Sign in to follow this  
wazijs

[MAP] Carter Park, Seville

Recommended Posts

Ā pa tām līnijām, atsevišķas līnijas nav, bet ir takā laukums ar visām līnijām, ID nezinu, bet es kkā lidojot uzgāju Las Ventura, tur vari apskatīties nosaukumu vai ID.

Bet mappings izskatās normals, biš kko vēl prasās. Es ar kādreiz kko mappoju, interjerus ar kkadus mēģināju, bet nesen biju iegājis kko pamappot, bet apnika. Turpini vēl kko uzmapot, moš ieliks serverī. :D:D

25 minutes ago, TheWyat' said:

Ā pa tām līnijām, atsevišķas līnijas nav, bet ir takā laukums ar visām līnijām, ID nezinu, bet es kkā lidojot uzgāju Las Ventura, tur vari apskatīties nosaukumu vai ID..

Bet mappings izskatās normals, biš kko vēl prasās. Es ar kādreiz kko mappoju, interjerus ar kkadus mēģināju, bet nesen biju iegājis kko pamappot, bet apnika. Turpini vēl kko uzmapot, moš ieliks serverī. :D:D

Es domāju par tādu basketbola kortu, kā pašā Seville blokā vai arī tas pats Jefferson basketball korts. Las Venturas ir korts, kas pavisam atškirās no LS

Mappings ir labs. 

Runājot par objektu, neatradu ko vēlejies, bet uz to pusi vien ir

Spoiler

8417_w.jpg

ID: 8417

E: Līnijas ir kadu gabalu augstāk par pleķi, so, ja tu viņu iemet zemē, tad paliek tikai līnijas, pieliec klat kādu rotāciju un būs labi

E2: Vēl viens variants, arī janolaiz samērā padziļi zem zemes un par pāris milimetriem jāparote uz sānu

Spoiler

17513_w.jpg

ID: 17513

1 hour ago, Ozzie said:

Mappings ir labs. 

Runājot par objektu, neatradu ko vēlejies, bet uz to pusi vien ir

Reveal hidden contents

8417_w.jpg

ID: 8417

E: Līnijas ir kadu gabalu augstāk par pleķi, so, ja tu viņu iemet zemē, tad paliek tikai līnijas, pieliec klat kādu rotāciju un būs labi

E2: Vēl viens variants, arī janolaiz samērā padziļi zem zemes un par pāris milimetriem jāparote uz sānu

Reveal hidden contents

17513_w.jpg

ID: 17513

Par pirmo objektu zināju, bet tas otrais ir normāls. Vajadzēs paspēlēties ar rotācijām.