Jump to content

a


Sign in to follow this  
Kiwix

Paļīgo 2018

Recommended Posts

PLAYHARD kolektīvs sveic Jūs šajos vasaras saulgriežu svētkos. Neskatoties uz to, ka saulgrieži svinami dažas dienas pirms 23. jūnija, īstā paļīgošana notiks šodien. Nolīgojat lustīgi līdz pat Jāņu dienas rītam, sadzeraties alu kārtīgi, pilnu vēderu ar šašliku sastumjiet, kā arī to papardes ziedu naktī atrodat. 

Līgo nakts jau daudzus gadus,
Diktē noteikumus savus:
Alus kausus pilnus liet,
Papardīti meklēt iet,
Kurš tās ziedu atradīs,
Mīlas nakti izbaudīs!

Līgojam prātīgi! Ar uguns lietām nejokojam un prātīgi lecam pāri ugunskuram, jo mums Jūs esat vajadzīgi, lai projekts dzīvotu vēl ilgi un ilgi. Kā arī dzērumā pie stūres nesēžamies!

Priecīgus svētkus!

Untitled-1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priecīgus visiem Līgo svētkus, lai jums labs šis vakars, esiet uzmanīgi un atcerieties lai arī cik maz jūs dzertu pie stūres labāk nevajadzētu sēsties! Veiksmi un vēlreiz lai priecīgi jums šie svētki :)(beer)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un pie reizes neaizmirstam apsveikt Mūsu Playhard BanTeam biedru @JaaniS svētkos, tomērt kā ne kā viņš ir Jāņa bērns un šodien pacels par godu viņam alus glāzi un pateiksim "Sveiciens vārda dienā, Jāni"un katrs kaut ko vēl var pateikt labu. Kā ne kā, Jānis ir daļā no Playharda komandas, kā arī mans kolēģis. Lai arī podus ir sagāzis agrāk, tomērt Jānis paliek Jānis. :D Sveiciens Jāni!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×