eSporta festivāls HyperTown


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Šī gada 26-27.maijā Ķīpsalas izstāžu halle norisināsies HyperTown Riga EXPO, kas ir urbānas kultūras un eSporta festivāls visai ģimenei! Šīs izstādes ietvaros sev tīkamo varēs atrast ikviens apmeklētājs. Festivālā tiks pārstāvētas vairākas mūsdienīgas un aktuālas tēmas, kas ir tuvas gan jauniešiem, gan gados vecākiem cilvēkiem.

Pasākuma galvenie notikumi būs:

Baltijas eSporta Līgas CS:GO un League of Legends lielie fināli!

To ietvaros četras labākās Baltijas komandas abās disciplīnās uz lielās eSporta skatuves sacentīsies par Baltijas labākas komandas titulu un kopējo balvu fondu €7050 vērtībā! Latviju šajās sacensībās kopumā pārstāvēs 3 komandas - CS:GO disciplīnā tie būs SkinLordz puiši, savukārt League of Legends ietvaros sarkanbaltsarkano reprezentēs Falcon E-sports un Imantas 5!

Bez mūsu puišiem, līgas fināliem arī kvalificējušās tādas CS:GO komandas kā WASD Sports (Igaunija), 1337THUANIA (Lietvua) un WORTEX (Igaunija). Savukārt League of Legends disciplīnā vēl uz skatuves redzēsi divas Lietuvas komandas - Iron Wolves un Žalgiris!

Īpašu pasākuma atmosfēru nodrošināsim ar iespaidīgu gaismu šovu, milzīgiem ekrāniem un vairāk kā 1500 vietām tribīnēs! Aicinam visus klātienē atbalstīt savējos ar ovācijām hokeja fanu līmenī! Padarīsim šo mirkli par ko neaizmirstamu!

Cosplay show

Cosplay ir tērpu un skatuves māksla, kuras dalībnieki paši rada tērpus un pārģērbjas par filmu, grāmatu vai videospēļu varoņiem, kā arī atdarina kādu ainu no šī tēla virtuālās dzīves. Dalībnieki var uzstāties gan individuāli gan grupās. Priekšnesumu parasti izvērtē profesionāla žūrija. Tiek vērtēts gan pats priekšnesums gan arī tērpa sarežģītība un kvalitāte.

Festivāla dalībnieki pārstāvēs vairākas valstis (Latvija, Igaunija, Lietuva, Krievija, Ukraina) un kopā sagaidam vairāk kā 70 priekšnesumus. Žūrijas locekļi būs pasaulslaveni Cosplay tērpu mākslinieki, šī žanra pasaules čempioni un spēļu gigantu Blizzard, Riot Games reklāmu sejas - Kinpatsu (Dienvidāfrika), Shappi (Polija), Narga un Aoki (abi Krievija).

Graffiti Jam

Mūsdienās par grafiti dēvē vienu no ielu mākslas žanriem, ko tehniski dažādos stilos izpilda ar markeru vai/un krāsas aerosolu. Atsevišķi, mākslinieku veidotie grafiti jau ir pieskaitāmi modernās mākslas paraugiem. Latvijā par tādiem uzskatāmi darbi "Saule, Pērkons, Daugava", ko veidojuši ielu mākslinieki Kiwie un Rudens Stencil festivāla "Blank Canvas" laikā, popularizējot ielu mākslas un grafiti kultūru, kā arī vēlviens Rudens Stencil darbs Sarkandaugavā Priežu ielā - “Sarkanā”.

Festivāla laikā apmeklētaju acu priekšā tiks radīti darbi uz 32 metrus garas sienas 8 mākslinieku izpildījumā. Tēma - spēles un spēļu kultūra. Visu dienu kopā ar māksliniekiem būs arī vairāki DJ un beatbox kultūras pārstāvji, kas radīs pareizo atmosfēru un muzikālo pavadījumu, lai taptu galvu reibinoša māksla. Darbu vērtēšana tiks uzticēta pašiem māksliniekiem un arī Jums - festivāla apmeklētājiem!

Tehnoloģiju izstāde

Nav noslēpums, ka pasauli ir pārņēmušas tehnoloģijas un it īpaši pēdējos gados tās ir sasniegušas ģeometrisku progresiju savā izaugsmē. Ja esi vēlējies izbaudīt pilnu virtuālās realitātes pieredzi, kontrolēt un pat uzbūvēt robotu, pamēģināt savu mīļāko videospēli uz neprātīgi jaudīga datora ar augstāko izšķirtspēju, vadīt sacīkšu dronu, kas traucas ar ātrumu 120 km/h, piedalīties lasertag spēlē vai izmēģināt ar hidrauliku aprīkotu drifta un rallija simulatoru nesoties ar 90 km/h slavenajā Biķernieku trases Raganas katla līkumā, tad to noteikti varēs paveikt HyperTown Riga. Un tas viss par biļetes cenu! Nekur un nekad Latvijā vēl nav bijusi dota šāda unikāla iespēja izbaudīt tik daudz virtuālās atrakcijas vienkop par šādu cenu!

YouTube un GameDev konference + Open GameJam

Mēs visi ikdienā lietojam YouTube platformu, lai klausītos mūziku, skatītos smieklīgus kaķu video vai cilvēku radītu video saturu. HyperTown Riga divās dienās pulcēs Latvijas populārākos un veiksmīgākos YouTube satura veidotājus, kas pastāstīs ne tikai kā viņiem izdevās sasniegt panākumus video satura izveidē bet arī to padarīt par savu pamatdarbu.

Un papildus šim mēs aizskarsim arī vienu no ienesīgākajām un augošāko industriju visā pasaulē - spēļu izstrādi. Vieslektori no ārzemju spēļu izstrādātāju kompānijām un pašmāju speciālisti pastāstīs un arī parādīs kas ir kas. Un tas nav viss! Festivāla ietvaros Tu varēsi pieteikt arī sevi dalībai Game Jam jeb spēļu izstrādes maratonā, kas ilgs abas dienas un notiks komandās pa 5 cilvēkiem. Šajā īsajā periodā varbūt Tev pat izdosies radīt savu pirmo spēli un atklāt sevī apslēptu talantu. Viss, kas ir nepieciešams - tikai vēlēšanās. Ja viņiem tas ir izdevies, tad varbūt arī Tu to vari?

Ja esi izlasījis tik tālu un vēl aizvien neesi atradis sev sirdij tīkamu izklaidi, tad zemāk būs uzskaitījums ar lietām, ko varēsi ieraudzīt un izmēģināt festivāla ietvaros.

 • Sacīkšu dronu paraugdemonstrejumi
 • Skateboard un BMX paraugdemonstrējumi uz Monster mini-rampas
 • Robotu cīņas un robotu futbols
 • Lāzertag spēļu arēna, Airsoft šautuve
 • Galda spēļu zona
 • Simulatoru zona
 • Radio vadāmie modeļi
 • Fantāziju taverna jeb slavenās spēles Dungeons and dragons profesionālu Game Master vadībā
 • Mini-turnīri uz XBox, PlayStation un Nintendo konsolēm
 • Retro konsoles un Retro datori
 • Tradicionālas sporta aktivitātes un jauni sporta veidi
 • Ballīte un dejas ar DJ Jad Gib sestdienas vakarā

Tāpat arī aicinam cilvēkus sniegt palīdzīgu roku mums un pieteikties brīvprātīgo darbam šī pasākuma ietvaros! To izdarīt vari ŠEIT! Doma pavisam vienkārša - vienu dienu Tu sniedz savu palīdzīgo roku mums šī pasākuma veiksmīgā realizācijā, otru - par velti nāc izbaudīt pasākumu pats!

Festivāla lieldraugi - Lattelecom, Samsung, MSI, HP Omen un GOEXANIMO! Biļetes vari iegādāties bilesuserviss.lv kasēs! Vairāk informācijas vari iegūt apmeklējot mājaslapu www.hypertown.pro vai arī HyperTown facebook un twitter sociālajos tīklos!

<Par cik esam populārs community, tad palūdza, lai izvietoju reklāmiņu arī pie mums, jo varbūt kāds vēl nezin par ko šādu>

Link to comment
Share on other sites

 • Kiwix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share