Sign in to follow this  
Advokats

Ieteikums Auto .

Recommended Posts

Tātad cik es zinu dažiem no servera nav labi datorti ,tākā man man ir 40 - 50 fps ,bet čakarējās .

Īsāk sakot es vēlētos ieteikt ,lai jūs uzskriptotu skriptu par to ,ka kad iziet no servera spēlētāja auto pazūd ,samazinātu fps lagus + mazliet realistiskumu ,bet būs labāk ielas būs brīvākas utt ....

Es esmu pret to, tas jau sāks atgādināt samp'u, kā arī ko tu darīsi, kad ienāksi atpakaļ serverī? Mašīna būs pazudsi, vai arī noparkota pie mājas, vai arī kaut kur citur, kur tu biji viņai uzlicis /park , bet tu pats būsi kaut kur pie IGS un bez mašīnas.

8 minutes ago, Cubex said:

Sampa skripts, neēsmu drošs vai tādu var dabūt iekš MTA, par cik ko tādu neēsmu redzējis.

Šis. 

Problēma jau nav mašīnu daudzumā, bet gan skriptā pašā. Pirms kāda laika runājot, laikam, ar Kumariku uzzināju, ka tieši PlayHardā ir problēmas ar FPS dēļ vecā OwlGaming gamemode kurā visu laiku tiek bāzti iekšā jauni skripti u.t.t. Vienīgā labā lieta šajā ir tas, ka gandrīz nav bugu, jo šis skripts jau mums ir ļoti ilgi un laiku pa laikam bugi tika fixoti. Ja ieliktu jauno Owl skriptu, tad laggi drastiski samazinātos, bet atkal problēma būs ar bugiem un ja nemaldos, tad tieši tāpēc nevēlas likt iekšā jauno skriptu.

Ļoti iespējams, ka kaut kur kļūdos, jo saruna ar Kumariku, ja pareizi atceros, bija pasen un visas detaļas neatceros. 

Runājot par šo skriptu. Man personīgi viņš nepatīk, jo atņem spēlei realistiskumu. Atkal nelegālajām tas sagādātu problēmas, ja viņi vēlētos kādu auto nozagt. Tas nebūtu iespējams, jo nu ja spēlētājs ir off, tad auto arī nav. Kā arī SAMP'ā šo skriptu ielika lielā spēlētāju skaita dēļ.  

On 2018.05.10. at 4:14 PM, Cubex said:

Sampa skripts, neēsmu drošs vai tādu var dabūt iekš MTA, par cik ko tādu neēsmu redzējis.

Vienreiz iemācies "NEESMU" NEVIS "NEĒSMU", man jau acu nūjiņas atmirst to lasot.

Pret, tas būtu lieks čakars un nevajadzigi.

Domāju ka LSAK būtu rip.  Un tas neko nemainīs. Jā labi tagad diezgan daudz kur mētājās mašīnas serverī, bet toties ir lsak darbs. + var gan cirkulēt caur roleplay, gan kā vispār stāvēt. Ja tieši uz ielas nebūtu mašīnu tur realistiskuma nulle būtu. Pret

On 5/10/2018 at 16:30, Haskys rakstīja:

Šis. 

Problēma jau nav mašīnu daudzumā, bet gan skriptā pašā. Pirms kāda laika runājot, laikam, ar Kumariku uzzināju, ka tieši PlayHardā ir problēmas ar FPS dēļ vecā OwlGaming gamemode kurā visu laiku tiek bāzti iekšā jauni skripti u.t.t. Vienīgā labā lieta šajā ir tas, ka gandrīz nav bugu, jo šis skripts jau mums ir ļoti ilgi un laiku pa laikam bugi tika fixoti. Ja ieliktu jauno Owl skriptu, tad laggi drastiski samazinātos, bet atkal problēma būs ar bugiem un ja nemaldos, tad tieši tāpēc nevēlas likt iekšā jauno skriptu.

Ļoti iespējams, ka kaut kur kļūdos, jo saruna ar Kumariku, ja pareizi atceros, bija pasen un visas detaļas neatceros. 

Runājot par šo skriptu. Man personīgi viņš nepatīk, jo atņem spēlei realistiskumu. Atkal nelegālajām tas sagādātu problēmas, ja viņi vēlētos kādu auto nozagt. Tas nebūtu iespējams, jo nu ja spēlētājs ir off, tad auto arī nav. Kā arī SAMP'ā šo skriptu ielika lielā spēlētāju skaita dēļ.  

Diezvai kādam, neskaitot OWl īpašniekus ir owla gamemode. Tas pats tagadējais gm, ko lights ir pielabojis ir prost netā atrodams, citur nopērkams, bet anyway pa riņķi iet tikai kaut kāda vecā versija. Bet visticamāk ka problēma nav skriptā, jo tad lagotu arī ar mazu apjomu auto, tur tā problēma ir dziļāka.

Bet runājot par ieteikumu - pret, nevajadzīgs.