Jump to content

a

Sign in to follow this  
huga4life

Čau atkal.

Recommended Posts

loģiski, ka rakstu sasveicināšanos dēļ gm pieteikuma, bet tāpat, daudzi varbūt pat mani nezin.
Sasveicināšanās anketa:
Vārds Uzvārds: Kristaps Začests
Vecums: 17
Vieta no kuras nāc: Lubāna, Lubānas novads.
Nodarbošanās: Neko, mācos vidusskolā, vēl. Haltūrēju pa visādām nozarēm, celtniecībā, mežstrādniecībā utt.
Hobijs: Man nav noteikta hobija, kas mani ir piedūris noteiktus gadus. Es daru visu, makšķerēju utt.
Brīvā laika pavadīšana: Pārsvarā neko nedaru. Pasēžu pie kompja, tad uz vakaru ārā ar @Ceškatdeška un vēl daudziem purniem. Paņemam pa aliņam un tupa pasēžam. Protams arī sanāk aizrauties, bet ne par to ir šis stāsts. Makšķerēšana arī ir viena no lietām, kas pēdējā laikā piedūrusi.
Interesants notikums tavā dzīvē: Novākojām manu opeli. Gan jau iepriekš jau redzējāt bildes iekš ceškas sasveicināšanās. :(
Vēlmes PLAYHARD projektā: Pretīmnakošus spēlētājus, ar vēlmi mācīties, mācēt rp'ojot zaudēt un nečīkstēt par katru sīkumu kā 13 gadīgiem bērniem.
Vēlējums PLAYHARD projektam: Atgūt atpakaļ spēlētāju skaitu, par ko es nešaubos, ka izdosies. Turpināt darīt to, ko jau dara. Turēt projektu pat ar diviem cilvēkiem. Patīkami uz ko tādu skatīties. 
Kur uzzināji par mūsu projektu?: Uzzināju jau sen, 14' gadā. Nobruka exs, uzzināju par šo projektu un uzreiz devos šeit spēlēt. Daudz reizes ir apnicis, esmu palicis neaktīvs, bet tāpat ik pa laikam atgriežos atpakaļ un šoreiz izskatās, ka uz ilgāku laiku. Jau mēnesis pagājis. :D 

Gribat redzēt manu purnu, varat droši piesekot instagrammā @krishtaps , no feisbuka šodien izdzēsos, tāpēc tur neatradīsiet. :?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this