virvē, tiešām.

Nestabils prātiņš, ko? Tu pats esi vainīgs, ka esi ticis nobanots, ja Tev administrācija pajautā tad arī pienācīgi atbildi nevis tēlo pamuļķi.

17 minutes ago, Kappracis said:

Visa pasaule pret tevi, točna vajag visiem statusu noņemt un piešķirt tev GM, vai ++Adminu 

pirms 1 minūtes , punk rakstīja:

Izdari sabiedrībai pakalpojumu - nosveries virvē, tiešām.

Nestabils prātiņš, ko? Tu pats esi vainīgs, ka esi ticis nobanots, ja Tev administrācija pajautā tad arī pienācīgi atbildi nevis tēlo pamuļķi.

EJ IZDIRSIES!!!! Bano ta bano, bet permaa mazliet neloģiski. 

pirms 2 minūtēm , Kappracis rakstīja:

EJ IZDIRSIES!!!! Bano ta bano, bet permaa mazliet neloģiski. 

un šeit mēs varam vērot sabiedrības krējumu, vīri

tak dzīve pie tā neapstājas, ja Tevi nobano spēlē, lai gan tā ir diezgan laba mācība Tev, paskaties cik labs laiks ārā ir, atver logu, izvēdini savu piepirsto istabu, izej ar čomiem ārā, pasūc aliņu, pacep gaļu, nezombē sevi pie datora.

pirms 8 minūtēm , punk rakstīja:

un šeit mēs varam vērot sabiedrības krējumu, vīri

tak dzīve pie tā neapstājas, ja Tevi nobano spēlē, lai gan tā ir diezgan laba mācība Tev, paskaties cik labs laiks ārā ir, atver logu, izvēdini savu piepirsto istabu, izej ar čomiem ārā, pasūc aliņu, pacep gaļu, nezombē sevi pie datora.

Man ir ko darīt. Pašlaik līst. Alu varu suukt kaut katru dienu ja ir vēlme.Bet tā tīri vienalga ko tu domā. 

1 hour ago, Fushion rakstīja:

Kuram kungam paspiest roku par šīs personas likvidēšanu no servera?

kurš tad cits, ja ne es ;))

ej savā dayz un rādi kurš ir ''boss''

ja tiešām vēlies atgriezties serverī tad.

https://playhard.lv/forums/forum/22-ziņojumi-administrācijai/ 

p.s. @Wazzyy tagad esmu  player ;))) xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this