Jump to content

a

Danniks

Aye no Dannika

Recommended Posts

Sasveicināšanās anketa:

Vārds Uzvārds: Daniels (emo)
Vecums: 14
Vieta no kuras nāc: Saldus<3
Nodarbošanās: Žēl bet Skola:(
Hobijs: Sports (hokejs, futbols, basketbols un boksiņš) - Karoč ball is life :) - patīk ar draugiem PC pazipāt!
Brīvā laika pavadīšana: Treniņi kā jau augstāk minēju nodarbojos ar daudz ko, bet tā eju arī laukā ar draugiem moš padarām kautko netā :D, arī braucu uz citām pilsētām kā jau parasti cilvēki ne? :D patīk braukāt arī ar BMX or Skūteriem pa rampā lēkāt! (if you now what i meen :D ) tā jā ja nu ko grib sarunāt ar man droš fouruma pm :D (angel)
Vēlmes PLAYHARD projektā: Kā pats piestrādāt pie sava Rp kā arī tiekties augstāk varbūt tikt uz Gm'eru palīdzēt citiem un jā! Novēlu visiem to labāko it īpaši mūsu adminiem!(angel)
Vēlējums PLAYHARD projektam: Atīstīties, iegūldīt daudz darbu un kļūt populārākiem! (neko jau neteikšu par to otru serveri pat vārdu aizmirsu, jo riebjas teikt) :D 
Kur uzzināji par mūsu projektu?: Nu kā draugi kas spēlē MTA, bet no viena cilvēk visvairāk un viņš mani pierunāja, Mans brālēns jeb fourumā @Olbiss

Novēlu visiem to labāko un nepametat PlayHard :D !

"Brīva laikā pavadīšana - Eju arī laukā ar draugiem moš padaram kaut ko netā" .. Vecīt, kādu kraku esi sapīpējies, iesaki man arī, ja Tev govis lidoja pa māju, iesaki man dīleru pm, un arī mazekaulam arī... 
Sveiks emo, patīk vēnas šņikāt? Esi domājis kaut ko sev citu nošķilt? 

pirms 2 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

"Brīva laikā pavadīšana - Eju arī laukā ar draugiem moš padaram kaut ko netā" .. Vecīt, kādu kraku esi sapīpējies, iesaki man arī, ja Tev govis lidoja pa māju, iesaki man dīleru pm, un arī mazekaulam arī... 
Sveiks emo, patīk vēnas šņikāt? Esi domājis kaut ko sev citu nošķilt? 

:D Tu nu gan māk jokot !

pirms 3 minūtēm , milkhouse` rakstīja:

Paldies par komplimentu, nevelies pievienoties Playharda orķestrim ? 

OK :D kur jāpierakstās ? 

pirms 29 minūtēm , HAH rakstīja:

Yo, piekāp arī CS serverī. gl

Var jau ! :D Gan patīk šaut gan māku !!!!! :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.