Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Sign in to follow this  
GGodPlayz

[LSZD] Walter O'Bryen

Recommended Posts

RXZkdw0.png

Personas informācija

Vārds: Walter

Uzvārds: O' Bryen

Vecums: 21

Personas kods: 121198-******

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos

Deklarētā dzīvesvieta: N/A

Tālruņa nummurs: 529471

Rase: Baltādainais

Tautība: Anglis

Vispārīgā informācija

Izglītība: Sākumskolas izglītība, pamatskolas izglītība, Vidējā izglītība, Teatrālās mākslas izglītība, augstākā izglītība.

Iepriekšējā darba vieta: London News.

Vai ir jebkāda pieredze ziņu dienestā: Esmu bijis reportieris un ziņu vadītājs.

Valodu prasmes: Latviešu, Anglu, Krievu.

Darba informācija

Izvēlētais amats: Reportieris

Kādi pienākumi ir šajam amatam: Intervēt cilvēkus un aprakstīt notikumu, kas tiek paziņots ziņās.

Īsa motivācijas vēstule (vismaz 100 simboli): Esmu nācis tālu ceļu, lai nokļūtu Los Santos. Esmu strādājis London News, bet personisku iemeslu dēļ, pārvācos uz Californiju. Strādāju 2 teātros, un guvu labus panākumus gan valsts, gan pasaules mērogā. Tomēr, šie teātri bankrotēja, jo nebija neviena lugu rakstnieka. Tas bija kā trieciens manā sirdī un es domāju ka manai karjerai būs beigas. Man tuvs draugs pastāstija, ka Los Santos Ziņu Dienestā vajadzīgs reportieris. Tā bija mana iespēja strādāt par reportieri, par manu sapņu darbu! Un, protams, saņemt arī labu algu. Tādēļ, es pārvācos uz Los Santos. Šī būtu mana iespēja kļūt par to, ko vienmēr esmu gribējis - Par reportieri!

Es Walters O' Bryens esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus.

Paraksts:  WOBryen

SfC7pNu.png

Labdien cienījamais Walter O'Bryen kungs!

Los Santos Ziņu Dienests ir saņēmis jūsu iesūtīto CV vēlamies paziņot, ka jūsu CV tiek noraidīts.

Ja ir kādi jautājumi tad lūdzams sazināties ar LSZD pa e-pastu, lszd@lszd.sa ((Man PM))

Ar cieņu, LSZD priekšnieka vietniece Gabriela George.