Sign in to follow this  
Kiwix

Jāņi #2

Papardes zieds  

87 lietotāji ir nobalsojuši

1. 1. Vai atradi papardes ziedu svētkos?

• Jā!
      11
    • Jā, pat vairākas reizes
      18
    • 30
    • Kas ir papardes zieds?
      7
    • Bija kaut kādi svētki?!
      21

Recommended Posts

Varat smieties, varat nodirst mani, bet es vēl līdz šim neesmu meklējis papardes ziedu, bet, protams, es zinu, ko tas nozīme, lai tādi pacani, kā Herkules un vēl čačo gangs nesāk vēl *Cenzēts* augumā, kad būdams savos gados nezinātu. :D  Agrāk domaju, ka vajaga tik ļoti, ka pat matus plēsu no galvas laukā, bet es tagad paskatoties cik gados jau pūle štoku un sprauž makstī savus vēl nedzimušos daiktos gribās paplātīt rokas un paklusēt . :D:D Iespējams drīz pat ne tik drīz mātes jau būs no 10 gadu vecuma. 
Kamēr citi jaunie kungi pa stūriem ar savu tiny pimpjgalviņu pišās, tikmēr es savā darzā pie ugunskura uz divam riepām sēdēju un dzēru alu, es laikam skaitos vēl bērns, ne? 

21 hours ago, milkhouse` said:

Varat smieties, varat nodirst mani, bet es vēl līdz šim neesmu meklējis papardes ziedu, bet, protams, es zinu, ko tas nozīme, lai tādi pacani, kā Herkules un vēl čačo gangs nesāk vēl *Cenzēts* augumā, kad būdams savos gados nezinātu. :D  Agrāk domaju, ka vajaga tik ļoti, ka pat matus plēsu no galvas laukā, bet es tagad paskatoties cik gados jau pūle štoku un sprauž makstī savus vēl nedzimušos daiktos gribās paplātīt rokas un paklusēt . :D:D Iespējams drīz pat ne tik drīz mātes jau būs no 10 gadu vecuma. 
Kamēr citi jaunie kungi pa stūriem ar savu tiny pimpjgalviņu pišās, tikmēr es savā darzā pie ugunskura uz divam riepām sēdēju un dzēru alu, es laikam skaitos vēl bērns, ne? 

Cik gados skaitas kartīgs daikts?

Nemeklēju, nav vajadzība.

59 minutes ago, Wazzyy said:

Cik gados skaitas kartīgs daikts?

Nemeklēju, nav vajadzība.

*Cenzēts* padomā pats, iedomājies 10 gadīgts čuvaks pateiks, ka nopisās, tur tak nekā nav un vecenei arī nav nekā. 

21 minutes ago, milkhouse` said:

*Cenzēts* padomā pats, iedomājies 10 gadīgts čuvaks pateiks, ka nopisās, tur tak nekā nav un vecenei arī nav nekā. 

Neesmu dzirdējis, ka 10 gadīgie pišās. Es saprotu no 16 var jau kaut ko mēģināt, bet ja ir tiešām kā tu sako no 10, tad... :D

9 hours ago, Wazzyy said:

Labi, ka staigājot labi jūtās.

Un ko es Tev teicu vecīt, rekur, piemērs no 10 gadnieces, labi, ka nekļuva par māti, tad Tu saprastu par ko es bazarēju in 2k18 ! :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this