Jump to content

a

Middnes

[Supporter]Vortex.

Recommended Posts

dayz-logo.png

Pieteikumu vari rakstīt, ja ir izpildītas šādas prasības:
Esi sasniedzis/sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu! (Ar izņēmumiem)
+
Forumā esi reģistrējies vismaz mēnesi! +
Tev ir vismaz 30 sakarīgi posti! +
Aktīvu brīdinājumu punktu ir mazāk nekā 2! -

Vārds: Dairis
Dayz Niks: Vortex
Vecums: 17
Links uz sasveicināšanos: N/A
Pieredze kā šāda veida moderatoram/administratoram/supporteram: Pirms pāris mēnešiem biju admins/supporteris digni**
Motivācijas vēstule(vismaz 10-15 paplašināti teikumi):
Spēlējot MTA:DayZ, manīju, , kas spētu palīdzēt spēlētājiem, kas nonākuši neveiklā situācijā, tāpēc nolēmu izmēģināt savu piederību šim amatam un uzrakstīt pieteikumu uz Supporter amatu. Kā jau minēju iepriekš, pieredze MTA:DayZ jomā man ir normala, tāpēc mēģināšu palīdzēt spēlētajiem, iepsējams, kodolīgajiem jautājumiem par un ap DayZ, esmu pildījis Supportera pienākumus, tāpēc zinu, kas man ir un kas man nav jādara. Vēlos iegūt Supporter amatu tieši šeit,lai palīdzētu cilvēkiem.Ar cieņu centišos palīdzēt spēlētajiem ar neaprašanām vai kādām problēmām.

Pret, kautgan tevi apmāciju ar dayz no saknēm.. Tu gan labāks esi rp nekā dayz tu no paneļa sajēdz 0.099% 

Labots - Pandons

Viennozīmīgi pret, serverī visu laiku ( atvainojos par izteicieniem ) dirsies, dzeni huiņu un tēlo baigi gudro.

Un ko tu tur dirs, tev pat 13 gadi nav, un links uz sasveicināšanos arī nav..

Nocieties vēl kādus 2-3 gadus, un tikai tad raksti pieteikumu.

27 minutes ago, Herkulīs said:

Viennozīmīgi pret, serverī visu laiku ( atvainojos par izteicieniem ) dirsies, dzeni huiņu un tēlo baigi gudro.

Un ko tu tur dirs, tev pat 13 gadi nav, un links uz sasveicināšanos arī nav..

Nocieties vēl kādus 2-3 gadus, un tikai tad raksti pieteikumu.

Tiešam nerunāsim par tavu līmeni,kas tiešam ir zems.Piedod vecīt ,bet nejau es rakstu WPP,kad salauzis citiem galvas or smth.Runājot par gadiem man tiešam tev nebūtu jaatskaitās ,cik man būtu,plus nebūsi no tiem,kas liegs man rakstīt pieteikumu ,jo manās acīs esi nulle.

Runājot par sasveicināšanos kungs man viņā ir,vienkārši viens acc tikka dzēsts ārā ,jo aizmirsu paroli pirms gandriz puss gada.Vispār nesapratu vienu laiku kā tevi paņema atpakaļ ?Vienkārši ,kad tevi izmeta nodirsi playhardu dignitija komunā,kad ar savu weedley vel spēlēji.

2 hours ago, Vortex said:

Tiešam nerunāsim par tavu līmeni,kas tiešam ir zems.Piedod vecīt ,bet nejau es rakstu WPP,kad salauzis citiem galvas or smth.Runājot par gadiem man tiešam tev nebūtu jaatskaitās ,cik man būtu,plus nebūsi no tiem,kas liegs man rakstīt pieteikumu ,jo manās acīs esi nulle.

Runājot par sasveicināšanos kungs man viņā ir,vienkārši viens acc tikka dzēsts ārā ,jo aizmirsu paroli pirms gandriz puss gada.Vispār nesapratu vienu laiku kā tevi paņema atpakaļ ?Vienkārši ,kad tevi izmeta nodirsi playhardu dignitija komunā,kad ar savu weedley vel spēlēji.

Bet tu čatā pats lamājies un piesakies par supp, atceros mani vai herkuli nosauci par suku vai kas tur bija, tiešām neminos bet lai vai kā tu esi rupjš čatā un vel pats atbildi uz savu pieteikumu.. Tak tu domā ka tevi pieņems? Ja pieņems es būšu totāli izbrīnīts.. Jo zinot tevi var notikt jebkas kas nav uz labo pusi.. I deru kad uzrakstiji pieteikumu uzreiz teici tefelim lai ieliek rec, esmu bijis dc ar tevīm, teici iedosi rec iedošu 50 k roleplay, kad pieteicies tur kautkādā herņā...

Labots - Pandons

9 hours ago, Vortex said:

Iet runa par stausu, nevis par ziņām WPP, tu nenocieties ,ka Herkules pateica taisnību, tu uzreiz meties atbildēt. Pierādiji sevi....Gl

pirms 13 stundām , Vortex rakstīja:

lmao, kāds tur sakars ar whatsapp īsziņām? plus, tu nedrīksti atbildēt savos pieteikumos, ja tu to nezināji...

Un lūk ir bilde/pierādījums ka tev nav 17 gadi..

Tas sīkais pa kreisi ar betmenu tērpu :D

Labots - Herkulīs

10 minutes ago, Herkulīs said:

lmao, kāds tur sakars ar whatsapp īsziņām? plus, tu nedrīksti atbildēt savos pieteikumos, ja tu to nezināji...

suudziiba1.png.e420e1cab84975e443348f8c35b1fef5.png

Atsuti man lūdzu noteikumu,kur ir redzams,kad nevar postot savā pieteikumā!

Otrs ,cik zinu par citu image post liek perm ban,paldies.

P.S veca kudi bilde,nepiss.

11 hours ago, Pandons said:

Bet tu čatā pats lamājies un piesakies par supp, atceros mani vai herkuli nosauci par suku vai kas tur bija, tiešām neminos bet lai vai kā tu esi rupjš čatā un vel pats atbildi uz savu pieteikumu.. Tak tu domā ka tevi pieņems? Ja pieņems es būšu totāli izbrīnīts.. Jo zinot tevi var notikt jebkas kas nav uz labo pusi.. I deru kad uzrakstiji pieteikumu uzreiz teici tefelim lai ieliek rec, esmu bijis dc ar tevīm, teici iedosi rec iedošu 50 k roleplay, kad pieteicies tur kautkādā herņā...

Ammm...Kad esmu tev solijis DC 50k par REC?Ja es pat DC neizmantoju :D .Un runājot par tefteli viņš man sākumā ielika PRET un tad mainija domas.

13 minutes ago, Herkulīs said:

suudziiba1.png.e420e1cab84975e443348f8c35b1fef5.png

Eeeee vecit, ziņas nelasi? Izņem bildi, patreiz pārkāp privātuma noteikumus, pret cilvēkiem iekš tās.

pirms 8 minūtēm , Vortex rakstīja:

Atsuti man lūdzu noteikumu,kur ir redzams,kad nevar postot savā pieteikumā!

Otrs ,cik zinu par citu image post liek perm ban,paldies.

P.S veca kudi bilde,nepiss.

Kārtējie attaisnojumi.

Šas tev warning point par double post būs :D

Guest
This topic is now closed to further replies.