• 2
Sign in to follow this  
treyway

Problēma ar MTA.

Question

Man ir neliela problēma. Spēlējot mta, fps spēlē nokrītas līdz 15, pēc laika atkal normāli un tad atkal kritiski nokrīt. Dators ir iztīrīts no putekļiem, nomainīta termopasta, izieti testi gan diskiem gan RAM. Gta un mta ir svaigi instalēts.

15 answers to this question

Recommended Posts

• 2

Variants ir caur task manager uzlikt lielāku slodzi uz attiecīgo programmu. (Change priority or smth)

Protams aizver nevajadzīgās apakšprogrammas.

Vari meiģināt palaist CCleaner, lai iztīra kaut cik visu nevajadzīgo.

Paskaties kādi MTA settingi Tavam datoram der, jo notiek brīnumi un ar low grafiku var būt mazāk FPS, nekā ar high, utml.

Samazini draw distance un rezulūciju, ja iespējams.

Iesaku arī kādu programmu, ar ko regulē videokarti, ventilātoriņus utml, jo man bija tā pat ar to, ka nokrīt FPS, bet tā uzmanīgi, jo man vienu jauku dienu videokarte nomira, kaut arī pazīmes par mirstošu datora komponenti(videni) jau bija redzamas pirms forsēju sistēmu sekot uzstādījumiem.

Ja nu galīgi nelīdz, meiģini meklēt internetā pamācības, kur dažas tekstūras aizvieto, lai iegūtu augstāku FPS līmeni.

Tev pašam ir jāskatās kā strādā Tavs dators. Kas, ko var labāk/sliktāk pavilkt un meklēt labāko settingu setu.

Pārsvarā šie ir standarta punkti, kam var iziet cauri, bet to tekstūru maiņu var neveikt. 

• 0
1 hour ago, Wannabe Gunner said:

Variants ir caur task manager uzlikt lielāku slodzi uz attiecīgo programmu. (Change priority or smth)

Protams aizver nevajadzīgās apakšprogrammas.

Vari meiģināt palaist CCleaner, lai iztīra kaut cik visu nevajadzīgo.

Paskaties kādi MTA settingi Tavam datoram der, jo notiek brīnumi un ar low grafiku var būt mazāk FPS, nekā ar high, utml.

Samazini draw distance un rezulūciju, ja iespējams.

Iesaku arī kādu programmu, ar ko regulē videokarti, ventilātoriņus utml, jo man bija tā pat ar to, ka nokrīt FPS, bet tā uzmanīgi, jo man vienu jauku dienu videokarte nomira, kaut arī pazīmes par mirstošu datora komponenti(videni) jau bija redzamas pirms forsēju sistēmu sekot uzstādījumiem.

Ja nu galīgi nelīdz, meiģini meklēt internetā pamācības, kur dažas tekstūras aizvieto, lai iegūtu augstāku FPS līmeni.

Tev pašam ir jāskatās kā strādā Tavs dators. Kas, ko var labāk/sliktāk pavilkt un meklēt labāko settingu setu.

Pārsvarā šie ir standarta punkti, kam var iziet cauri, bet to tekstūru maiņu var neveikt. 

Visi punkti izdarīti, still nemainās.

• 0

Serveris nav pietiekami optimizēts, shaderi un lieki resursi rij performance. Pamēģini izslēgt F5 shader panelī visas opcijas un F10 settingos pārliecinies, ka vairākums opciju ir atslēgtas (shaderi).

Nelielu lomu spēlē arī audio streamings, blur, realistiskas debesis

• 0
3 hours ago, pappi said:

Visi punkti izdarīti, still nemainās.

Tu pēc skaņas nedzirdi kā dators reaģē?

Piemēram, spēlē, viss iet kā vajag un pēkšņi dators apklust un sāk lagot. Tādā gadijumā ir bojāta kāda komponente, jeb mirst.

Kā Tev ar citām spēlēm? Kaut kas līdzīgs?

• 0
3 minutes ago, Wannabe Gunner said:

Tu pēc skaņas nedzirdi kā dators reaģē?

Piemēram, spēlē, viss iet kā vajag un pēkšņi dators apklust un sāk lagot. Tādā gadijumā ir bojāta kāda komponente, jeb mirst.

Kā Tev ar citām spēlēm? Kaut kas līdzīgs?

Nē, pārējās spēles iet gludi. PUBG, GO un GTA V bez aizķeršanās ripo. Skaņas dīvainas nav, esmu uzlicis videokartei, lai ventilatori griežas nepārtraukti. Temperatūras arī nav augstas - pie slodzes maksimums ~45 grādi.

• 0
1 minute ago, pappi said:

Nē, pārējās spēles iet gludi. PUBG, GO un GTA V bez aizķeršanās ripo. Skaņas dīvainas nav, esmu uzlicis videokartei, lai ventilatori griežas nepārtraukti. Temperatūras arī nav augstas - pie slodzes maksimums ~45 grādi.

Iedomājies par dynamic light, smoke izslēgšanu?

• 0
1 minute ago, Wannabe Gunner said:

Iedomājies par dynamic light, smoke izslēgšanu?

Ir jau izdarīts.

• 0
Just now, Wannabe Gunner said:

Citi serveri lago? Nu.. NFS, FFS, PUBG? Ja nē, tad kaut kas ir serverī, kas velk nost FPS.

Nē. Tik kritiski krīt fps, kad pazūd vēlme spēlēt.

• 0
6 minutes ago, Deffender said:

Nu tā ir gamemode vaina, neko neizmainīsi, @Haskys jau kaut kādā postā minēja sīkāk. Visa vaina slēpljas owlgaming gm. 

Tagadējais GM, kas mums ir, esot vecs.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this