Jump to content

a

LightScribe

Nedaudz par nākotnes plāniem

Nākotnes plāni  

111 lietotāji ir nobalsojuši

1. 1. Piesaista jaunā mājas lapa?

• Vienalga par web, spēlēju tikai serveros
  2. 2. MTA:RP STATU RR?

3. 3. Vai ir nepieciešama IG lapa?

Recommended Posts

JAUNA LAPA?

Tuvākajā laikā ir gaidāma jauna mājas lapa, noteikti jautājums, kāpēc? Viens no lielākajiem iemesliem ir tāds, ka pašreizējā lapa nav interaktīva un diezgan nēerts izvietojums, priekš nestatiskām lapām, tieši tāpēc nākamā mājas lapa vairs nebūs landing tipa lapa.

Lielākā izmaiņa būs tā, ka tiks izmantots Laravel framework, kas atvieglos man ļoti daudz darba, izstrādājot lapu. Pašlaik netiek izmantots neviens backend framework un kods ir diezgan novecojis, jo kad es sāku ar visu šo ņemties, nezināju tik daudz par programmēšanu kā arī tas jau bija pirms vairākiem gadiem, kad viss nebija tik ļoti attīstījies kā tas ir tagad.

Pēdējās aktivitātes - tā būs pavisam jauna fīča, kura uzrādīs pēdējās aktivitātes portālā kā, piemēram, izveidots jauns topiks, posts, video, attēls, kāds piereģistrējies, saņēmis medaļu un tādi sīkumi. Forša lieta tajā visā, ka nevajadzēs refreshot lapu, ja parādīsies kāda jauna aktivitāte tā uzreiz parādīsies visiem lietotājiem, kuri atrodas sākumlapā.

Multivides sadaļa - pašlaik tāda jau ir, bet tā būs uzlabota. Video varēs iedalīt pa kategorijām, sānā būs nejauši video, uzlabota komentāru sistēma ar smaidiņiem un foršu teksta redaktoru, līdzīgu kāds ir forumā. Šīs pašas izmaiņas attiecas arī uz attēlu sadaļu, tikai tur attēli automātiski nonāks mājas lapā no dažādām instagram lapām, kā arī paši lietotāji beidzot varēs pievienot attēlus.

Būs vēl pāris radikālas izmaiņas, par kurām pašlaik nerunāšu un lai tās paliek noslēpumā līdz lapa tiks pabeigta.

Lapa pašlaik izskatās šādi uzkodēta un tā nav gala versija, ļoti daudz kas tur var mainīties. Ja ir kādi ieteikumi tad droši varat tos izteikt, izvērtēšu katru ieteikumu.

Btw lapu var arī apskatīties live šeit - https://playhard.lv/new-ph-web/

thumbnail.png

PAR MTA ROLEPLAY

Lielas izmaiņas? Visticamākais, ka nē. Jautājums ir vai esat par statu RR? No daudziem esmu saņēmis šo ieteikumu ar iemeslu, ka vairs nav interesanti spēlēt, jo viss jau ir. Pats uz šo skatos skeptiski, bet varbūt ir vērts nolikt savus aizspriedumus malā un izdarīt, to ko vēlas lielāka daļa spēlētāju? Nobalso aptaujā, ko Tu par to domā.

JAUNI SERVERI?

Būs viens jauns spēļu serveris, iespējams, ka pat divi. Kādi? Tas, lai pašlaik paliek intrigai, bet viens no viņiem jau pat pašlaik darbojas.

PAR SOC. TĪKLIEM

Vai Tu sekotu mums IG (instagram) lapai? Ja tur tiktu regulāri likts content, piemēram, reizi dienā vai retākais reizi divās dienās. Content varētu būt memes par spēlēm un par mums pašiem.

Tas pats attiecas arī uz mūsu youtube kanālu. Ko Tu vēlētos redzēt tur? Dažāda veida pamācības par spēlēm, strīmus vai ko citu?

Tas pagaidām arī viss no manas puses, iespējams, ka Kiwix vēl ir izdomājis kaut ko jaunu, bet stipri šaubos :D 

Neaizmirsti, nospiest like, ja Tev patīk mans domu gājiens par nākotnes plāniem vai vismaz novērtē manu 15 min ieguldīto darbu šajā topikā :D  Noteikti esmu vēl kaut ko piemirsis, bet pašu galveno esmu pateicis.

Statu restarts ir bezjēdzīgs, tikai tāpēc ka nonāks pie tās pašas situācijas, kas tagad. Visiem dahuja naudas un mašīnas. Labāk jāsakārto ekonomika, jaizdzēš neaktīvie auto, mājokļi, frakcijas, lai statu rr nebūtu vispār jātaisa.

Par statu restartu šobrīd nevajadzētu uztraukties.Tagad, manuprāt, svarīgak ir pievērsties jaunu sistēmu izstrādāšanai (privātas org.;nelegālas org.;valdības u.c.), lai septembrī, kad atkal serveris uzplauks mēs visus spēlētājus varētu sagaidīt ar gatavu serveri kvalitatīvas lomuspēles atveidošanai.Kā arī derētu papurināt administrāciju, lai saprastu kurš vispār vēl vēlas ieguldīt savu laiku un enerģiju servera attīstībā.

IG būtu nice, pats brīžam izveidotu kādu meme un runājot par video pamācībām es jau kuro reizi sevi piedāvāju šim projektam, tikai kaut kā neviens negrib neko bīdīt uz priekšu.

Personīgi es domāju, ka statu restarts būtu nepieciešams. - Jā, varbūt tas nonāks pie tās pašas situācijas kas notiek pašlaik, bet tagad padomājot. A kāds tolks cilvēkiem turpināt spēlēt, ja viņiem viss ir, kruti čipota mašīna, kruta māja, garāžā, darbs un tad viss kas viņam atliek - braukāšana pa Los Santos ielām, tupa vizināšanās, kas galu galā novedīs pie tā, ka cilvēkam viss būs, naudu nebūs kur tērēt, līdz ar to viss safermosies no organizācijas kurā tas dotais cilvēks atrodās un viņš vienkārši aizies no organizācijas un tā sekos ar lielāko daļu no spēlētājiem, līdz nebūs cilvēku kas piesakās uz organizāciju, lai tiktu atveidots vismaz kaut kāds roleplay serverī. Un tā tas nonāks līdz tam, ka adminstrātors klups virsū tam frakcijas līderim, kādēļ nekas nenotiek un kādēļ nav darbinieku viņa frakcijā. Spilgts piemērs - LSGD un LSB nav kas tur strādā, jo ir liels rp jāatveido un jo ir tāda frakcijā kā LSPD kurā ir pie 18 darbiniekiem. Katrai frakcijai vajadzētu noteikt maksimālo darbinieku skaitu. Respektīvi, tajā frakcijā kur vismazāk darbinieku un grūti tos dabūt, maksimālā darbinieka skaitu palielināt lielāku, nekā citos mazāk pieprasītos.

Biju runājis arī par šo ar LightScribe - Kur pateica tam visam risinājumu - lai tas cilvēks caur ucp izdzēš charu un būs statu RR. Bet padomājot, arī tad nebūs motivācijas, jo tu redzēsi, ka visiem viss jau ir. Šādā situācijā serverī ar īpašumiem ir grūti. Cilvēks grib piemēram konkrētā vietā to garāžu, kura ir jau aizņemta, bet tas garāžas īpašnieks nepārdot, jo redz viņam tur labi.

Un arī pēc statu RR frakciju līderiem nevajadzētu būt iepriekšējiem, arī frakcijās būtu viss no jauna, ļaut citiem kaut ko darīt. Tie kuri teiks, ka "tie citi nevada tik labi kā pieredzējušie" atslēgvārds - pieredzējušie - tieši tie, kuri arī bija zaļi gurķi un nemācēja vadīt, bet viņiem tika dota iespēja vadīt lai gūtu pieredzi. Jaunie frakcijas līderi tikai fermo? Viņi arī fermos, ja adminstrātori regulāri neuzraudzīs frakcijas. Regulāri netiks doti norādijumi, ko pati adminstrācija redz, kas būtu nepieciešams viņiem un vispār roleplay attīstībai.

E: Statu RR būtu nepieciešams tik ilgi, līdz roleplay serverī notiktu regulāras pārmaiņas. Īpašumos, frakcijās utt.. Jeb tā sakot, kārtība nejau bardaks. Un tad jau par statu RR varētu sākt aizmirst.

YouTube kanālā noteikti vajadzētu likt video kurus filmē Morozovi.
Par statu RR runājot .. Nav jēga taisīt atkal statu RR, jo pēc kāda laiciņa atkal būs aptauja par Statu RR. Izveidojot statu RR mēs 'apārstēsim' tikai sekas, bet vajadzētu sākt ar cēloni.

Es personīgi uzskatu, ka statu rr nenāktu par ļaunu, jo atkal visi esošie un jauniņie spēlētāji varētu sākt uz vienas līnijas un nebūtu biljonāru un miljonāru... Sekojošā problēma, iespējams vajag atvieglot mappingu? Laggi, laggi un vēlreiz laggi bojā visu patīkamo roleplay. Daudziem nepatīk ka laggo uz kartupeļu datora, kā arī man ir tīri normāls dators, bet frame limits nokrīt līdz 20 un mazāk, iekš lielām organizācijām un tajos pašos mirkļos kad mūc no LSPD, tie 20 FPS ir ļoti nozīmīgi. Anyway, varbūt arī var iztikt, bez visiem personīgo statu rr, bet īpašumi un mappingu mainīt vajadzētu gan. Atceramies, kā bija privatizētas visas zemes, lieli īpašumi, piemēram kādreiz LSAK viss bija izpirkts, kas ļoti sarežģī visu šeit...

Domu gājiens ir labs, nu beigās redzēs kā iznāks :D

Btw šāds lapas noformējums kāds ir tagad, arī nav slikts, man pat īsti patīk. No programmēšanas es saprotu tik pat daudz, cik no matemātikas, tapēc neko ieteikt es tev nevarēšu :D bet ar nepacietību gaidu jauno lapas noformējumu :) 

Statu rr neko serverī nemainīs, kur problēma tagad sākt serverī aktīvi spēlēt un pelnīt, ja tomēr ir tāds statu *Cenzēts*. Citi ir ieguldījuši laiku sava tēla attīstībā un visu citu sūdu ziņā, bet tikai indivīdu dēļ saņem par to statu rr. Par piemēru varam ņemt owlgaming, Angļu projektu kur nekāds statu rr nav bijis un nebūs. Administrācija var nobalancēt visu, lai pret visiem ir godīgi. 

Šis ir pierādījies gadiem - uztaisīsim statu rr un viss būs kārtībā. Jau pēc gada, citreiz pat ātrāk, nīd pēc restarta. Cilvēki kuri šeit ir ieguldījuši un iegulda laiku, lai saņemt attiecīgo, savas mašīnas, naudu un vēl sazin ko. 

Lai kvalitatīvi atveidotu lomuspēli, nav jāspēlē ar statu restartiem.

Ir iespējamas kļūdas, via phone

pirms 3 stundām , LightScribe rakstīja:

Kiwix vēl ir izdomājis kaut ko jaunu, bet stipri šaubos

Kušš (devil) Ir šis tas padomā :D Bet no sākuma tiksi galā ar web tad domās par next, nevajag pārbāzt pilnu galvu darbiem. 

Un serveri visticamāk būs 2 jauni, tā gribētos teikt. Ar laiku maybe 3

Btw - keep going Light

27 minutes ago, KingToms said:

YouTube kanālā noteikti vajadzētu likt video kurus filmē Morozovi.
Par statu RR runājot .. Nav jēga taisīt atkal statu RR, jo pēc kāda laiciņa atkal būs aptauja par Statu RR. Izveidojot statu RR mēs 'apārstēsim' tikai sekas, bet vajadzētu sākt ar cēloni.

liekot šādus video manuprāt viss aizies tik tālu, kad būs, kā owlgaming, nē nu ir jau rēcīgi , bet biš par traku aiziet -

1 hour ago, Redline said:

Personīgi es domāju, ka statu restarts būtu nepieciešams. - Jā, varbūt tas nonāks pie tās pašas situācijas kas notiek pašlaik, bet tagad padomājot. A kāds tolks cilvēkiem turpināt spēlēt, ja viņiem viss ir, kruti čipota mašīna, kruta māja, garāžā, darbs un tad viss kas viņam atliek - braukāšana pa Los Santos ielām, tupa vizināšanās, kas galu galā novedīs pie tā, ka cilvēkam viss būs, naudu nebūs kur tērēt, līdz ar to viss safermosies no organizācijas kurā tas dotais cilvēks atrodās un viņš vienkārši aizies no organizācijas un tā sekos ar lielāko daļu no spēlētājiem, līdz nebūs cilvēku kas piesakās uz organizāciju, lai tiktu atveidots vismaz kaut kāds roleplay serverī. Un tā tas nonāks līdz tam, ka adminstrātors klups virsū tam frakcijas līderim, kādēļ nekas nenotiek un kādēļ nav darbinieku viņa frakcijā. Spilgts piemērs - LSGD un LSB nav kas tur strādā, jo ir liels rp jāatveido un jo ir tāda frakcijā kā LSPD kurā ir pie 18 darbiniekiem. Katrai frakcijai vajadzētu noteikt maksimālo darbinieku skaitu. Respektīvi, tajā frakcijā kur vismazāk darbinieku un grūti tos dabūt, maksimālā darbinieka skaitu palielināt lielāku, nekā citos mazāk pieprasītos.

Biju runājis arī par šo ar LightScribe - Kur pateica tam visam risinājumu - lai tas cilvēks caur ucp izdzēš charu un būs statu RR. Bet padomājot, arī tad nebūs motivācijas, jo tu redzēsi, ka visiem viss jau ir. Šādā situācijā serverī ar īpašumiem ir grūti. Cilvēks grib piemēram konkrētā vietā to garāžu, kura ir jau aizņemta, bet tas garāžas īpašnieks nepārdot, jo redz viņam tur labi.

Un arī pēc statu RR frakciju līderiem nevajadzētu būt iepriekšējiem, arī frakcijās būtu viss no jauna, ļaut citiem kaut ko darīt. Tie kuri teiks, ka "tie citi nevada tik labi kā pieredzējušie" atslēgvārds - pieredzējušie - tieši tie, kuri arī bija zaļi gurķi un nemācēja vadīt, bet viņiem tika dota iespēja vadīt lai gūtu pieredzi. Jaunie frakcijas līderi tikai fermo? Viņi arī fermos, ja adminstrātori regulāri neuzraudzīs frakcijas. Regulāri netiks doti norādijumi, ko pati adminstrācija redz, kas būtu nepieciešams viņiem un vispār roleplay attīstībai.

E: Statu RR būtu nepieciešams tik ilgi, līdz roleplay serverī notiktu regulāras pārmaiņas. Īpašumos, frakcijās utt.. Jeb tā sakot, kārtība nejau bardaks. Un tad jau par statu RR varētu sākt aizmirst.

suhwoo, ieguldīsim 4 mēnešus frakcijā un pēkšņi būsim uz nulles līnijas. Vajag cilvēkus dabūt nevis statu rr. Ir tiešām daudzi, kas ir daudz darījuši lai kautko sasniegtu, un kapēc apstāties?

1 minute ago, draugs ledusskapis said:

liekot šādus video manuprāt viss aizies tik tālu, kad būs, kā owlgaming, nē nu ir jau rēcīgi , bet biš par traku aiziet -

nedomāju, ka šeit ir baigais trollisms, manuprāt personāža attēlošana, pats biju rpojis ar viņiem, rpotams, smējos ne pa jokam, bet nu tā viņi attēlo savu personāžu.

@LightScribe arī domājat tik tālu aiziet xd? Šis saucās, mazliet paerpoju ar onkuļiem.

thumbnail.png

thumbnail.png

pirms 10 minūtēm , nuxy rakstīja:

nedomāju, ka šeit ir baigais trollisms, manuprāt personāža attēlošana, pats biju rpojis ar viņiem, rpotams, smējos ne pa jokam, bet nu tā viņi attēlo savu personāžu.

@LightScribe arī domājat tik tālu aiziet xd? Šis saucās, mazliet paerpoju ar onkuļiem.

thumbnail.png

thumbnail.png

Nesaskatu šajās bildēs neko baigi smieklīgu, tāpēc nekas tāds nebūs, vismaz ne no manas puses.

1 hour ago, Wazzyy rakstīja:

Statu rr neko serverī nemainīs, kur problēma tagad sākt serverī aktīvi spēlēt un pelnīt, ja tomēr ir tāds statu *Cenzēts*. Citi ir ieguldījuši laiku sava tēla attīstībā un visu citu sūdu ziņā, bet tikai indivīdu dēļ saņem par to statu rr. Par piemēru varam ņemt owlgaming, Angļu projektu kur nekāds statu rr nav bijis un nebūs. Administrācija var nobalancēt visu, lai pret visiem ir godīgi. 

Šis ir pierādījies gadiem - uztaisīsim statu rr un viss būs kārtībā. Jau pēc gada, citreiz pat ātrāk, nīd pēc restarta. Cilvēki kuri šeit ir ieguldījuši un iegulda laiku, lai saņemt attiecīgo, savas mašīnas, naudu un vēl sazin ko. 

Lai kvalitatīvi atveidotu lomuspēli, nav jāspēlē ar statu restartiem.

Ir iespējamas kļūdas, via phone

Šis.

pirms 34 minūtēm , Bets. rakstīja:

suhwoo, ieguldīsim 4 mēnešus frakcijā un pēkšņi būsim uz nulles līnijas. Vajag cilvēkus dabūt nevis statu rr. Ir tiešām daudzi, kas ir daudz darījuši lai kautko sasniegtu, un kapēc apstāties?

Unn šis. 

Kurš izdomāja ka vajag to statu RR? Cilvēki kas nespēlē Playhardā RP, bet gan kur citur? Cilvēki, kas vispār MTA nespēlē, un atbild par CS? Nu pasakiet man, kurš ko tādu izdomāja?

Es esmu PRET RR, un kāpēc?

1) Ir daudzas nelegālās, kuras es domāju, ka ir ieguldījušas daudz laika, lai sasniegtu to, kas ir tagad ( ieroči, nauda, statuss). Domāju, ka vot ja uztaisītu RR, cik eRPiski būtu, ja te pēkšņi es izdomātu, ka re man pieder te Idlewood, jo redz es tā te izcīnīju pirms RR? Nebūtu gan, un visi čīkstētu, ka ir kāda organizācija, kas te izdomā visu, kaut gan tagad viņi ir izcīnījuši ar gang war utt.

2) Ir arī daudzas legālās (varbūt arī nav, bet es runāju vismaz par savu), kas ir daudz ko sasniegušas un tagad var labi pelnīt, un veido RP, ko nemaz nepiedāvā (LSGD, LSV, LSPD, LSB, LSZD, LSAK , manuprāt, ir ļoti švaka izvēle plašajā pasaulē, kur var darīt visu, pilnīgi VISU, kas ienāk prātā.) Pēc RR būtu tas viss jāsāk no jauna, un tas būtu pavisam grūtāk, nekā tagad, jo ir vismaz kāds starta kapitāls ar ko sākt savu organizāciju, jo to ar tiem 2k ko iedod sākumā, nemaz pat nevar reģistrēt, un domes UAB paņemt arī nevar, jo uzreiz neko neatpelna.

3) Spēlētāju bāze. Es uzskatu, ka ja man šitā visu atņemtu, kas man ir, es domāju, ka es ietu prom, ja vien te nebūtu pietiekami piesaistošs kaut kas tāds, kas nav citur, jo pašlaik es vismaz izvēlos tieši Playhardā nākt, jo man nav, lai es varētu tā mierīgi dzīvot un erpot, ko es vēlos, jāsakrāj nauda (Drošvien es te izklausos pēc kaut kāda fermera, bet tā ir vismaz puse LV:RP spēlētāju domāšana, tā nu tas ir :( ). Un - tā, ja noņems šo, arī tie spēlētāji, kas ir tagad, tie arī var pazust un aiziet, kaut kur citur sākt no jauna. Bet, šis iemesls var būt kā arguments PRET, ja Playhard neieviesīs kaut ko tādu, kas nav tajos citos blakusprojektos.

4) It kā samazināšot miljonāru skaitu, visi būšot vienlīdzīgi. Aļo, visu laiku uzsver, ka erpojam ASV, Los Andželosā. Kādi vienlīdzīgi? Ko vai erposim PSRS vai Ziemeļkoreju, kur valda komunisms un visi vienlīdzīgi? Šis arguments PAR labu RR vispār ir smieklīgs. Ja es parasts mirstīgais, kā vienkāršs players, pašā sākumā uzreiz pēc RR gribēšu erpot miljonāru, tad man to visticamāk liegs, taču admini vai tiem pietuvinātas personas gan varēs braukāt ar 500K vērtiem Lamborgini markas auto un erpot miljonārus, kad vien gribēs (šim ir tiešām pamats tā man likt domāt, jo aptuveni pirms gada (2017.gada jūlijs aptuveni) bija viens kas izdomāja ar lambo braukt pa IGS un apšaudīt visus, kaut vai nevienam vēl nebija iespējams tā godīgā veidā sapelnīt strādājot. P.S. jā, tas bija admins). IRL tak arī ir tā, ka ir daži bagātie (Lembergs Latvijā, bet nerunāšu vispār par ASV, kur tādu ir tūkstošiem, un LSā kā Los Andželosā jo īpaši daudz), un ir bezpajumtnieki.

2. Daļa

Daudzi ir izteikuši savu viedokli, taču to ir teikuši administrācijas locekļi, kas sastāda jau tikai mazu daļu no visiem spēlētājiem, tāpēc es vēlos pateikt tādu kā atbildi no mana , parasta spēlētāja, skatupunkta.

Sākšu ar viedokli, ko izteica @Redline: Spilgts piemērs - LSGD un LSB nav kas tur strādā (saistībā par to, ka nav kas tajos strādā).

Nu ļoti labi pieminēt LSB, ka tur neesot kas strādā. Loģiski ka nav kas strādā, ja nemaz nevienu neņem tur erpot, kaut gan izvēlas tur erpot un attīstīt savu personāžu tur.

Turpināšu ar @Redline viedokli par īpašumiem: cilvēks grib piemēram konkrētā vietā to garāžu, kura ir jau aizņemta, bet tas garāžas īpašnieks nepārdot, jo redz viņam tur labi. (Saistībā ar to, ka vajag RR, jo lai būtu īpašumi, ko vēlas).

Nu ļoti labi, RP it kā tiek attēlots tā, kā tas būtu dzīvē, tāpēc vot es gribu, lai man pieder māja Rīgā, Daugavas krastā, vienalga, ka aizņemts un nepārdod, es gribu un punkts. Uzskatu, ka ar tiem īpašumiem ir gluži kā sakāmvārdā - kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Uzskatīt, ka šāda nieka pēc vajag taisīt RR, un esot traģiski ar īpašumiem, nav prātīgi.

Par citu administrācijas pārstāvju atbildēm esmu jau atbildējis augstāk esošajos 4 punktos. Atbalstu, tos, kuri teica ka ir nepieciešamas reformas un ka RR problēmu neatrisina, jo tā tas ir, jo pēdējais RR bija 2017. gada jūnijā, ap 10. datumu (īsti precīzi neatceros), un ir aptuveni gads rinķī un atkal kāds čīkst.

P.S. jau minēju - RP attēlo dzīvi, tāpēc vot es neesmu apmierināts ar to, ka tagad Latvijā daudz kas nav sakārtots un vispār pasaulē, ir daži miljonāri, kas braukā ar Lambo un man traucē, tāpēc vot uztaisam RR visai pasaulei un sākam dzīvot no 0, tas skan brutāli, taču patiesi par to, ko vēlas izdarīt ar RR.

Šis mans tāds stāsts par šo visu, domājiet, ko gribiet, taču tā visa ir tīra patiesība, ko es esmu sarakstījis un kad izlemsiet par labu vai pret RR, noteikti izvērtējiet to, kas ir par ko nobalsojis, jo PAR RR tiešām ir nobalsojuši cilvēki, kas te nemaz nav aktīvi manīti.

Labots - Eddie
Pievienoju 2. daļu

2 minutes ago, huga4life2 said:

Nevajag statu rr, pazudīs pēdējie aktīvie 20 cilvēki. :/

Nezinu kāpēc nevaru editot postu, so sry for dp
Kā arī, neuzskatu, ka būtu sačakarēta ekonomika. Neredzu cilvēkus, kuri braukātu ar 250k vērtām mašīnām, dzīvotu Richmond'ā un viņiem nebūtu piķi kur likt. Pagaidām viss ir ļoti labi un patīkami.

Viss pašlaik ir labi, lielākā problēma ir tāda, ka no esošā administrācijas sastāva lielākajai daļai ir darbs, ceļojumi, atpūta kas ir saprotams un tieši šī iemesla dēļ arī daudzi nemaz neiet serverī, jo ja rodas problēma risinājums labākajā gadījumā jāgaida vismaz dienu vai pat vairāk. 

Statu RR - Neuzskatu, ka tas ir nepieciešams un piekrītu @huga4life2 ka vienkārši jāpadzēš neaktīvie auto/īpašumi. Un tas būs liels solis uz priekšu, kā arī uzticīgākajiem/aktīvākajiem spēlētājiem ne kas nebūs jāzaudē, bet skraidītājiem uz mēnešniekiem viss pazudīs. Tikai jāatrod kas dzēsīs tos neaktīvos 300 auto, jo es iesāku un pie 100 mašīnām, reizēm pat ātrāk jau apnīk, jo tev ir jāiztīra bagāžnieks, jāuztaisa unimpound attiecīgi tas nemaz tik ātri uz priekšu neiet. 

Par topic cepums tev un prieks ka kaut kas sāk virzīties uz priekšu. 

42 minutes ago, OwenS said:

Viss pašlaik ir labi, lielākā problēma ir tāda, ka no esošā administrācijas sastāva lielākajai daļai ir darbs, ceļojumi, atpūta kas ir saprotams un tieši šī iemesla dēļ arī daudzi nemaz neiet serverī, jo ja rodas problēma risinājums labākajā gadījumā jāgaida vismaz dienu vai pat vairāk. 

Statu RR - Neuzskatu, ka tas ir nepieciešams un piekrītu @huga4life2 ka vienkārši jāpadzēš neaktīvie auto/īpašumi. Un tas būs liels solis uz priekšu, kā arī uzticīgākajiem/aktīvākajiem spēlētājiem ne kas nebūs jāzaudē, bet skraidītājiem uz mēnešniekiem viss pazudīs. Tikai jāatrod kas dzēsīs tos neaktīvos 300 auto, jo es iesāku un pie 100 mašīnām, reizēm pat ātrāk jau apnīk, jo tev ir jāiztīra bagāžnieks, jāuztaisa unimpound attiecīgi tas nemaz tik ātri uz priekšu neiet. 

Viss ko gribēju ir jau augstāk pateikts (@Eddie, @Bets. , @OwenS u.c postos), pats esmu pret RR, bet kur var pieteikties auto dzēšanai? :D 

pirms 2 stundām , OwenS rakstīja:

True, true. Ņemot vērā, ka esmu atbildīgais par interjeriem, tad arī uzņemšos to tīrīšanu. Tieši kādu laiku atpakaļ bija vēlme sakārtot pa smuko interjeru nosaukumus, cenas, id, bet eksāmeni un iestāšanās citā skolā aizņēma gaming laiku. Tagad pēc darba labprāt lēnā garā sāktu ap to darboties.