Jump to content

a

LightScribe

Solīts makā nekrīt

Recommended Posts

Noteikti daudzi jau bija pamānijuši, ka mājas lapai bija uzlikta parole un tas bija saistīts ar to, ka viss tika pārnests uz jaunu hostu un pie reizes atjaunināti visi faili. Tagad mājas lapa darbojas daudz daudz ātrāk nekā iepriekš kā arī ir daudz drošāka nekā iepriekš.

Par to, kas ir jauns ieviests es domāju, ka 2x neatkārtošos, to varat izlasīt šeit -

Pēc aptaujas rezultātiem arī tika izveidots instagram konts, kurā parādīsies katru dienu vismaz 2 posti. Tā kā esmu diezgan slinks cilvēks un vēlējos izmēģināt savus spēkus kaut kā jaunā tad izveidoju, lai tas notiktos automātiski :D Links uz mūsu instagram kontu šeit - https://www.instagram.com/playhard.lv/

Tika arī samazināts monētu skaits, kuras varēja dabūt atrodoties Discord serverī no 2 uz 1. Monētas tiks iedotas tikai tad, ja būsi ienācis vismaz 24h laikā savā forumā profilā, tas tika īstenots, lai cilvēks, kurš ir aizgājis no projekta un pēc kāda laika atnākot atpakaļ nebūtu ar 10000 monētām. Vairs arī nevarēs saņemt monētas no discord botiem. Tagad, lai pievienotu steam profilu monētu lapā ir tas jaizdara caur steam, tāpēc vairs nevarēs norādīt fake profilu, kurš iespējams nemaz nepieder lietotājam.

TS3 bija veicis lielas izmaiņas TS3 licencu cenās, tāpēc bijām spiesti mainīt hostu uz jaunu. Tagad TS3 serverim ir jauna IP un nedaudz mazāk sloti - 64.

SMS veikals pašlaik nestrādā kā vajag, tāpēc esiet pacietīgi un tas tiks salabots šonakt.

Man padomā ir vēl daudz lieli plāni saistībā ar mājas lapu, bet par tiem pašlaik nerunāšu. Darbi rādīs rezultātu nevis tukšas runas, par to kā varētu būt, ja būtu. Ja tev patīk jaunās izmaiņas tad neaizmirsti nospiest like un ierakstīt kaut ko komentāros, jo tikai tas mani motivē kaut ko darīt, jo redzu, ka citiem tas ir nepieciešams.

ph-news.jpg

Jums arī ir tas pats kad iepostojat kko, piemēram "Sveiks Veiksmi", kad gribat rakstīt citā topikā jums jau rādas atkal tekstā "Sveiks Veiksmi". Tagad kad šo postošu nākošajā atkal rādīs...

1 minute ago, RavenS said:

Jums arī ir tas pats kad iepostojat kko, piemēram "Sveiks Veiksmi", kad gribat rakstīt citā topikā jums jau rādas atkal tekstā "Sveiks Veiksmi". Tagad kad šo postošu nākošajā atkal rādīs...

Man vispār besī ka postojot lapa refreshojās, labāk būtu kā iepriekš - parādās tava atbilde un miers.

Darbs ir ļoti skaists, bet ne līdz galam pabeigts vai izdevies, piemēram, kā double post's, tu ieposto kaut ko topikā un tu pat nepamanot, kad viņš ir iepostojie's, tev vēl tas teksts rādās un tu uzspied atkal postot, labi ir jau tas intervāls tā minūte, bet citreiz tu pat to neiraugi un ieposto otro reizi, un pēctam jasauc moderātors/administrātors lai izdzēš, to vajadzētu salabot.

Guest
This topic is now closed to further replies.