Jump to content

a


Sign in to follow this  
Haskys

[LSB] Ieskats darba ikdienā.

Recommended Posts

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

 Sveicināti godātie Los Santos iedzīvotāji! Los Santos Būvdarbi ir nolēmuši iedzīvotājiem sniegt iespēju ieskatīties mūsu darba ikdienā. Šie ieskati arī kalpos kā labs palīgs interesentiem kuri vēlās strādāt pie mums un pirms pieteikšanās sīkāk uzzināt par mūsu uzņēmuma ikdienu. Ik pa laikam pievienosim informāciju par kādu objektu, kā arī attēlus ar to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

*21.07.2018*

 Pirmais objektiņš kopš Los Santos Būvdarbu atvēršanās. Kanalizācijas lūku rāmju maiņa, jo ar laiku vecie šķībi iegūlās asfaltā. Būvdarbi prasīja tikai nieka dienu, līdz ar to satiksme netika ilgi bremzēta.

h8mc8iL.jpg

GCmwAbL.jpg

 Pirmais lielais objekts Los Santos Būvdarbiem pēc ilgiem laikiem. Daudz dzīvokļu ēkas kosmētiskais remonts. Būvdarbi nesen sākušies, bet progress manāms. Cenšamies darbus veikt pēc iespējas kvalitatīvāk īsākā laika periodā, jo nevēlamies sagādāt iedzīvotājiem neērtības pārāk ilgi. Parūpējāmies par ietves nodrošināšanu būvdarbu laikā, jo gājēji ir viss neaizsargātākie būvdarbu laikā. Stalažām pārvilkta bieza, caurspīdīga plēve, lai būvgruži nekristu uz braucamās daļas, kā arī gājējiem uz galvas.

EESa0Vv.jpg

tQpjila.jpg

zk61901.jpg

Lrwfq4M.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

*13.08.2018*

 Otrie un daudz nopietnākie ceļa remontdarbi ir sākušies ceļa posmā no Central Ave. puses uz LSZD pusi uz Market ielas. Tiks mainīts ceļa segums, kanalizācijas lūka, šahtas augšējā daļa. Remontdarbi šajā posmā var ieilgt citu, svarīgāku un lielāku projektu sākšanās dēļ. 

ntZ8r3x.jpg

4tOg1lS.jpg

u1DKN65.jpg

 Protams lai veiktu mūsu darbu pēc iespējas ātrāk un operatīvāk ir nepieciešama tehnika. Lai atvieglot darbu darbiniekiem un samazinātu laiku preču kraušanai, tika iegādāti trīs krāvēji. Kā arī, lai varētu transportēt darbiniekus no objekta uz objektu esam iegādājušies minivenu. Mūsu ikdiena nesastāv tikai no remontdarbu veikšanas, bet arī no ekipējuma iegādes, tā aprūpes.

AFYIuE3.jpg

yHcLHod.jpg

u3sbvP8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

 Pirmais un līdz šim lielākais objekts- mājas celtniecība- ir sācies. Mājas jābūvē no nulles, līdz ar to šis būs arī līdz šim ilgākais projekts. Tiek nodarbināti pilnīgi visi Los Santos Būvdarbu darbinieki, lai klients savu jauno īpašumu saņemtu pēc iespējas ātrāk un visaugstākajā kvalitātē. 

 Pirmā diena jaunajā objektā. Tiek veikta tehnikas, aprīkojuma un būvmateriālu piegāde.

i2PPRBX.jpg

Nākamā diena- teritorija nožogota un iekārtots būvlaukums.

Kl3nA96.jpg

7MLUu0l.jpg

 Salīdzinoši neliels projektiņš- elektrisko vārtu uzstādīšana un pamatu pacelšana.

AEiBQrL.jpg

8WDUFd3.jpg

Protams gandrīz katru dienu arī veicam mēbeļu piegādes. Citas lielas, citas mazas, bet darbs paliek darbs. Neliels ieskats nelielas piegādes veikšanā.

YVoPdm0.jpg

WFbfq0k.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

 Pēdējā laikā uzņēmumam krasi samazinājies pasūtījumu skaits, bet ik pa laikam kāds uzrodas. Līdz ar to šoreiz mums ir tikai viens objekts ar kuru jūs iepazīstināt.

 Veicam bāra Ten Green Bottles pilnu restaurāciju no pamatiem. Ēka smagi cieta ugunsgrēkā, līdz ar to mums ir ļoti daudz darba šajā objektā. Vēlamies to tuvākā mēneša laikā pabeigt un nodot eksportā. 

WBDe5FS.jpg

NLW8J0P.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

 Los Santos Būvdarbi noslēdza līgumu ar Los Santos valdību par nelikumīgu būvju/objektu nojaukšanu un aizvākšanu. Ņemot vērā mazo pieprasījumu Los Santos Būvdarbi nekavējoties varēja sākt šos darbus.

 Kazino īpašnieks ar attēlā redzamajiem objektiem bloķēja gājēju ietvi, līdz ar to objekti tika aizvākti nebrīdinot īpašnieku.

FR4IkoG.jpg

rBTupa2.jpg

Nākamais objekts jau ir daudz nopietnāks. Iepriekšējais īpašnieks veica nelikumīgu nožogojuma un vārtu uzlikšanu. Darbus atviegloja fakts, ka īpašumu iepriekšējais īpašnieks pārdeva valdībai un nevarēja rasties domstarpības starp īpašnieku un Los Santos Būvdarbu darbiniekiem. Demontāžas darbu veikšanas dēļ nācās bloķēt brauktuvi abos virzienos, līdz ar to iedzīvotājiem bija jāizvēlas citi ceļi, bet mūsu darbinieki demontāžās darbus paveica pāris stundu laikā un brauktuve atkal bija brīva.

Z6gj6vg.jpg

YeJJchk.jpg

F2xVbsB.jpg

k19WHz4.jpg

KhKTbEF.jpg

09eB6Ut.jpg

Nākamajā objektā līdzīgi kā iepriekšējā īpašnieks veica nelikumīgu nožogošanu un pēc kāda laika pārdeva īpašumu valdībai. Šajā objektā nācās demontēt tikai vienus vārtus.

Ws4FWQ5.jpg

PNYfGo1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

  Los Santos Būvdarbi turpina veikt demontāžas darbus nelikumīgi apbūvētajos objekots pēc Los Santos Valdības līguma. Darbi rit ātri un efektīvi, lai pēc iespējas mazāk traucētu iedzīvotāju ikdienas ritmu. 

 Pirmais objekts- pārdota rūpnīca ar nelikumīgu nožogojumu. Ņemot vērā, ka nācās demontēt tikai vienus vārtus un pāris metrus žoga, objekts tika pabeigts ļoti īsā laika sprīdī- 3 stundās.

ccofcJF.jpg

sytahOr.jpg

WIIasf6.jpg

 Nākmais objekts bija daudz lielāks, līdz ar to prasīja daudz vairāk laika, kā arī nācās norobežot vienu joslu, bet darbi ritēja ātri, organizēti un efektīvi. Garāžai vairs nebija īpašnieks, līdz ar to bez īpašnieku saskaņošanas varējām uzsākt demontāžās darbus.

ITV3KmN.jpg

cgS5c80.jpg

HnBnHv3.jpg

RPI8Fp9.jpg

ftvXjtn.jpg

ZHL8HKi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

  Los Santos Būvdarbi turpina veikt demontāžas darbus nelikumīgi apbūvētajos objekots pēc Los Santos Valdības līguma. Darbi rit ātri un efektīvi, lai pēc iespējas mazāk traucētu iedzīvotāju ikdienas ritmu. Tagad tika veikti demontāžas darbi pēdējā no valdībā norādītajiem objektiem līdz šim. 

original.png

C7bBT6V.jpg

Lfyxgp1.jpg

iIxNE4Q.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

J1WYKNW.png

Los Santos Būvdarbi

  Pašlaik esam sākuši šī gada vērienīgākos ceļu remontdarbus ceļa posmā no CSDD uz VineWood pusi. Esam remontdarbus izprojektējuši tā, lai brauktuve nebūtu pilnībā slēgta un iedzīvotājiem būtu iespēja pa to pārvietoties, bet protams, ka ar ātruma ierobežojumiem. Šajā posmā atļautais braukšanas ātrums ir 30km/h, līdz ar to iespējami nelieli sastrēgumi, bet bez aizķeršanās. Arī pirms iebraukšanas šajā ceļa posmā ir saliktas brīdinājuma ceļa zīmes par ātruma ierobežošanu un ceļa remontdarbiem, lai šoferi pēc iespējas ātrāk varētu reaģēt. Remontdarbi ieplānoti maksimāli trīs nedēļas. 

tsTSzrF.jpg

eFdiegH.jpg

LU0NYTG.jpg

kvMYBes.jpg

tMIOqkt.jpg

rL4AnJ8.jpg

66KAuYh.jpg

xirGBap.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×