Jump to content

a

Sign in to follow this  
nuxy

Blueberry Mob

Recommended Posts

@Coldplay @GHOS šī frakcija pagaidām tiks rpota iedzīvotāju stāstos, kamēr IG tiks atrasti sakarīgi biedri, vēlāk kad lūgšu, lūdzu pārliekat uz nelegālo frakciju topika sadaļu. 

Ja ir kādam vēlme rpot jau uzreiz, nenākot IC, tā ir jūsu pašu izvēle, bet pirmos rperus kā pamatsastāvu es paņemšu OOC ceļā. 

Tt6LPRO.jpg

hmm,izskatās cerīgi,mani atlaida no pd,var atnākt paerpot,cerams nav solo rp,bet redzēju kkadu lincolnu ar traktoru un kkadiem,bet nezinu,vai tie ir tavējie,anyway,ja var vēl nākt ooc pasaki,atnākšu paerpot kamēr šis (tu) playhardietis nav kļuvis par trolli,kā daži labi un nopīpējis visu serveri,ja šaubies par manām laukmena roleplay prasmēm,biju vadijis redneck,viss štokos.

1 minute ago, Brxnks said:

hmm,izskatās cerīgi,mani atlaida no pd,var atnākt paerpot,cerams nav solo rp,bet redzēju kkadu lincolnu ar traktoru un kkadiem,bet nezinu,vai tie ir tavējie,anyway,ja var vēl nākt ooc pasaki,atnākšu paerpot kamēr šis (tu) playhardietis nav kļuvis par trolli,kā daži labi un nopīpējis visu serveri,ja šaubies par manām laukmena roleplay prasmēm,biju vadijis redneck,viss štokos.

pēc taviem gājieniem neizskaties īpaši ''stabils'', šur tur esmu tevi redzējis... tāpēc droši nāc, bet tikai un vienīgi IC ceļā, nekādus MG gadījumus, un ja redzēšu troll, tad tev plāni klāsies, draudziņ. 

Just now, Ben_Doyle said:

pēc taviem gājieniem neizskaties īpaši ''stabils'', šur tur esmu tevi redzējis... tāpēc droši nāc, bet tikai un vienīgi IC ceļā, nekādus MG gadījumus, un ja redzēšu troll, tad tev plāni klāsies, draudziņ. 

es nemāku trollot,bet viss safe

Pagaidām viss šis tiks atlikts uz kādu citu laiku visticamāk, serverī ir daudz un dažādu frakciju, tāpēc neredzu iemeslu turpināt veidot šo, ļoti ieinteresēja jaunā @Coldplay frakcija. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this