Jump to content

a

Sign in to follow this  
LightScribe

Big update mājas lapai

Dark mode  

47 lietotāji ir nobalsojuši

1. 1. Patīk dark mode?

Recommended Posts

Nav nemaz tik ilgs laiks pagājis, bet atkal jau rakstu nākamo rakstu par izmaiņām projektā. Vai tik šomēnes neesmu bijis čakls rūķis? Haha. Šoreiz izmaiņas skar mājas lapu, tiešāk sākumlapu un forumu. Tulīt pastāstīšu par visu sīkāk, iekārtojies ērtāk.

MISIJAS

Tagad ir iespēja katru dienu mājas lapā pildīt misijas. Katru dienu tiek izvēlētas 4 random misijas un līdz dienas beigām viņas ir jāpaspēj pabeigt, lai varētu saņemt balvu. Balvā vari saņemt 11 monētas, bet tas nav viss. Pildot aktīvi misijas (katru dienu) tu vari arī saņemt apbalvojumu forumā, ja izpildīsi visas misijas pēc kārtas 3, 7 vai 30 dienas neizlaižot nevienu dienu. Sīkāku informāciju esmu sagatavojis pašā misiju lapā - https://playhard.lv/misijas

DARK MODE

Tagad ir pieejams arī tumšais režīms gan sākumlapai, gan forumam. Šo iespēju tu atradīsi sākumlapa pašā augšā uzejot uz sava profila nika un uzspiežot uz "dark mode", uzspiežot uz šīs pogas tev būs iespēja pārslēgt mājas lapai režīmus starp parasto un dark mode. Par cik šī ir pavisam jauna fīča tad noteikti, ka atradīsies kāds "bugs", kurš vēl nav pielāgots priekš dark mode. Ja atrodi tad sazinies ar mani privāti un salabošu to pie nākamā apdeita, kurš starpcitu sekos pavisam drīz.

TWO FACTOR AUTHENTIFICATION

Šo fīču testēju visu šo mēnesi un man viss strādā nevainojami. Pastāstīšu nedaudz sīkāk, tiem kuri nezin, ko nozīmē šī fīča. Nozīmē to, ka Tev ir iespēja savienot savu foruma profilu ar mobilo aplikāciju "Google Authentificator", katru reizi, kad veiksi nozīmīgas darbības ar savu profilu tev būs nepieciešams kods no šīs aplikācijas, lai varētu pabeigt darbību. Piemēram, kad ielogosies forumā vai mainīsi paroli/epastu. Tas nozīmē to, ka tavu foruma profilu nebūs iespējams uzlauzt, ja vien nebūs "uzbrucējam" pieeja arī pie tava telefona. Tie kuri lieto steam, jau noteikti zin, kā šī fīča strādā. Tā kā šī nav obligāta lieta tad tev ir jādodas uz saviem profila iestatījumiem un tur jāsavieno savs profils ar aplikāciju.

Kā arī kā jau iepriekš minēju augšā uzejot uz sava nika tagad ir dropdown priekš monētām. misijām un dark mode, kas izskatās lūk šādi.

original.png

ph-news.jpg.43f9c8c2b38f7471aca7680b9285396b.jpg

Tikko pačekoju tās misijas, kas man šodien ir uzdevumos intereses pēc:

Ieraksti foruma čatā vismaz 20 jaunas ziņas.  - ok, viss safe, tieši var iebazarēt ar kādu

Pievieno vismaz 10 jaunus postus forumā - Pat man tas nav viegls uzdevums, tātad- wtf?

Pievieno vismaz 2 jaunus video iekš video sadaļas  - tagad sāksies birums ar kkādiem ļevajiem video tur, kam tas ir vajadzīgs?

Pievieno vismaz 3 jaunus komentārus iekš video sadaļas  - arī herņa kkāda , varēs lasīt kkādus beztolka komentārus kā ''naiss'' , ''hu!ņa'' etc..

pirms 18 stundām , siegklas rakstīja:

Tikko pačekoju tās misijas, kas man šodien ir uzdevumos intereses pēc:

Ieraksti foruma čatā vismaz 20 jaunas ziņas.  - ok, viss safe, tieši var iebazarēt ar kādu

Pievieno vismaz 10 jaunus postus forumā - Pat man tas nav viegls uzdevums, tātad- wtf?

Pievieno vismaz 2 jaunus video iekš video sadaļas  - tagad sāksies birums ar kkādiem ļevajiem video tur, kam tas ir vajadzīgs?

Pievieno vismaz 3 jaunus komentārus iekš video sadaļas  - arī herņa kkāda , varēs lasīt kkādus beztolka komentārus kā ''naiss'' , ''hu!ņa'' etc..

Vismaz nevarēs tauta čīkstēt, ka forums kluss un maz topic’i vai posti šeit. Veidos visi postus un topikus, tad viss kļūs dzīvāks un ar laiku būs vieglāk arī sakrāt dienā tos postus, ja būs daudz topici l, kur izpausties

Nu nez vai tās sūda monētas ir pietiekami liels stimuls, lai kāds vispār pildītu tās dienas misijas.. )))

vot būtu kkāds laimes rats ar balvām , pabeidzot misijas , kā projektā no kura ideja ir ņemta, būtu krutāk =)