sunwinds

[MAP] Grove

Recommended Posts

Nu tā plūs mīnus ir labi bet, man nepatīk ka grovstrīt, piebāzsta. Vienīgais izlabo nedaudz labāk to grovstrīt, jo izskatās traģiski pašlaik. Liela zāle, tad vel vistas kūts, kaudāda galīgi neder siltumnīca, ja to var saukt ta. Izdoma kautko labāku orģinālu.

Bet tā ir ok vismaz centies.

Labots - Maršmelo

Viss jau ir kulē, bet nu manuprāt tas ir mazliet par daudz. Var kaut ko, bet nu tur viss ir parāk liela hausā. Manuprāt grove tur jau pagaidām ir pietiekoši lādzīgs mapping. Šis man atgādina vairāk kaut kādu apokolipsi.

44 minutes ago, Brodyaga said:

Puse, vairāk tur galīgi iekšā neiederas.

31 minutes ago, Maršmelo said:

Nu tā plūs mīnus ir labi bet, man nepatīk ka grovstrīt, piebāzsta. Vienīgais izlabo nedaudz labāk to grovstrīt, jo izskatās traģiski pašlaik. Liela zāle, tad vel vistas kūts, kaudāda galīgi neder siltumnīca, ja to var saukt ta. Izdoma kautko labāku orģinālu.

Bet tā ir ok vismaz centies.

9 minutes ago, Nātre said:

Viss jau ir kulē, bet nu manuprāt tas ir mazliet par daudz. Var kaut ko, bet nu tur viss ir parāk liela hausā. Manuprāt grove tur jau pagaidām ir pietiekoši lādzīgs mapping. Šis man atgādina vairāk kaut kādu apokolipsi.

Pats esmu piekritējs tam, ka viss ir haosā. Pati Grove ielas daļa ir īsti neizdevusies, jo vairāk laika biju veltījis veikaliņu sekcijai. Paldies par atsauksmi!

Just now, Middnes said:

Nepatīk-Tur ir picas plauktiņš un blakus picai stāv riepas ,izklausās kopīgi garšigi.

Nepatīk ,jo atgadina samp gang war mappingus.

Paldies! :P

2 minutes ago, terijs said:

Interesanti, taču http://prntscr.com/kh4kia šīs lietas ir liekas, kā arī tie koki ir lieki. Vienkārši neiederas. Bez tā pārējais izskatās prātīgi, bet vēl šo to var paņemt nost, jo tā jau daži marketā lago, kur neviena mapping nav. 

Jā, dažās vietās esmu pārcenties ar visiem objektiem, tur daudz ko varētu noņemt. Paldies! :)

Varētu mazāk tos addus un ari to milzigo treileri bet itkā varētu.

kārtīgi pārcenties esi, šis tas iederās, bet šis tas groove street padara par kaut kādu lauķu biznesmeņu spotu. 

2 hours ago, Kaji said:

Varētu mazāk tos addus un ari to milzigo treileri bet itkā varētu.

1 hour ago, $avage21 said:

Man liekas ka tur viss bisk pa traku aizbāsts ir

1 hour ago, Fushion said:

Diezgan cringe mappings, un iespējas to pielietot rp serverī būtu bezjedzīga un lieka.

1 hour ago, punk said:

kārtīgi pārcenties esi, šis tas iederās, bet šis tas groove street padara par kaut kādu lauķu biznesmeņu spotu. 

Paldies par atsauksmi! Mērķis noteikti nebija dabūt mappingu serverī, bet gan trenēties, lai nākamreiz spētu izveidot ko oriģinālāku un radošāku. 

Nice,centies esi mapot.Manuprāt pagaidām nevaig,ja vaig lai izlemj Īpašnieks,jo grove street biku izskatās piebāzts. :) 

+Par cenšanos :) 

3 hours ago, SPICY said:

Ey! Man patīk.. tik tiešām nedaudz pārbāzts Grove! Bet tā turpināt )))

1 minute ago, Kudys. said:

Nice,centies esi mapot.Manuprāt pagaidām nevaig,ja vaig lai izlemj Īpašnieks,jo grove street biku izskatās piebāzts. :) 

+Par cenšanos :) 

Paldies! (muscle)